Сонник поцілунок з дівчиною, до чого сниться поцілунок з дівчиною уві сні

Поцілунок з дівчиною уві сні — що він віщує? Все залежить від того, ким вона була, чи пов’язують цих людей відносини в реальному житті. Запитайте:, до чого сниться приголубити панночку? У сонниках зібрані найцікавіші і достовірні тлумачення.

Варіації відносин в сонник Міллера

Пророцтва сонника Міллера істотно відрізняються в залежності від того, що пов’язує героїв сновидіння:

 • Приснився поцілунок з дівчиною при світлі — людина наяву проявить благородство.
 • З улюбленою під покровом темряви — людина цинічний по відношенню до коханої, сонники пророкують йому неприємні наслідки розпусного життя.
 • Сторонній хлопець з коханою сновидіння — доля готує випробування, в якому важливо не втратити її повагу.
 • З незнайомій панянкою в губи — передрікає вчинки, що порушують норми моралі.
 • Тлумачі про об’єкт пристрасті

  Фрейд вважає, що пристрасний поцілунок з дівчиною, зі знайомою або з незнайомою — означає, що в сексуальній грі чоловік бере ініціативу на себе. Якщо приснилося, що уві сні вона сама хотіла поцілувати в губи, сновидец не проявляє активності, залишаючи провідну роль партнерки.

  Інші тлумачі сходяться на думці, що зближуватися з незнайомою — до грошей, зі знайомою, яка подобається, в губи — означає розвиток дружби, в щоку — прийде відчуття морального обов’язку перед нею. Уві сні сновидіння хотіла приголубити сестра: це пророкує прийдешні задоволення.

  Сонник Хассе призводить своє тлумачення,, до чого сниться бачити себе з цікавою особою, яка подобається — до приємного сюрпризу, з дружиною — до душевної близькості і гармонії в родині, з якої-небудь відомою особою — до суспільного визнання.

  Чим запам’яталася панянка

  До чого сниться, що вона була гарненька — попереду чекають великі витрати, юна — належить приємне здивування, сільська — до появи потомства, пританцьовувати — до взаємної щасливого кохання. Укласти уві сні в обійми худеньку, хворобливу дівчинку — знак, що захворіє член сім’ї.

  Мрії жінки

  В образі панночки уві сні жінка бачить або себе юну, або суперницю. Наснилося бачити чоловіка з іншого — відображення туги за ніжної прихильності, що залишилася в минулому. Спостерігати ласки свого хлопця з іншого пасією — підозри в невірності небезпідставні. Для юної особи пристрасний поцілунок з дівчиною сонники трактують, як свідчення лицемірства, нещирості сновідіци.

  Відлуння минулого

  Зустріч з колишньою може означати і як остаточне прощання, так і надію на продовження відносин. Наснилася холодна зустріч з колишньою дружиною — символ остаточного розриву. До чого сняться пристрасні обійми з колишньої: вони символізують нахлинули почуття, не згаслу любов.

  Адюльтер

  Поцілунок з дівчиною одного — прояв боязкості, нерішучості. Побачити одного з чужою дівчиною — до його успіху, з вашої власної половинкою — до ревнощів. Самому бачити себе зі сторонньою жінкою — тлумачення сну обіцяє приємні задоволення.

  Сонник поцілунок з дівчиною, до чого сниться поцілунок з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: