Сонник поцілунок з незнайомцем, до чого сниться поцілунок з незнайомцем уві сні

Незнайомий чоловік уві сні, часто відображає ваше світосприйняття, цінності і пріоритети. Тлумачачи,, до чого сниться поцілунок з незнайомцем, сонник звертає увагу на мотиви, що спонукали персонажа на цю дію і відчуття самого сновідящего.

Не піддавайтеся спокусам!

Загальний сонник обіцяє короткочасний сплеск емоцій, тлумачачи,, до чого сниться поцілунок з незнайомцем. Якщо така подія трапилося із заміжньою жінкою, значить, попереду у неї яскравий, але нетривалий роман з цікавим чоловіком.

Наснилося, що поцілувавшись, випробували неприємні почуття, означає, що ваша скороминуща «пустощі» буде комусь відома. Не виключено, що ця особистість в подальшому буде вас шантажувати.

Бережіться оманливих почуттів!

Молодим дівчатам Сучасний суміщений сонник рекомендує ретельно вибирати нареченого, пояснюючи,, до чого сниться неприємний поцілунок з незнайомцем. Приснився сюжет означає, що серед шанувальників сновидіння є чимало лицемірів.

Чоловікові, бачити, як уві сні його пристрасно цілує незнайомка, попереджає снотолкователем Мандрівника про обман. В цьому випадку, тлумачення сну залежить від приснився обставин, які стали причиною подібного зближення.

Бережіть здоров’я

Доктор Фрейд пояснюючи,, до чого сниться пристрасний поцілунок з незнайомцем, вказує на проблеми в інтимній сфері. Жінці, приснився сюжет обіцяє захворювання статевих органів, бачити подібне молодій людині — до проблем з потенцією.

Еротичний сонник пов’язує пристрасний поцілунок з незнайомцем з ймовірністю «підхопити» делікатну заразу, дозволивши собі любовні витівки на стороні.

Про що говорить Міллер?

Чоловікові, поцілунок в губи з незнайомою жінкою уві сні, свідчить про аморальних і безсовісних вчинках сновидіння по відношенню до сім’ї або робочого колективу. Психолог, в своєму сонник, натякає на необхідність докорінно змінити свої погляди на життя і взаємини з людьми.

Не давайте волі своїм страхам

Дівчині, бачити уві сні, як улюблений цілує в губи незнайомку, пояснюється Медеєю, звичайним страхом перед зрадою або зрадою обранця. Постарайтеся вгамувати свою фантазію і не дозволяйте власним фобій негативно впливати на ваше життя.

Жіночий снотолкователь має з цього приводу цілком протилежну думку, стверджуючи, що подібне видіння нічне відображає велику ймовірність появи суперниці і реальну можливість бути відданою коханим.

Куди цілували?

Сонник від А до Я, роз’яснюючи сновидіння, пов’язане з поцілунком незнайомця, велику увагу приділяє цілуватися місця. Так, якщо незнайома людина, чмокає вас в:

 • Губи — до великих життєвих змін;
 • Щоку — до появи нового, щирого друга;
 • Руку — обіцяє повагу, визнання, авторитет;
 • Шию — знак пристрасті, любовного мани;
 • Повітряний чмок — символізує покірність, згода.
 • Що вам бракує?

  Згідно з трактуванням сучасного універсального сонника, поцілунок з незнайомцем уві сні, відображає ті якості, спосіб життя, зовнішність або відносини, які ви хотіли б мати в реальній дійсності.

  Постарайтеся розібратися — що саме привернуло вас в цьому персонажі. Зовнішність, манери, мислення, вид діяльності? Можливо, саме цього вам не вистачає.

  Сонник поцілунок з незнайомцем, до чого сниться поцілунок з незнайомцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: