Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плакати — до чого сниться?

Сонник Лонго

Сльози котяться з вас стрімким градом і ви не можете зупинити плач — в житті ви душевно слабка людина, вам важко проходити випробування. Ви себе шкодуєте, вам легше нити і шукати винних, ніж змінити в собі щось і зробити свій дух сильним. Чи вважаєте себе особливою особистістю, яку на вашу думку, Бог дає більше випробувань, ніж іншим. Слід зробити повну переоцінку на рахунок себе по відношенні до життя і близьким. Досить себе жаліти і бути інфантильним, потрібно подивитися на події тверезо і самокритично.

Стримувати сльози уві сні — ви людина твердої витримки і не звикли плакати на публіку. Ви не хочете бути нікому тягарем в свої переживання. Витираєте сльози з очей уві сні — вам здається, що ставлення оточуючих до вас людей несприятливо до вас, але це не так. Ви дуже недовірливий людина і постійно шукайте в людях більше недоліків, ніж переваг. Тут потрібно почати дивитися на речі простіше і не займатися аналізом думки інших людей до вас. Якщо ви бачите плач інших людей — ви вважаєте, що кожному відведені свої випробування в житті і з співчуттям до інших не поспішайте.

Сонник Фрейда

Сльози символізують процес запліднення. Якщо жінці наснилося, що вона уві сні гірко плаче, то це говорить про те, що вона просто жадає сексу, причому, що не безпечного. Бо мета її — не просто отримати задоволення, але і по можливості стати мамою. Бажання завагітніти — це справжня причина, по якій жінка хоче вступити в інтимний зв’язок з чоловіком.

Дівчина чи жінка, якій уві сні привидівся плаче чоловік, не страждає від нестачі чоловічої уваги, отже, в сексуальних відносинах у неї немає ніяких проблем. Якщо чоловікові примарилась ридаюча жінка, значить, він бажає завести з нею роман з приємними і передбачуваними наслідками. Можливо, він захоче на ній одружитися і стати батьком її дітей.

Представник сильної половини людства, який побачив себе уві сні сумували, в реальності мав безліч зв’язків. Але його не приваблюють колишні перемоги на любовному фронті, тому він постійно прагнути до знайомства і тісного спілкування з новими жінками. Така нерозбірливість його навряд чи доведе до добра, а це значить, що сновидіння потрібно приділити особливу увагу.

Сонник Ванги

Плакати уві сні — добре, це віщує радість чи інші сприятливі події. Саме кількість сліз визначає те, якої сили благодать зійде на сплячого. Якщо з ока сновидіння витекла одна-єдина скупа сльоза, то нічого страшного в його житті не відбудеться. Принаймні, найближчим часом. Дві сльозинки, що скотилися по щоках — це вже дещо. Подібне бачення означає, що скоро людина отримає хороші звістки, які надихнуть його і порадують.

Коли сльози течуть з очей струмком, то це віщує швидку радість чи якесь значуща подія. Це може бути і народження дитини, і перехід на більш високу посаду, і подорож в далекі країни. Якщо людині сниться, що він ридає ридма і не одна сила в світі не може зупинити цей невтішний плач, то скоро йому доведеться гуляти на весіллі. Не обов’язково, що на власній. Може, хтось із родичів чи друзів захоче влаштувати це світле свято.

Сучасний Сонник

Якщо сильно плачете уві сні від сильного болю — не турбуйтеся, по тлумаченню сонника вашому здоров’ю найближчим часом нічого не загрожує. Хвороби і інфекції будуть обходити вас стороною. Міцне здоров’я і прекрасний настрій будуть радувати вас. Уважно стежте за своїм харчуванням і режимом, не забувайте про фізичні навантаження — адже навіть здорова людина повинна займатися собою, підтримуючи прекрасну форму.

Наснилося, що гірко плачете — значення бачення тлумачиться як приємний, радісний привід для гарного настрою. Висока ініціативність і підприємливість дає прекрасний шанс домогтися гарних результатів і вчасно завершити всі справи. Налаштуйтеся на перемогу, такий бойовий настрій зіграє не останню роль в успішному завершенні справ. Наснилося, що довелося плакати від щастя — тлумачення зводиться до сліз радості наяву. Ваші прагнення, бажання і мрії принесуть хвилини щастя і насолоди.

Англійська Сонник

Сон, в якому ви гірко плакали, трактується навпаки: попереду у вас буде не один привід для радості і безтурботного веселощів. Справи будуть розвиватися швидко і завершаться успіхом. А якщо ви будете трохи більш заповзятливі в роботі, то плоди своєї праці і зовсім перевершать самі ваші сміливі очікування.

Є ймовірність, що суперник, втрутившись в ваш серцевий союз, відніме коханої людини. Однак доля подарує вам прекрасне розраду у вигляді нового відмінного друга, який буде гаряче любити вас і всіляко підтримувати. Після сну з плачем вам матимуть змогу переконатися, що викликають побоювання хмари, які збираються над вашою головою, зовсім не віщують лиха.

Чути, як жалібно плакали інші — такий сон означає, що в життя ваших найдорожчих друзів прийде величезна радість, яку ви із задоволенням розділите з ними. Найчастіше приснився гіркий плач служить провісником щасливого весілля.

Сонник Лоффа

Людям властиво плакати уві сні. У більшості випадків це відповідна реакція на дії, вироблені приснився образами або людьми. Плачу уві сні, ви не плачете в прямому сенсі цього слова, як в реальності. Вас просто охоплює почуття жалю і жалю по відношенню до чогось або комусь уві сні. Тоді вам потрібно слідувати за сном.

Завдяки емоційної розрядки психіка переживає очищуючий ефект, тому прагнете користуватися цією розрядкою, коли для цього виникає найменша можливість. Тільки ви повинні зрозуміти, що було поштовхових подією, що спричинило подібні емоції.

Хто або що змусило вас плакати? Чи плакали ви через чогось конкретного або ж мала місце загальна розрядка виник емоційної напруги? Згадайте, яке почуття ви відчували, коли виплакала — полегшення або, навпаки, тяжкість.

Сімейний Сонник

Самому ридати уві сні — знак отримання звістки, яке втішить вас і розвіє ваші тривоги. Якщо уві сні ви відчуваєте, що ваш плач звучить фальшиво, то це сон навпаки, і тому чим голосніше буде ваш плач, тим більше щастя, поєднане з постійними тривогами, обіцяє вам такий сон. Плачуть бачити уві сні — знак докорів сумління через те, що ви незаслужено скривдите людини, який не зробив вам нічого поганого. Плач чути уві сні — до неприємного або сумного звістки. Дивіться тлумачення: Стогін.

Еротичний Сонник

Сумний сон, в якому плачете через кохану людину, трактується як символ незадоволеності життям і відчаю. Незадоволеність в стосунках і образи на близьких людей можуть привести до сильних розчарувань і втрат. Не кидайте образливі слова зопалу, не подумавши, чи варто це говорити коханій людині. Ваші спонтанні вчинки можуть призвести до втрати відносин.

Сонник Цветкова

Ваші емоції не можуть довго в вас знаходиться, тому ви плачете уві сні. Якщо ви їх не виплесніть, то в самий невідповідний момент ви можете зірватися, що призведе до сварок: на роботі, вдома, в особистих відносинах. Плакати — значить наяву бажати розради, розуміння, заспокоєння. Якщо бачите інших плачуть — будуть щасливі, радісні звістки для вас.

Китайський Сонник

Хвора людина то плаче, то сміється — віщує одужання. Людина плаче, вишкіривши зуби — буде суперництво, тяжба. Плакати в голос — радісна подія. Плакати, сидячи на ліжку — велике нещастя. Ллєш сльози разом з кимось — віщує святкування, привітання з подарунками. Небіжчик плаче — віщує сварку, сварку.

Езотеричний Сонник

Сон говорить про те, що накопичені емоції настійно вимагають виходу, і незабаром вам представиться слушна нагода виплеснути їх. Одне з двох: або буде сварка або скандал, які не обійдуться без плачу, або вам доведеться сміятися до сліз, до кольок. Також сон попереджає, що якщо ви затіє п’янку, то вона закінчиться плачевно.

Сонник Міллера

Плач — означає неприємні новини. Для дівчини плакати уві сні означає розлад з коханою людиною, а щоб помиритися доведеться пожертвувати власним самолюбством. Для бізнесмена такий сон обіцяє невдалу операцію. Бачити сльози плачуть людей — отримати в житті співчуття від тих людей, яких ви бачите уві сні в сльозах.

Сонник Менегетті

Позначення нестабільності взаємин, що існують між логіко-історичним «я» і онто Ін-се, а також руйнування ригідності, втрати відповідності своєму онто Ін-се.

Французький Сонник

Сон, де ви плачете від радості, пророкує настання святкових, радісних подій. Можливе отримання запрошення на весілля або ювілей, сімейне торжество.

Сонник Мандрівника

Плач, плакати — звільнення, порятунок, розрядка, спокій душі; щасливий результат. Сидячи на ліжку — нещастя; плачуть інші — новини.

Сонник Хассе

Плакати — сон до наглої новини, великої радості; плакали інші — значить, ви зробите капость близькій людині.

Ісламський Сонник

Плакати уві сні — до радості, а сміятися уві сні — до тяжких дум і печалі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: