Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник почуття провини, до чого сниться почуття провини уві сні

До чого сниться почуття провини? Сонник стверджує: це відчуття уві сні сигналізує про необхідність виконати обіцяне. Такий сюжет обіцяє розчарування, тривогу, занепокоєння. Але іноді він віщує везіння на любовному фронті і вдалий період.

Ви не виконали зобов’язань — виправляйте

Приснилися відчуття часто сигналізують: сновидец проігнорував якісь зобов’язання перед суспільством. Слід виправити ситуацію, щоб уникнути конфліктів або внутрішньої дисгармонії.

Почуття провини перед померлим уві сні означає: той, хто лежить не зробив того, що обіцяв покійному. Потрібно попросити у нього вибачення, а якщо можливо — виконати обіцянку.

Вірні друзі, вдалий період

До чого сниться відчувати себе винуватим і знати, що незабаром настане спокутування? Сонник пояснює: наяву справи йдуть відмінно — вас оточують вірні й віддані друзі, здатні завжди прийти на допомогу.

Довелось відчувати почуття провини не по відношенню до кого-то, а в загальному? Настане вдалий період. А якщо сновидец зараз зазнає труднощів — ситуація незабаром налагодиться.

Невпевненість, приниження, розчарування

Наснилося відчувати себе винуватою, тому що вважаєте себе марною для кого-то? Сонник повідомляє: той досвід, який всі ми набуваємо в життя (навіть негативний), сприяє всебічному розвитку нашої особистості.

Уві сні відчували себе винною? Наяву вас чекають невпевненість в собі, тривога, занепокоєння через якогось справи або близької людини.

До чого сниться, як хтось намагається спокутувати свою провину? Тлумачення сну наступне: в реальному житті вас можуть сильно принизити.

Бачили уві сні, ніби хтось вчиняє дії з метою загладити враження про свою провину перед вами? Сонник попереджає: чекають розчарування.

Здійсніть помилки, можете зганьбитися

Наснилося почуття провини, але не виникло бажання її спокутувати? Наяву зробите кілька помилок і промахів в якомусь справі, через що починання провалиться.

Бачити, як хтось намагається загладити свою провину уві сні, але не за своїм бажанням, в на вашу вимогу, означає: ви не виконаєте свій обов’язок або зробите це недобросовісно. Така халтура призведе до ганьби, приниження.

Хто став причиною вашого почуття провини?

Пригадайте, хто викликав його:

 • Батьки — треба більше слухати їхні поради, адже часто вони виявляються праві;
 • Родичі — попросять про те, чого ви не захочете виконувати, але краще піти їм назустріч;
 • Друг (подруга) — ви образили його, попросіть вибачення;
 • Колега — відмовтеся від плану домогтися своїх цілей на шкоду інтересам цієї людини;
 • Діти — постарайтеся не чіплятися до них через дрібниці.
 • Сонник Міллера: приємне проведення часу

  До чого сниться почуття провини і спокутування її перед кимось? Сновидіння обіцяє: добре поведете час і приємно поспілкуєтеся з цією людиною.

  Пощастить у коханні

  Бачили уві сні, як відчуваєте провину? Сонник вказує: дуже скоро пощастить на любовному фронті. Познайомитеся з цікавою молодою людиною (симпатичною дівчиною), з яким зав’яжуться відносини.

  Молодим людям приснилося бачення обіцяє вдалий флірт. Особа, якій цікавиться сплячий, прихильно поставиться до його знакам уваги.

  Сонник почуття провини, до чого сниться почуття провини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: