Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник побиття, до чого сниться побиття уві сні

Побиття, побачене уві сні, не завжди є знаком майбутніх неприємностей. Швидше, тлумачення подібних сновидінь потрібно пов’язувати не з фізичним актом, а психологічним станом сплячої людини. Однак бувають сни, коли приснилося побиття предзнаменует щось приємне. До чого сниться побиття, і в яких випадках воно пророкує удачу, а в яких — печаль, підкаже сонник.

Домашнє насильство

Бачити уві сні побиття людини — до почуття повної спустошеності, пророкує сонник Міллера.

Сниться, що побиття чоловіка або дружини — для сімейних людей або перебувають у відносинах подібне сновидіння означає розрив зв’язку з коханцем або людиною, з яким у вас взаємна симпатія. Для одиноких — ваша агресія не дозволяє вам познайомиться з представником протилежної статі. Слід стати більш спокійним, радить Місячний сонник.

Наснилося побиття матері батьком — до важкого розмови з рідною людиною, який не можна відкладати надовго, інакше можна втратити час і довіру.

Побиття рідних людей якимись чужинцями — знак перемоги над комплексами і страхами. З вами трапиться щось, що змусить вас по-новому поглянути на свої фобії і переосмислити їх.

Беспредел на вулиці

Сниться побиття в темному підворітті незнайомої людини — до небезпечної подорожі, застерігає сонник Хассе; друга або чоловіка — до підписання контракту або договору, який принесе солідні дивіденди.

Стали свідком побиття поліцейськими демонстрантів, в числі яких був ваш знайомий — до публічного ганьби. Будьте уважні до своїх слів і вчинків найближчим часом, контролюйте свої емоції.

Наснилося, що хтось б’є свого колишнього хлопця або дівчину за зраду — в реальному житті ви дуже не впевнені в своїх силах. Це вам дуже заважає.

Бачити кров на обличчі побитого людини — до неприємностей особистого характеру. Криваві сліди на руках або одязі — символ робочих проблем.

Що якщо тиран — ви

Сниться, що ви б’єте свою кохану людину — в реальності ви не впевнені в своїх почуттях до партнера, і це вас пригнічує.

Ви побили колишнього хлопця (для чоловіка — дівчину), за те, що він кинув вас — наяву вам доведеться викручуватися з пікантній ситуації, в яку ви потрапите по дурості. Не втрачайте пильності, дає пораду Східний сонник.

Наснилося побиття своїх подруг або незнайомих жінок — тлумачення сну наступне: слабкості не дають вам можливості зайняти високе положення в колективі.

Помста і її результати

Сниться, що ви мстите чоловікові або дружині за своє побиття — до перемоги над ворогами і заздрісникам, радує Ісламський сонник.

Наснилося, що вашого улюбленого людини повів суперник, і ви побили його за це — до отримання приємних новин і хороших звісток.

Мстити своєму начальнику за те, що він вас не цінує, б’ючи його — до підвищення на роботі, обіцяє Жіночий сонник. Начальник б’є вас — до розжалування або догані.

Побачити уві сні, що ви з помсти за плітки побили свою сусідку — до приходу нежданих гостей.

Дитячі покарання

Сниться сон, що ви б’єте свою дитину за погані оцінки — в реальності ви зробите дурість, про яку пошкодуєте через час.

Побиття дочки або сина за те, що не прийшли з прогулянки вчасно — наяву ви самі встигнете на важливу зустріч, ніж викличте невдоволення ділового партнера, пророкує сонник Цвєткова.

Наснилося, що ви бачите побиття своєї дитини вчителькою в школі — до проблем зі здачею заданого начальником завдання. Ви можете не впоратися з дорученням самостійно, попереджає Осінній сонник.

Побачити уві сні побиття дочки її хлопцем — придивіться до своїх дітей. Велика ймовірність того, що зараз їм як ніколи потрібна ваша увага і турбота.

Бити уві сні чужу дитину — до усунення всіх дрібних перешкод, що заважають виконанню бажання.

Жорстокість до тварин

Сниться сон, в якому ви кидаєте камінь у собаку — до приниження. Хтось спробує вас сильно зачепити. Не йдіть на поводу, це — провокація, підказує Весняний сонник.

Наснилося, що ви б’єте кота — ви «знищите» всіх своїх ворогів, причому швидко і надовго.

Побачити уві сні, як хтось знущається над твариною — в реальному житті ви станете свідком конфлікту, але вас він не зачепить.

Сонник побиття, до чого сниться побиття уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: