Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок небіжчика, до чого сниться поцілунок небіжчика уві сні

Нелегкі дні, сповнені тривог і прикрощів, чекають того, кому приснився поцілунок небіжчика, пророкують сонники. Але не поспішайте відразу засмучуватися, прочитавши тлумачення. Цілком ймовірно, що у вашому випадку все не так і погано, адже багато залежить від подробиць, побачених уві сні. Тому, вирішивши розібратися,, до чого сниться цілування з покійничків, пригадайте всі нюанси свого бачення.

Сонник Міллера

Сонник Міллера категорично ставиться до таких сюжетів. Так, на його думку, поцілунок небіжчика не може обіцяти сновидцу нічого хорошого. Якщо вам не пощастило відчути подібне уві сні, то знайте, вас чекають проблеми і критичні ситуації. Головне, на що найближчим часом варто звертати увагу — це власна безпека.

Короткі пояснення сонників

Величезна кількість пояснень того,, до чого сниться поцілунок небіжчика, базується на тому, хто був «предметом цілування», і до чого він торкався. Отже:

 • Вас поцілував тато — це знак того, що потрібно більше уваги приділяти дрібницям;
 • Побачили цілування померлої мами — прислухайтеся до порад, вони допоможуть;
 • Бачити уві сні, що вас намагається поцілувати мертвий незнайомець — до хвороби;
 • Покійний чмокнув вас в руку — чекайте нових цікавих знайомств;
 • Прикладання до уст — символ проблем в особистому житті.
 • Якщо «покойнічек» насправді живий: Для смутку немає причин…

  Що означає поцілунок небіжчика, живого в реальному житті? На це питання є відповідь у Циганському сонник. Ось, яке тлумачення сну він пропонує: якщо вам приснилося, що ви обмінюєтеся поцілунками з покійним другом, який насправді зовсім і не помер, то не варто панікувати: таке бачення обіцяє удачу, а друга — довгий життєвий шлях.

  Цілування з мертвим в реальності, як символ втрачених ілюзій

  Інша річ, якщо вам наснився поцілунок небіжчика, мертвого не тільки уві сні, а й в реальності. Думки деяких сонників в даному питанні розійшлися і ось, що означають такі мрії.

  Наприклад, сонник пастора Лоффа, пояснюючи,, до чого сниться даний сюжет, згадує про втрачений час, про розставання з мріями. Особливо, якщо ви бачите поцілунок небіжчика в лоб. Східний ж тлумач стверджує, що сновидіння, в якому померлий цілує в лоб означає мудрість і навіть ясновидіння.

  Домагання мерця, або Бережіть здоров’я!

  Наснилося, що покійний чоловік цілує вас в губи, в щоки, шию? Перевірте своє жіноче здоров’я, дає пораду сонник міс Хассе. А ось, якщо ви бачите, що в образі чоловіка постає чужий чоловік, який прагне поцілувати вас в губи або в щоку, то будьте гранично вибагливі, вибираючи партнера для сексу.

  До чого сниться поцілунок небіжчика, на ділі є колишнім чоловіком підкаже тлумач Білого мага. Якщо ви розійшлися мирно, без істерик, і уві сні він уткнувся вам в щоку як би ненароком, то захворювання вам не загрожує. А ось, бурхливий розставання і приснилися після цього «чмоки» в губи — вісники проблем зі здоров’ям.

  Споріднений «контакт» — знак і образ, і згоди

  До чого сняться ніжності з покійною бабусею або матір’ю, допоможуть зрозуміти тлумачі Місячний і Весняний: ви цілували бабусю або мати — до примирення між посварити родичами, а ось, якщо вам наснився поцілунок бабки або матері, то будьте готові до дріб’язковим колотнечі з родичами.

  Інша річ, якщо ви бачили уві сні, що батько поцілував вас в щічку. Це означає, що вам необхідно особливу увагу приділити нюансам у відносинах, тоді ніякі непорозуміння чи не виникнуть. Поцілунок батька уві сні був «повітряним» — бережіть те, що маєте.

  Сонник поцілунок небіжчика, до чого сниться поцілунок небіжчика уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: