Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок з хлопцем, до чого сниться поцілунок з хлопцем уві сні

Побачений уві сні поцілунок з хлопцем, як правило, трактується різними джерелами як вельми позитивне ознаку. Сонники обіцяють приємне проведення часу і отримання всіляких задоволень. Більш конкретне пояснення,, до чого сниться такий прояв любові, залежить від безлічі деталей сюжету.

Повернення до минулого

Бачити уві сні, як ви цілуєтеся з колишнім коханим — ознака того, що в даний момент постійно думаєте про померлого часу. Жіночий сонник рекомендує припинити душевні терзання якомога швидше. Якщо приснилося подібне і ви впевнені, що знову хочете відновити зустрічі, проявіть ініціативу. Зустріньтеся з коханим і поговоріть начистоту. Можливо, його відвідували аналогічні думки.

Дещо по-іншому трактується,, до чого сниться пристрасний поцілунок з хлопцем знайомим наяву. Швидше за все зі знайомим цим вас пов’язують якісь романтичні спогади. Пристрасні обійми — ознака, що «все ще можливо». Бачити уві сні, що пристрасні обійми закінчилися інтимної зв’язком — до початку захоплюючого роману.

Зіткнетеся зі спокусою

Бачити уві сні, що трапився поцілунок з хлопцем подруги — до любовних пристрастей. Універсальний сонник вважає, що приснилося — знак, що хтось невідомий намагатиметься вас спокусити. Подібна зв’язок може обернуться болючим розчаруванням. Якщо приснилося таке сновидіння, перш ніж зануритися «у вир з головою», подумайте, можливо кращим варіантом є відмова від подібного спілкування.

Провісник Велес роз’яснює,, до чого сниться поцілунок з хлопцем в дійсності незнайомим. Близьке спілкування з з незнайомим представником протилежної статі — ознака наявної у вас спраги пригод. Якщо уві сні інтимне спілкування з незнайомою людиною було приємним, то в реальності відбудеться безліч цікавих подій.

Пророцтва з сонника Міллера

Якщо уві сні ви перший раз цілувалися з померлим, то наяву доля приготує безліч сюрпризів. Що відбуваються в даний момент події розвиватимуться настільки несподіваний поворот, що ви будете просто приголомшені. Будь-які зміни, і позитивні і негативні, сонник Міллера радить зустрічати з «холодним серцем».

Міллер також детально пояснює,, до чого сниться поцілунок з хлопцем в щоку, який подобається. Якщо він сам цілував вас в щоку, то знайома людина щиро запропонує свою підтримку. Якщо губами стосувалися щоки чоловіка, який подобається, саме ви, то це означає, що самі опинитеся на місці рятівника. Сонник закликає прийти на виручку нужденному.

Найрізноманітніші передбачення

Відшукати серед наявних тлумачень сну потрібне може абсолютно кожен. Для цього необхідно лише уважно ставитися до деталей свого сновидіння. До чого сниться той чи інший сюжет залежить часто від сонника. Адже в різних джерелах тлумачення одного і того ж нічного бачення істотно розрізняються. Ось лише деякі з них:

 • Поцілунок з чужим хлопцем — це означає, що станете розпускати чутки.
 • Ніжний чмок в лоб зі своїм хлопцем або з дівчиною — до взаєморозуміння.
 • Тактильні дотику один до одного з одним хлопця — до веселощів.
 • Неприємний поцілунок з одним хлопця — на жаль.
 • Цілувати в лоб або в в ніс кого-небудь — до нових знайомств.
 • Поцілунки з різними хлопцями — таке може присниться до втрати довіри у близьких.
 • Сонник поцілунок з хлопцем, до чого сниться поцілунок з хлопцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: