Сонник перлина, до чого сниться перлина уві сні

Багатьом здається, що відповідь на питання,, до чого сниться перлина, лежить на поверхні. Ну, а що тут думати: закриті стулки черепашки уві сні символізують скритність і нелюдимость сновидіння, розкриті — ознака «душі навстіж». Так думаю люди, необізнані в таємничий світ сновидінь, а ось сонники не зовсім згодні з такими висновками.

Сонник Міллера

Той, хто уві сні бачив перлину, може приступати до заходів, пов’язаних з грошима і громадською роботою — це бачення означає, що буде несказанно везти в цих сферах.

А ось, якщо хлопцю наснилося, що його дівчина із захопленням дивиться на перлини, то це означає її безкорисливу і відкриту любов до обранця.

Колір «бусинок»

На тлумачення сну може впливати безліч факторів, наприклад, якого кольору були перлини. Отже:

 • Білий — символ успішності;
 • Рожевий — знак нерозділеного кохання;
 • Блакитний — доля подарує вам «щасливий квиток»;
 • Червоний — віщує небезпечного ворога;
 • Чорний — обіцяє великі гроші і можливості.
 • Де живуть перли, або Радість стоїть біля порога…

  Якщо уві сні ви бачите перлину в раковині — радійте, виповниться заповітна мрія, пророкує Східний сонник. Наснилося, що ви підняли з морського дна равлика, в раковині якої жила перлинка? Зберіться, від ваших дій залежить те, чи зумієте ви реалізувати себе на терені, ввіреному вам керівництвом.

  Також варто звернути увагу на ще одне пояснення того,, до чого сниться перлина в мушлі: якщо ви зуміли розкрити мушлю, то це означає, що ви зумієте докопатися до якоїсь важливої ​​істини або розкрити чужий секрет.

  Перлинні прикраси — Життя заграє новими фарбами

  Приснилося кільце з перлами на пальці символізує високе положення в суспільстві, пророкує Місячний сонник. Якщо кільце з перлиною примарилося чоловікові, то він має право сподіватися на отримання жаданого місця, яке крім грошей принесе йому ще й статус.

  А ось, пояснюючи,, до чого сниться перлове кільце дівчині, сонник обіцяє їй солідного і перспективного нареченого, який згодом стане сновидицей чоловіком.

  Перл кольору ночі: Від успіху до розлуки

  Бачите уві сні на собі прикраса з чорного перлів? Чоловіки, будьте готові до приголомшливого успіху і везіння. Ви отримаєте можливість заробити багато грошей, практично не переймаючись.

  А ось, жінкам доведеться на якийсь час розлучитися з коханим, якщо уві сні вона побачила у себе на шиї намисто з чорного перла.

  Порівняно намиста, як символ нововведень

  Замислившись над питанням, до чого сняться розсипані перлини, слід пригадати подробиці бачення. Якщо ви порвали намисто і почали збирати з підлоги перлини, то залиште надії повернути коханого.

  А ось збирати уві сні намистинки на нитку — ознака нових ідей і задумів, віщає сонник міс Хассе.

  Збір «врожаю»: І з мрією, і при справі

  Бачите уві сні, що вам вдалося знайти багато перлинок в равликів? Виповниться мрія дитинства. А якщо наснилося, що ви довго шукайте, але знайти перли не можете, то почекайте з запуском нового проекту, справа може «прогоріти».

  Знайти багато перлів там, де їх бути не повинно — знак вдалого збігу обставин, пророкує Циганський сонник.

  Сонник перлина, до чого сниться перлина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: