Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок з колишнім, до чого сниться поцілунок з колишнім уві сні

До чого сниться поцілунок з колишнім? Сонник дає кілька трактувань сюжету: він може обіцяти як радісні події, відновлення романтичних відносин, так і провіщати сварки, розставання. Часто бачення уві сні відображає невдоволення нинішнім станом речей або тугу по пройшов.

Обережніше з порівняннями: можливий конфлікт

Приснився поцілунок з колишнім нареченим? Сонник пояснює: спляча незадоволена нинішнім партнером. Можливо, вона сумує за який пройшов, сама собі не зізнаючись у цьому.

Такий сюжет про колишньому нареченому уві сні часто обіцяє сварку, нерозуміння між дівчиною і її справжнім бойфрендом. Вона може при спілкуванні провести якісь паралелі або протиставити одного іншому. Навряд чи кому-то можуть сподобатися спогади про суперника і порівняння, нехай навіть в свою користь.

Радість, несподівана звістка

Бачити, як цілуєтеся з людиною, який був всього лише одним — попереду, за сонником, радісні, щасливі події, задоволення, сприятливі зміни.

Але для закоханих цілувати уві сні колишнього друга обіцяє розставання зі своїм коханим.

До чого сниться, ніби цілує колишній коханець? Наяву отримаєте від нього несподівана звістка. Також сновидіння означає: він не ображається на вас.

Вам потрібна турбота, любов

Бачити себе в сні цілується в губи з колишнім коханцем означає: ви можете піддатися легковажності, але цього краще уникнути. Миттєве задоволення здатне принести великі проблеми, вирішити які виявиться вельми непросто.

Приснився поцілунок з колишнім однокурсником, з яким нічого не пов’язувало, в губи? Сонник вказує: наяву сновидицей не вистачає турботи, підтримки близьких. Не варто засмучуватися — іноді досить попросити про допомогу. Коли ж однокурсник — це кохана людина, бачення підказує: дівчина відчуває дефіцит романтики і любові.

Яким він виявився?

Тлумачення сну залежить від того, яким приснився поцілунок:

 • Цнотливим, в лоб — образа за зраду ще залишилася;
 • Дружнім, в щічку — він не тримає зла;
 • В губи — туга по колишніх відносин;
 • Пристрасним — цей зв’язок може поновитися.
 • Також пристрасне цілування уві сні коханого, коли ваша зв’язок вже завершилася, обіцяє проблеми сексуального характеру, можливо, захворювання.

  Сонник Міллера: біль вже пройшла

  До чого сниться поцілунок з колишнім коханим, ніби ви разом, і не розлучалися? Бачення означає: нарешті у вас пройшла біль розлуки.

  Попереду цікава подія

  Колишній коханий цілує уві сні? Йому досі важко відпустити ці відносини, він хоче повернути їх.

  Приснився поцілунок з колишнім коханим або чоловіком може попереджати про якийсь подію, яке незабаром відбудеться і сильно здивує сновидицей. Сонник обіцяє: здивування виявиться приємним.

  Цілувалися уві сні з чоловіком, а ви давно вже не разом? Бачити такий сюжет — до отримання додаткового непоганого доходу.

  Хто бажає примирення?

  Значення сновидіння також залежить від настрою після нього. Якщо спляча пригнічена, засмучена — вона хотіла б примиритися. Коли ж у жінки чудовий настрій — такий поцілунок з колишнім чоловіком ніби ставить остаточну крапку в їх відносинах.

  До чого сниться, як відштовхуєте його, коли намагається поцілувати? Бачення трактується сонником однозначно: він бажає відновити роман, але ви противитеся цього. Наяву слід більш чітко дати зрозуміти: примирення не відбудуться.

  Сонник поцілунок з колишнім, до чого сниться поцілунок з колишнім уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: