Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок чоловіка, до чого сниться поцілунок чоловіки уві сні

Поцілунок чоловіки уві сні часто віщує зміцнення взаємин, увага з боку протилежної статі, зміни в різних сферах. Але сонник дає і інші трактування — невдоволення партнером, конфлікт. Наш снотолкователь підкаже,, до чого сниться бачення.

Попереду доленосна зустріч

Приснилося бачення означає підвищену увагу з боку сильної статі до сновидицей. У неї з’явиться більше впевненості і позитивних емоцій.

Бачити такий сюжет уві сні обіцяє зміцнення відносин зі своїм обранцем або більшу ймовірність зустрічі другої половинки.

Можливі неприємності

До чого сниться пристрасний поцілунок чоловіки? Сонник пояснює: спляча не отримує задоволення від успіхів, яких досягає, навіть від уваги сильної статі.

Наснилося бачити себе пристрасно цілується з молодою людиною? На грунті нерозуміння може виникнути конфлікт між сплячою і близькою людиною.

Гармонійні взаємини

Отримали від чоловіка поцілунок в шию? Проявіть більше рішучості при спілкуванні з молодими людьми. Не треба боятися зробити перший крок, адже іноді чоловік не може зрозуміти, подобається він вам чи ні.

Поцілунок шиї, побачене уві сні, як стверджує сонник, віщує самотньої дівчини: вона зустріне обранця. Якщо ж це вже відбулося — сновидіння обіцяє удачу.

Також сюжет про поцілунок чоловіки в шию обіцяє жінці заняття любов’ю, які супроводжуються неспішної приємною прелюдією.

Приснилися палкі обійми і поцілунки символізують любовні взаємини, які приносять радість, задоволення.

Потрібно оживити зв’язок з партнером

А ось якщо улюблений цілував вашу щоку — значить, він хотів би завершити ці відносини і залишитися друзями.

До чого сниться цілуватися не з своїм, а з іншим юнаків? Сонник вказує: любовний зв’язок стала досить рутинної, потрібно її трохи пожвавити.

Наснилося робити це з іншим хлопцем? Сновидицей незадоволена своїм партнером і хотіла б знайти йому заміну.

Можливо романтичну пригоду

До чого сниться поцілунок чоловіка, який виявився знайомим? Сонник підказує: ви чарівні, тому закрутити комусь голову вам неважко. Але не варто йти на поводу у емоцій.

Робили це уві сні зі знайомим, який подобається? Можливі любовні пригоди на стороні, яких не чекали.

Хто цілував?

Тлумачення сну враховує, з ким довелося цілуватися:

 • Знайомим — між вами можливий легкий флірт;
 • Чужим хлопцем — пристрасний порив почуттів не матиме продовження;
 • Чужим чоловіком — зрада, яка принесе негативні емоції;
 • Одруженим — неприємна ситуація, після чого ваше реноме буде зіпсовано;
 • Незнайомим — можете нашкодити власній репутації безладними зв’язками;
 • Який подобається — об’єкт вашої симпатії сильно розчарує.
 • Сонник Міллера: будьте обережніше

  До чого сниться цілуватися з незнайомим юнаком? Сновидіння попереджає: обережніше, ви можете зробити аморальний вчинок.

  Вас чекають зміни

  Такий сюжет про улюбленому уві сні означає: у фінансовій сфері відбудуться поліпшення. Прибуток вдасться отримати завдяки оригінальним, незвичним методам.

  Поцілунок чоловіки в губи віщує сновидицей значні зміни в різних сферах. Однак не всі вони виявляться позитивними.

  Бачити, ніби молода людина уві сні ніжно пестить ваші губи, а ви при цьому відчуваєте радість — відмінний знак. Наяву також переживете позитивні почуття.

  Приснився поцілунок чоловіки в губи? Сонник повідомляє: у вас з обранцем взаєморозуміння, гармонія. Цей зв’язок приносить обом тільки позитив.

  Сонник поцілунок чоловіка, до чого сниться поцілунок чоловіки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: