Сонник поцілунок в шию, до чого сниться поцілунок в шию уві сні

На відміну від інших проявів почуттів, поцілунок в шию є більш інтимним і багатозначним жестом. Сонники пов’язують такий сюжет з виразом пристрасті, любовного тяжіння. Смислове навантаження сновидіння формується укупі з наснилося деталями уві сні, які допомагають чітко зрозуміти,, до чого сниться подібну дію.

Стосуватися губами шийки кохану людину уві сні інтерпретується сонниками взаємними почуттями і симпатією. Якщо подібний еротичний жест створив незнайомець, значить, найближчим часом життя буде сповнене сюрпризів і несподіванок.

Тлумачення для дівчат

Приснився самотній дівчині поцілунок в шию, тлумачиться як попередження Всесвіту про те, що потрібно визначитися з життєвими пріоритетами. Незліченні швидкоплинні романчики можуть негативно позначитися на репутації сновідіци, тим самим відтягнути зустріч з звуженим.

Заміжня жінка, яка уві сні нагороджувала поцілунком шию незнайомого чоловіка, як стверджують сонники, повинна задуматися над своїми взаєминами з чоловіком. Щоб думки про зраду покинули голову, краще обговорити з чоловіком деталі, які не влаштовують сновидицей в інтимному плані.

Молодий леді, яка має хлопця наяву, буде приємно дізнатися,, до чого сниться поцілунок в шию. Таке сновидіння висловлює повну впевненість в тому, що молода людина зробить рішучий крок у бік більш серйозних відносин.

Тлумачення для чоловіків

Чоловік, який уві сні цілує в шию свою обраницю, може бути повністю спокійний у вірності другої половинки. Взаємна симпатія і потяг ще не згасли між партнерами. Ще одна інтерпретація,, до чого сниться подібний жест — сновідящій сильно схильний до сексуальних почуттів до приснився персонажу, і йому дуже складно вгамувати свою бурхливу пристрасть.

Поцілунок в шию від незнайомки уві сні обіцяє сонником зустріч з чуттєвої натурою, з якою відбудеться швидкоплинний, але дуже прекрасний роман. Якщо ж в рисах панянки Ви знайшли якусь схожість зі знайомим людиною, отже, є ймовірність реальних «жарких» відносин з ним.

Спостерігати за поцілунком в шию

Бачити, як інша цілує в шию коханого — загроза втратити довіру коханої людини. Краще відмовитися від шалених ідей, та й не варто давати можливості своїм подругам секретничати з обранцем у себе за спиною.

Якщо довелося бачити таку ж картину але, навпаки — де хлопець проявляє ініціативу, значить, прийшов час задуматися про вірність другої половинки. Ймовірно, близькі і тривалі відносини не є пріоритетом у коханого.

Для трактування чоловічого сновидіння, Фрейд описує,, до чого сниться бачити поцілунок в шию, що відбувся між коханою і іншим хлопцем. Сонник вказує на необхідність приділяти в сексі більше часу на прелюдії.

Наснилося, що цілуєте шийку свого ворога уві сні — озирніться по сторонах. Як стверджує сонник, деякі друзі або близькі люди ведуть подвійну гру і жорстоко Вас обманюють.

Сонник поцілунок в шию, до чого сниться поцілунок в шию уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: