Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарували каблучку, до чого сниться подарували каблучку уві сні

Якщо уві сні вам подарували каблучку, то можна сприймати це як знак новопридбаних зобов’язань. Сонник докладно розповість,, до чого сниться це бачення.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, якщо уві сні дівчина отримала в дар золоту каблучку, то обранець буде зберігати їй безумовну вірність.

Багатство або суперниця?

Якщо золоте кільце отримав чоловік, то він зустріне вірного друга.

Наснилося, що золоте колечко вам подарував незнайомець? Сонник думає, що хтось бажає зблизитися в самі.

Якщо каблучка завітав небіжчик, то очікується багатство і щастя. Якщо ж жінці піднесла прикраса сестра, то у неї з’явиться суперниця.

До речі, якщо уві сні довелося бачити відразу два приблизно однакових прикраси, то сонник вважає це знаком долі, який відображає покірність і повне розуміння ситуації.

Утримайтеся від спокуси!

До чого сниться, що подарували обручку? Для молодої дівчини воно означає вірність в любові і впевненість в гармонійних відносинах з коханим.

Заміжній жінці бачити подароване обручку красивим і блискучим — до отримання несподіваною допомоги у вирішенні забутої проблеми.

Якщо приснилося, що вам подарували обручку надмірно вигадливе і розкішне, то вас хтось спробує спокусити.

Сюрприз!

Сонник стверджує, що отримати в дар каблучку з каменем — до легкості в спілкуванні з малознайомими людьми. Це бачення також означає, що ви легко зачаровуєте чоловіків і маєте великий натовп шанувальників.

Якщо уві сні подарували каблучку з каменем, то наяву очікується сюрприз. Можливо також, вас пристрасно бажають в чомусь переконати.

Чи готові до знайомства?

До чого сниться, що подарували каблучку і сережки на додачу? Сонник гарантує життя в гармонії з половинкою. Якщо уві сні пощастило бачити каблучку і сережки, то подружжя буде вдалим і забезпеченим. Для вагітних це знак народження дівчинки.

А ось приймати в дар персні та браслети для молодої дівчини — до раннього заміжжя. Якщо ж це подарунок від коханого, то незабаром познайомитеся з його батьками.

Розшифровка по виду

Тлумачення сну неодмінно потрібно робити з урахуванням виду прикраси і особливостей його декору. Сонник пропонує конкретні розшифровки.

 • Срібний виріб може приснитися до засмучення.
 • З діамантом — до розкішне весілля.
 • З перлами — до сліз.
 • З рубіном — до набуття таємницею сили.
 • З смарагдом — до благословення.
 • Чорне — до невдачі і втрат.
 • Починайте без сумнівів!

  До чого ще сниться, що в ночі подарували каблучку? Щоб це зрозуміти, слід пригадати, хто зробив такий цінний подарунок.

  Якщо дрібничку уві сні презентував чоловік, то буде прибавка в сімействі. Виріб, яке вручив чоловік також символізує початок спільної справи, несе неодмінну удачу.

  Наснилося, що штучка, яку подарував чоловік не за розміром? Ймовірно, давні зобов’язання стали тягарем або його щось не влаштовує в сімейному житті.

  Краще підтвердження

  Якщо уві сні улюблений надів колечко на руку, то він буде зберігати вірність почуттів і стримає свої обіцянки.

  Прикраси, яке презентував улюблений, є найкращим підтвердженням безмежної любові. Це означає, що вас навік зв’язали щирі відносини і спільні інтереси.

  Дивний поворот

  До чого сниться, що річ дарує невідомий хлопець? Сонник думає, що незабаром трапиться вельми несподівана подія, і воно кілька скоректує вашу долю.

  Наснилося, що знайомий хлопець презентував красиве виріб? Це символ доброї дружби. Може розраховувати на його допомогу в будь-який момент.

  Краще відмовтеся!

  Якщо кільце уві сні завітав колишній, то сонник впевнений, це нагадування про забутий обіцянку. Якщо колишній намагається вручити дивовижну річ, то в реалі ви відкинете досить вигідну пропозицію, вважаючи його за жарт.

  Якщо уві сні вам подарували каблучку і зробили пропозицію, яке ви негайно прийняли, то наяву з’являться перешкоди в задуманому справі.

  Тому сонник впевнений, якщо вам запропонували любов, але ви відмовилися, то можна очікувати сприятливого виконання всього наміченого.

  Сонник подарували каблучку, до чого сниться подарували каблучку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: