Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник початок війни, до чого сниться початок війни уві сні

Військові дії уві сні у будь-якої людини породжують відчуття тривоги, особливо, якщо приснилося початок війни супроводжується агресією супротивника, нескінченної бомбардуванням і стріляниною. Те,, до чого сниться така ситуація, тлумачиться сонниками в залежності від поведінки самого сновидіння, а також обставин, що спровокували масове кровопролиття.

Участь в бомбардуванні і битвах — до добра або до худу?

Як стверджує Сучасний суміщений сонник, то,, до чого сниться початок війни, залежить від подій, що відбуваються, навколо сплячої людини. так:

 • Бачити над головою літаки ворога — обіцяє ділову поїздку;
 • Наснилося, що почалося бомбардування вашого будинку уві сні, означає можливість побувати на природі;
 • Власноруч рити окопи — пророкує сонником душевні переживання;
 • Готуватися уві сні до початку війни, чистячи автомати і готуючи зброю — до легкого вирішення нагальної проблеми;
 • То,, до чого сниться дівчині, що вона проводжає на війну свого улюбленого, обіцяє снотолкователем різку зміну відносин з коханим.
 • Пророцтва Густава Міллера

  Згідно з версією психолога, сновидіння, в якому почалася військова бійка, означає різкі зміни в житті сновідящего. Чоловікові, бачити, що почався обстріл, пророкує кризу в бізнесі, сварки і конфлікти в побуті. А ось те, до чого сняться жінці подібні події, позначає, що незабаром слід очікувати розчарувань, викликаних минулим коханого.

  Спостерігати здалеку

  Наснилося, що військові дії починаються в іншій країні, то, як стверджує Сучасний універсальний сонник, слід побоюватися заздрості колег. Бачити, що бойова тривога торкнулася уві сні безпосередньо вашого міста, означає, що вами пишаються близькі і рідні. Побачили, що під загрозою знаходиться сільська місцевість — приділіть увагу своїм родичам.

  Що відчуваєте?

  Сновидіння, в якому доводилося відчувати страх, пов’язаний з початком війни, за версією Психоаналітичного сонника, вказує на невпевненість сплячої людини в собі і своїх силах. Також, тлумачення сну пов’язано з внутрішнім бунтом, назрілим у вас по будь-якого питання по роботі.

  Спокій, що випробовується вами по відношенню до початку війни уві сні, попереджає про несподіванки, яка надовго розхитає вашу душевну рівновагу. За версією сімейного сонника, приснилися обставини нагадують про необхідність проявити смирення.

  Задумайтесь про здоров’я

  Як передрікає снотолкователь Іванова, будь-які події пов’язані з війною, позиціонуються з розладом організму, уповільненням фізіологічних процесів. Тому, побачивши подібне сновидіння, варто задуматися про підтримку свого здоров’я.

  Байдуже спостерігати з боку за стріляниною і протистоянням, говорить про можливість наяву випробувати душевні або фізичні муки. Активно брати участь у всіх заходах, пов’язаних з підготовкою до бойової тривоги — до повного одужання сновідящего.

  Уникайте конфліктів

  Сімейний сонник позиціонує побачене уві сні початок війни з емоційним сплеском, який торкнеться сім’ї і близьких сплячої людини. Можливо, в близькому оточенні вже давно назріває конфлікт, який ось-ось обернеться величезним скандалом. І якщо в нічному баченні, перемога була явно за вами, значить насправді, вам вдасться відстояти свої інтереси в серйозній розбиранні.

  Сонник початок війни, до чого сниться початок війни уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: