Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок з колишнім хлопцем, до чого сниться поцілунок з колишнім хлопцем уві сні

Приснився поцілунок з колишнім хлопцем сонник може інтерпретувати по-різному. Сюжет уві сні попереджає про неприємності, конфліктах, але також обіцяє нові любовні стосунки, підтримку. Для вірного тлумачення, до чого він сниться, потрібно пригадати деталі сновидіння, емоції, які ви випробували.

Розберіться в своїх почуттях

До чого сниться дівчині поцілунок з колишнім хлопцем? Сонники часто пояснюють такий сюжет незавершеністю відносин, бажанням сновідіци відродити або продовжити їх.

Подібне сновидіння трактується сонником як сигнал: минулі емоції ще живі. Причому, найчастіше аж ніяк не романтичні почуття, а негатив щодо колишнього коханого: образа, досада, претензії. Такий вантаж на серце заважає рухатися далі. Потрібно постаратися спокійно переоцінити минулі події, пробачити і забути про це.

Обережніше: можливі неприємності

Бачити свого колишнього уві сні і цілуватися з ним в губи віщує недозволені проблеми минулого. Якщо приснився поцілунок в губи з його ініціативи — ймовірно, він сам хоче відновити вашу зв’язок.

Однак пристрасно цілуватися уві сні з ним в губи в темряві обіцяє жінці сексуальну нестриманість. Слід контролювати пориви своїх емоцій, щоб партнер після розставання не прийняв їх за готовність постійно відповідати на його домагання.

До чого сниться поцілунок з колишнім хлопцем напередодні власного весілля? Сонник застерігає: можуть зіпсуватися сімейні взаємини, ймовірно, чоловік чимось нагадуватиме колишнього коханого. Коли розлучалися з хлопцем погано — бачення віщує самотність, зраду, вплив недостойного чоловіка.

Хороші ознаки

Приснився несподіваний поцілунок з колишнім хлопцем? Можливо дещо інше тлумачення сну: попереду у сновідіци нові відносини, причому за силою почуттів вони не поступляться минулим, яке залишило яскравий слід в душі.

Якщо розлучалися спокійно, без сварок, то такий сюжет уві сні обіцяє нову зустріч, можливість розвитку цих відносин. Бачення наснилося тоді, коли дівчині погано морально? Сонник обіцяє підтримку, благополучне вирішення застарілої проблеми.

Не надавайте великого значення

До чого сниться не тільки бачити коханого, з яким вже розлучилися, але і цілувати його? Це означає: ви просто сумуєте за нього, проте він сам вже забув вас.

Коли наяву ви досить часто бачите його в різних місцях — бачення можна тлумачити двояко. Або залишитеся друзями, простивши образи, або розлучитеся назавжди, без болю, гіркоти, неприємностей. Можливо, дізнаєтеся про нього щось і розчаруєтеся.

Які відчуття викликало сновидіння?

Важливо також, що відчували уві сні:

 • Пригніченість — ви хочете помиритися;
 • Розлад — передвістя сварки з нинішнім коханим;
 • Співчуття — наяву зробите те, чого не варто було б робити, і ваш вчинок може негативно позначитися на ситуації;
 • Гарний настрій — ви нарешті підвели підсумок своїм відносинам і почуттям.
 • Сонник підкреслює: будь-які позитивні емоції при цьому означають: зміни мають бути хороші. Навіть якщо розлучитеся назавжди — зробите це мирно. Негативні ж відчуття від поцілунку обіцяють неприємності, сварки, погані зміни.

  Значення за сонником Міллера

  Цілувалися уві сні з юнаків, з яким давно розлучилися? Бачення може просто попереджати про швидкої зустрічі, яка оживить спогади, може роз’ятрити тривалі рани.

  Сонник поцілунок з колишнім хлопцем, до чого сниться поцілунок з колишнім хлопцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: