Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перлина, до чого сниться перлина уві сні

Багатьом здається, що відповідь на питання,, до чого сниться перлина, лежить на поверхні. Ну, а що тут думати: закриті стулки черепашки уві сні символізують скритність і нелюдимость сновидіння, розкриті — ознака «душі навстіж». Так думаю люди, необізнані в таємничий світ сновидінь, а ось сонники не зовсім згодні з такими висновками.

Сонник Міллера

Той, хто уві сні бачив перлину, може приступати до заходів, пов’язаних з грошима і громадською роботою — це бачення означає, що буде несказанно везти в цих сферах.

А ось, якщо хлопцю наснилося, що його дівчина із захопленням дивиться на перлини, то це означає її безкорисливу і відкриту любов до обранця.

Колір «бусинок»

На тлумачення сну може впливати безліч факторів, наприклад, якого кольору були перлини. Отже:

 • Білий — символ успішності;
 • Рожевий — знак нерозділеного кохання;
 • Блакитний — доля подарує вам «щасливий квиток»;
 • Червоний — віщує небезпечного ворога;
 • Чорний — обіцяє великі гроші і можливості.
 • Де живуть перли, або Радість стоїть біля порога…

  Якщо уві сні ви бачите перлину в раковині — радійте, виповниться заповітна мрія, пророкує Східний сонник. Наснилося, що ви підняли з морського дна равлика, в раковині якої жила перлинка? Зберіться, від ваших дій залежить те, чи зумієте ви реалізувати себе на терені, ввіреному вам керівництвом.

  Також варто звернути увагу на ще одне пояснення того,, до чого сниться перлина в мушлі: якщо ви зуміли розкрити мушлю, то це означає, що ви зумієте докопатися до якоїсь важливої ​​істини або розкрити чужий секрет.

  Перлинні прикраси — Життя заграє новими фарбами

  Приснилося кільце з перлами на пальці символізує високе положення в суспільстві, пророкує Місячний сонник. Якщо кільце з перлиною примарилося чоловікові, то він має право сподіватися на отримання жаданого місця, яке крім грошей принесе йому ще й статус.

  А ось, пояснюючи,, до чого сниться перлове кільце дівчині, сонник обіцяє їй солідного і перспективного нареченого, який згодом стане сновидицей чоловіком.

  Перл кольору ночі: Від успіху до розлуки

  Бачите уві сні на собі прикраса з чорного перлів? Чоловіки, будьте готові до приголомшливого успіху і везіння. Ви отримаєте можливість заробити багато грошей, практично не переймаючись.

  А ось, жінкам доведеться на якийсь час розлучитися з коханим, якщо уві сні вона побачила у себе на шиї намисто з чорного перла.

  Порівняно намиста, як символ нововведень

  Замислившись над питанням, до чого сняться розсипані перлини, слід пригадати подробиці бачення. Якщо ви порвали намисто і почали збирати з підлоги перлини, то залиште надії повернути коханого.

  А ось збирати уві сні намистинки на нитку — ознака нових ідей і задумів, віщає сонник міс Хассе.

  Збір «врожаю»: І з мрією, і при справі

  Бачите уві сні, що вам вдалося знайти багато перлинок в равликів? Виповниться мрія дитинства. А якщо наснилося, що ви довго шукайте, але знайти перли не можете, то почекайте з запуском нового проекту, справа може «прогоріти».

  Знайти багато перлів там, де їх бути не повинно — знак вдалого збігу обставин, пророкує Циганський сонник.

  Сонник перлина, до чого сниться перлина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: