Сонник поцілунок в щоку, до чого сниться поцілунок в щоку уві сні

Сонник тлумачить нічні марення про поцілунки відповідно до того, як вони наснилися людині: сам він це робив, чи отримав його небудь бачив інших цілуються людей. До чого сниться поцілунок в щоку? Зазвичай такий символ позитивний, підтвердження ваших теплих почуттів, гарний настрій, позитивні події. Таке бачення уві сні пророкує сприятливий час для ваших справ, період вирішення давніх проблем. Однак іноді сонник дає зовсім інші розшифровки.

Бачити, як хтось цілує

До чого сниться дівчині, що її молодий чоловік робить це з іншого? Неважливо, поцілунок в щоку, губи або лоб уві сні — слід насторожитися. Крім того, що сон сам по собі неприємний, він також попереджає: коханий не зберігає їй вірність. Однак це можуть бути тільки її припущення на основі інтуїтивних відчуттів — вказує сонник. Тому краще не сидіти склавши руки, а з’ясувати, чи мають підозри основу. Адже якщо ситуація зайде надто далеко, вона може принести біль, розчарування.

Бачити, ніби діти цілувати по-дружньому в праву або ліву щоку — добрий, світлий символ, який провіщає згоду, свої сімейні радощі. Мають бути приємні несподіванки і любов — обіцяє сонник.

До чого сниться чужий поцілунок в щоку (незнайомих людей)? Сон означає: попереду час смутку, самотності. Ви станете свідком чужого щастя, радості, замість того, щоб робити кроки для досягнення свого. Ймовірно, потрібно докласти певних зусиль, ще активніше боротися за своє щастя.

Самому цілувати

Чмокнути подругу при зустрічі уві сні — означає, вас чекають радість, легке веселощі, щастя в повсякденному житті. Наснилося, як цілуєте маму — успіх на роботі, справах, сімейне примирення. За сонником, все налагодиться, настане час звершень, удачі. Сестру, брата — попереду у вас дружба і задоволення. Витлумачити, до чого сниться, коли поцілували дитини (неважливо, свого, чужого або зовсім незнайомого), можна так: якийсь ваш вчинок викличе насмішки оточуючих.

Дружній поцілунок в щоку або чоло зі знайомим, другом, однокласником уві сні передвіщає неприємності при спілкуванні наяву. Тому потрібно ретельно підбирати слова, манеру спілкування, стежити за своїми діями. Неприємності можливі не тільки саме з цим знайомим, але і іншими людьми — підкреслює сонник.

Пояснити,, до чого сниться поцілувати стару або старого, нескладно: можлива хвороба. Якщо приснилося, ніби цьомнули неприємну вам особу, ворога — зможете незабаром по-справжньому примиритися з ним.

Цілувати уві сні чиюсь фотографію, портрет означає наяву відчувати негативні почуття щодо цієї особи. Причому, відчуття можуть бути різної сили: легка досада, образа, заздрість або взагалі бажання помститися.

Якщо цілують вас

За сонником, отримати поцілунок в щоку від чоловіка — значить, попереду сновидіння очікують сильні почуття до когось, поки незнайомому. Але скоро приснилося особа зустрінеться і буде дуже схожий зі сновидцем звичками, інтересами. Такий символ уві сні пророкує: спільну мову знайдеться дуже швидко. Від приємного спілкування на цікаві для кожного з них теми виникне задушевність, неможливість розлучитися навіть на короткий час. Згодом цілком імовірна весілля і довга щасливе життя.

До чого сниться, коли отримали таке цілування від приятеля? Неважливо, в праву щоку або ліву — існуючі між вами розбіжності заважають хорошому спілкуванню. Сонник вказує: також можлива розлука сновидіння з одним внаслідок великого конфлікту.

Уві сні отримуєте поцілунок в щоку від однокласника — бачення означає: старі друзі допоможуть вирішити проблеми. Бачити, як це відносно вас робить ворог — сновидіння попереджає про обережність. Приснилося дію закликає сновидіння бути завжди напоготові, оскільки недруги можуть нанести удар коли завгодно.

Сонник поцілунок в щоку, до чого сниться поцілунок в щоку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: