Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перли, до чого сниться перли уві сні

Не завжди, то,, до чого сниться перли, віщує сльози. Ці круглі перламутрові намистинки уві сні є символом ніжності, досконалості і невинності. Тлумачення сонників різноманітні і, в більшості своїй, залежать від сюжету сновидіння.

Сонник доктора Фрейда,, до чого сниться перли, пояснює повним розривом відносин з інтимним партнером. Прикрашати себе перлами — знак того, що Ви спробуєте відновити колишній союз. Зробити це буде непросто, оскільки колишній коханий не бачить сенсу в його продовження. Не потрібно наполягати на своєму, щоб не налаштувати людини проти себе.

Колір намистин

Чорна перлина, який наяву є рідкісною коштовністю, уві сні обіцяє величезні грошові перспективи, кар’єрний ріст і підвищення соціального статусу сновидіння. Бачити чорний перл як елемент прикраси, обіцяє сонником тривалий самотність, розлуку з коханим.

Те,, до чого сниться рожевий перли, передрікає сновидцу нерозділене кохання і болісні переживання. Перлина білого кольору символізує чистоту, чуйність, м’якість, невинність і пасивність. Жінці, білі перли уві сні може передбачати швидку вагітність, чоловікові — підказує сприятливий час для створення сім’ї або власної справи.

Блакитні перли вказують на духовний розвиток сновидіння, прагнення до саморозвитку. У певному випадку приснилося сновидіння знаменували рідкісний випадок або щасливий шанс, яким не варто нехтувати.

Недобре пророкування несе в собі червоний перли. На думку сонника, в житті сплячої людини з’явився таємний недоброзичливець або прихована хвороба, яка вимагає серйозного лікування.

Перлинні прикраси

Сережки з перлами є знаком взаємної симпатії. Молодій дівчині, сережки з перлами уві сні пророкують швидке визнання в любові, пропозицію руки і серця, весілля. Для сімейних людей, сережки з перлинами вказують на сприятливу атмосферу в будинку, гармонію душевних і інтимних відносин.

Приснилося кільце з перлами ототожнюється з владою і високим соціальним становищем. Чоловікові, бачити таке кільце у себе на пальці, обіцяє прибуткову угоду, зміцнення авторитету. У такого сновидіння є і негативний тлумачення, яке пов’язує золоте кільце з копіюванням чужого життєвого сценарію.

Носити перлове намисто пояснюється сонником Міллера чиїмось зайвим невсипущим контролем. Розірване намисто уві сні пророкує нещастя, нездійсненність надій і бажань. Те,, до чого сниться дарувати намисто з перлів комусь, пояснюється підсвідомим бажанням мати владу над приснився персонажем.

Для жінки, що приснився браслет з перлин символізує сонником вигідну партію, швидку зустріч з судженим. Молода дівчина, яка отримала уві сні в подарунок від коханого перлинні прикраси, може не сумніватися в щирості і відданості свого обранця.

Місцезнаходження

Бачити або діставати перлину під водою, пророкує прекрасні перспективи в майбутньому, реалізація яких повністю залежить від дій сплячої людини. Пощастило знайти перламутрові намистини в мушлі — чекайте виконання таємного бажання.

Ще одна інтерпретація сонника,, до чого сниться перли в раковині, тлумачить приснилося сюжет розкриттям чужого секрету, отриманням цінних знань, можливості докопатися до якогось таємного значення або істини.

Перламутрові намистинки, інкрустовані в дорогоцінні метали, ототожнюються з перешкодами на життєвому шляху сплячої людини. Можливо, Ваші власні пороки не дають розкритися потенціалу і домогтися бажаного успіху.

Інші дії

Збирати уві сні намистини і нанизувати на нитку, віщує Сонником XXI століття невдачі, неприємності в роботі у другої половинки. Ще один варіант роз’яснення більш сприятливий, побачені намистини перлів порівнюються з новими ідеями, які вдало втіляться в життя.

Для дівчини, збирати уві сні перли з розірваних нею бус, говорить про безглуздість затії повернути до себе колишнього обранця. Навіть якщо сновидицей вдасться домогтися свого, минулі образи і непорозуміння незабаром нагадають про себе і поставлять під загрозу не тільки подальше спільне життя закоханих, але і самопочуття сплячої красуні.

Сонник перли, до чого сниться перли уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: