Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плавати — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Плавати на якомусь судні по річці або озеру — сон передвіщає, що ви відчуєте досаду і сором за скупість свого шанувальника, плавати по морю — незабаром досягнете видатного положення в суспільстві і будете наділяти інших благами. Якщо ви плаваєте на невеликому суденці по спокійній чистій воді — це обіцянка світлого, нічим не затьмарює почуття, яке залишить у вашій душі на все життя. Сон, в якому ваше плавання перервано штормом, — передвістя грози, сгущающейся в сімейній атмосфері і в будь-який момент готової пролитися дощем сліз.

Плисти на великому океанському лайнері, здійснюючи приємна подорож, — до неприємностей, які можуть виникнути через ваших необдуманих і необережні висловлювання про своїх колег. Якщо уві сні ви вирушили в кругосвітню плавання — значить, наяву будете цілком задоволені результатами своєї роботи і ходом справ у цілому. Бачити уві сні плаваючих і загоряють на пляжі людей — наяву будете обмануті у своїх очікуваннях щасливого кохання, бо будете покинуті іншому, який зрадить вас, спокусившись на іншу, більш привабливу особу.

Сон, в якому ви плаваєте в басейні, віщує, що ваша душа буде метатися між двома улюбленими людьми, не знаючи, кому з них віддати своє серце. Якщо вам сниться, ніби ви плаваєте оголеною, не маючи можливості вийти на берег через появу там чоловіків, — наяву потрапите в скрутну ситуацію, коли доведеться зробити однозначний вибір між своїми прагненнями і боргом по відношенню до близьких людей.

Бачити плаваючих голяка чоловіків віщує прикрі засмучення, на які, по суті, не варто звертати серйозної уваги. Якщо уві сні ви плаваєте з аквалангом, то наяву втратите надію на здійснення свого задуму, коли мета буде вже зовсім близька і досяжна.

Сонник Менегетті

Плавати — образ позитивного дії, що відноситься до вільного розвитку і позитивному еротизму. Плавати можна лише у воді, а вода — символ жіночих геніталій і бажань сексуальної взаємодії. Людина, що бачить себе прекрасним плавцем, відображає свою віру в сексуальну привабливість і компетентність. Якщо людина бачить, що він пливе у напрямку до чогось або комусь — це відображає його бажання досягти специфічну мету. Крім того, це може бути вираженням сексуального бажання по відношенню до цієї людини.

Якщо людина спливає від кого-то або чогось — в цьому виявляється його бажання уникнути незручного, покомфортніше ситуації або врятуватися від життєвих реалій в цілому. Іноді це відображає бажання прибрати (зняти сексуальні перемоги іншої людини), або відчуття, що люди вимагають від нього занадто багато і що він не в силах виправдати їх очікування. Важливо відповісти на питання. Хто пливе? Чому? Які взаємини між персонажами? Які дії інших? Які об’єкти частіше з’являються?

Сонник Лоффа

Довелось уві сні плавати під водою? Побачений сюжет свідчить про те, що ви можете гармонійно уживатися практично в будь-якому місці. Однак якщо уві сні у вас виникли труднощі з диханням, значить, в реальності поряд з вами причаїлася небезпека.

Якщо ви в сновидінні плаваєте під водою і відчуваєте непідробну радість, то наяву здійсняться всі ваші бажання. Можливо, в глибині душі океанські глибини заворожують і манять вас. І якщо ви жодного разу не бували в його водах, то зараз саме час здійснити захоплюючу подорож. Довелось уві сні займатися підводним плаванням — в дійсності ви втомилися від шаленого ритму життя і хочете трохи розслабитися. Вам треба відпочити. Влаштуйте собі невелику відпустку.

Довелося пірнати уві сні? В недалекому майбутньому ви станете свідком прояву глибоких і щирих почуттів або проявіть їх самі. При цьому об’єктом може бути не тільки особа протилежної статі, але і крихітний малюк, навчений життям старий або просто рідний вам людина.

Сонник Міллера

Плавання уві сні по спокійній воді обіцяє Вам безтурботну радість і захист від бідності та всього того, що може до неї привести. Якщо Ви плаваєте на невеликому суденці — значить, Ваші бажання будуть перевершувати Ваші можливості і не зможуть бути задоволені. Якщо Вам сниться, що Ви робите морську подорож — цей сон передвіщає Вам одержання спадщини. Якщо під час плавання Ви спостерігаєте якийсь нещасний випадок на воді — Вас може чекати зустріч з нещирим людиною, в корисливих цілях прикидається закоханим.

Якщо плавання або купання приносить Вам задоволення — чекає успіх в житті. Ви несподівано починаєте тонути — Вас відвідає почуття незадоволеності. Для дівчини — купатися з подругою-спортсменкою — скоро Вас хтось полюбить за Ваш легка вдача, а друзі будуть крізь пальці дивитися на Ваше кокетство. Плисти під водою — тривоги. Також см. Море, Океан, Пліт.

Сімейний Сонник

Плавати уві сні — знак занепокоєння або небезпеки, пов’язаної з отримання грошей або вигоди. Перепливати уві сні якийсь водойму і успішно завершити плавання означає, що ви досягнете бажаного. Якщо ж уві сні ви з півдороги повернетеся назад, то і в житті ваша справа закінчиться тим, що, почавши його, з якихось причин ви не зможете довести до кінця. Іноді такий сон віщує нещасний випадок або навіть смерть того, хто плив.

Плавати оголеним в чистій воді уві сні — знак насолод, задоволень, приємних зустрічей. Якщо вам присниться, що ви плаваєте уві сні разом з вашим коханим, то скоро вам доведеться розлучитися з-за обставин, які від вас не залежать. Плавати в проточній воді уві сні — знак перешкод в справах і порожніх клопоту. Якщо ж вода уві сні буде пінитися або здійматися, то вас чекають серйозні випробування. Дивіться тлумачення: Вода, Озеро, Човен.

Езотеричний Сонник

Якщо уві сні ви пливли впевнено, легко, так, що можна задивитися, — це означає, що широка дорога до успіху перед вами відкрита, саме час зайнятися своєю кар’єрою впритул. Пливли з зусиллями, проти течії, в бурхливих хвилях — значить, дорога буде важка, але ви цілком можете її подужати, хоча і приклавши чимало праці. Плисти ногами вперед — такий сон означає: хоч ви і думаєте, що рухаєтеся вперед, насправді тупцюєте на місці, оскільки вам властиві, як це не прикро, консерватизм і тупість. Плисти наввипередки — це сон-застереження: ви занадто честолюбні, і це рано чи пізно призведе вас до вельми сумного результату. Плисти в чиїйсь компанії — такий сон обіцяє, що, коли вам це знадобиться, отримаєте підтримку і допомогу однодумців і доброзичливців.

Китайський Сонник

Побачити себе в сні плаваючим по річці — до міцного здоров’я, благополуччя і успіху. Якщо дружина уві сні перепливає річку — до суперечок з чоловіком. Друзі пливуть через річку — вони вас кинуть. Якщо вороги плавають по річці — ви їх обов’язково переможете. Якщо побачили тварин, що плавають по річці, — до успіху в бізнесі. Якщо турист побачив себе плаваючим по річці — до успіху в дорозі. Якщо хворий побачив себе плаваючим по річці — до швидкого одужання. Якщо вагітна побачила себе плаваючою по річці — до важких пологів. Уві сні плисти в непогожу, дощову погоду — до щасливого життя.

Сонник Лонго

Найчастіше, вода уві сні відображає емоційний стан сплячого. Якщо вам довелося поплавати в спокійній і прозорій воді, то наяву ваше життя буде стабільною і затишною, без будь-яких потрясінь і проблем. Однак якщо вам довелося плисти в потоках вируючої і каламутної води, то в реальності ваше життя знаходиться під загрозою, чекайте сильного потрясіння. Наснилося, що ви плаваєте під водою — незабаром перед вами виникнуть якісь перешкоди, для подолання яких знадобиться чимало сил.

Англійська Сонник

Якщо вам довелося в сновидінні плавати по тихим, спокійним водам на кораблі, це означає, що ваше життя буде благополучним. Однак якщо море або річка були бурхливими, попереду нещастя. Припливли в якісь привабливі, красиві краю — значить, будете щасливі в шлюбі. Пливучи в невеликому човні, ви успішно пристали до гавані — це означає, що ви досить швидко перетворитеся в заможної людини, у всіх мають для вас велике значення проектах буде супроводжувати удача.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні, що плаває в морі, і буде з тих, хто вміє це робити, той досягне в знаннях своєї мети. І якщо він побачить, що пірнув у морську безодню і майстерно плаває, то він приступить до великої справи або важливому управління чим-небудь і впорається з ним, набуваючи велич і силу. Бачити себе в сні, плаваючим в човні, значить захистити себе від бід. А якщо ви ще з човна зійшли на берег, то це, взагалі перемога над усіма обставинами.

Сонник Фрейда

Плавання символізує різні приємні відчуття сновидіння. Плавання в воді для чоловіка символізує приємний секс з коханою жінкою, а для жінок — швидку вагітність. А якщо річка, в якій ви плаваєте широка, то вас охоплюють якісь сексуальні фантазії, але ось зізнатися своїй половині ви не наважуєтеся і це даремно. Однак у воді також часто плавають люди, які в дитинстві страждали енурезом або страждають їм зараз.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви пливете по спокійній воді, означає, що вас чекають безтурботне майбутнє, міцна сім’я і любов чоловіка. Плисти на маленькому судні означає, що ви будете мріяти про неземне кохання, не помічаючи тих почуттів, які відчуває до вам ваш коханий. Якщо вам сниться, що ви стали свідком нещасного випадку на воді, це означає, що вам постарається нашкодити недоброзичливець, прикинувся вашим коханим.

Сонник Ванги

Плавання уві сні в чистій воді до щасливого і безбідного життя. А ось якщо плаваєте в не зовсім чистому водоймі, то за свої інтереси доведеться поборотися. Хвилі на воді пророкують труднощі. Побачили плаваючих людей — добрий знак, до здійснення бажань.

Сонник Хассе

У чистій воді — життя без тривог; в каламутній воді — перешкоди; тонути — нещастя; в бурхливій воді — будеш ще активніше; бачити плаваючих — твої прагнення здійсняться; в біжучому воді — важкий шлях у житті.

Сонник Мандрівника

Плавати — хід повсякденних справ, відносин (в залежності від характеру руху і місця). Плавати з кимось разом — до розлуки з цією людиною.

Сонник Цветкова

Якщо вам довелося плисти куди-небудь, це сон до успіху в справах, доходам. Уві сні коханці разом плавали — це до раптової їх розлуці.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: