Сонник покинутий будинок, до чого сниться покинутий будинок уві сні

Покинутий будинок — символ, який неможливо охарактеризувати двома словами і по одному сонником. Щоб зрозуміти, до чого сняться такі сюжети, необхідно проаналізувати всю інформацію, яку вам передало підсвідомість за допомогою сновидіння. Часом буває так, що побачена уві сні, здавалося б, не значуща деталь змінює всю картину майбутньої події.

Сонник Міллера

Густав Міллер вважав, що побачений уві сні покинутий будинок означає невдачі в справах і проблеми там, де, здавалося б, їх бути не повинно. Так само, варто звернути увагу і на здоров’я, якщо вам приснилося, що ви потрапили під завали будівлі, яка розвалилася від часу.

Ось, тільки в тому випадку, якщо ви, потрапивши уві сні в забуте людьми і часом приміщення, бачите, що це ваш рідну домівку, не варто переживати через тлумачень. Такі бачення означають отримання приємних звісток від друзів дитинства.

Що це було за будова

Часто тлумачення сну про покинутому будинку залежить від того, який функціонал він виконував до того, як занепасти. Отже, ось, до чого сняться деякі з них:

 • Інтернат — згадайте тих, з ким давно вже не спілкувалися;
 • Дитячий табір — приділіть увагу сумам своїх дітей;
 • Лікарняний корпус — займіться власним здоров’ям;
 • В’язниця — ви занадто строго стримуєте свої емоції і почуття.
 • Життя в руїнах, або Відлуння минулого

  За версією сонника Фрейда, бачити покинутий будинок — це символ проблемного здоров’я, в тому числі сексуального. Якщо вам приснилося, що ви змушені жити в напівзруйнованому будинку, то це говорить про розлад відносин з коханою людиною, ви перестали розуміти один одного і, як наслідок, задовольняти.

  Бачити себе живуть в руїнах гуртожитку — знак того, що ви сумуєте за минулим життям. А якщо уві сні ви побачили себе переїхали жити з багатого особняка в напіврозвалена будова, то це говорить про те, що у вас накопичилося багато не доведених до кінця справ, які ускладнюють вам існування.

  Містерія уві сні і наяву

  Тому, кому приснилось, що він блукає по закинутого будинку, повного шерехів і тіней, сонник пастора Лоффа пропонує очистити совість, покаявшись і попросивши прощення у тих, кого він скривдив, як словом, так і ділом.

  А ось, в сонник міс Хассе можна знайти такі пояснення старому дерев’яному будинку, де раніше проживали люди, а зараз гуляють вітру: будьте обачні, приймаючи рішення.

  Бродити по колись багатому дерев’яному, а зараз старому напівзгнилих терему з привидами — ознака несподіваних обставин, які можуть нашкодити вашому благополуччю.

  Зруйнована висотка: Від пліток до поліпшень

  До чого сниться мрія, в якій ви забрели в старий колись багатоповерховий, а зараз напівзруйнований хмарочос, з вибитими вікнами, підкаже Місячний сонник.

  Зверніть увагу, що не готували чи уві сні цей багатоповерховий покинутий будинок під знесення або реставрацію. Знесення символізує обрив старих відносин, які обтяжували, а ось, відновлення — знак поліпшення поточного стану справ.

  Наснилося, що ви ходите по багатоповерхового будинку часів війни, з розбитою дахом і вищербленими стінами? Тлумачачи, до чого це сниться, Весняний сонник пояснює: ви зіткнетеся з плітками, які завдадуть вагомий удар по вашій репутації.

  Сонник покинутий будинок, до чого сниться покинутий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: