Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник побитий чоловік, до чого сниться побитий чоловік уві сні

До чого сниться побитий чоловік? Таке бачення, згідно сонником, часто несе неприємності, попереджає про небезпеку. Однак іноді подібний сюжет уві сні може мати протилежне тлумачення: нести удачу на особистому фронті, фінансових питаннях.

Стосунки у сім’ї

До чого сниться побитий чоловік? Сонник повідомляє: символ несе людині відчуття порожнечі. Ймовірно, ви почали віддалятися один від одного, і бачення сигналізує про це. Пора почати дії, щоб відновити добрі стосунки.

Наснилося побити чоловіка? Сновидицей хоче налагодити з ним хороші стосунки. Можливо, вона хотіла б більше дізнатися про його таємниці, його сторони життя, які він приховує від неї.

Бити за зраду благовірного означає: ви боїтеся, чи не стане він змінювати. Ще немає ніяких ознак або передумов до зради, але ви вже себе накрутили так, що вже бачите відповідні сновидіння. Постарайтеся не зациклюватися на таких думках, адже без доказів нічого ятрити собі душу.

Побити чоловіка уві сні за зраду — значить, наяву увагу привернуть якісь дрібниці, що викликають ревнощі. Виникнуть підозри в його вірності.

Обережніше з оточуючими

Наснилося, ніби у померлого чоловіка сліди бійки на обличчі? Сонник попереджає: поруч знаходяться люди, здатні принести шкоду. Під їх впливом можете вплутатися в досить сумнівне підприємство, яке принесе лише фінансові втрати.

Сновидіння про померлого дружині, на якому видно побої, сповіщає: коли вам знадобиться підтримка друзів, вони не зможуть допомогти. Покладатися доведеться тільки на свої сили.

Попереду хороші події

Іноді такий сюжет обіцяє удачу вашому чоловікові. Він може виграти в казино, отримати велике спадок, на роботі стати керівником.

Били благовірного уві сні за зраду? Сонник пояснює таке бачення як протилежність реальності. Тобто, наяву чоловік буде зберігати вам вірність.

До чого сниться побитий чоловік, коли його били ви самі? Наяву очікує якась знахідка, приємний сюрприз. Можливо, з’явиться новий друг.

Якщо жінці, у якої після розлучення ще немає нових відносин, приснився колишній чоловік в жалюгідному стані після бійки — це хороший знак. Сонник сповіщає: незабаром її особисте життя налагодиться.

Сонник Міллера: підготуйтеся до труднощів

Бачити уві сні побитого чоловіка — може мати два пояснення. Перше: йому дійсно загрожує небезпека. Попередьте чоловіка про обережність за кермом, в інших ризикованих підприємствах. Інше тлумачення стосується рідних по крові людей: хтось може захворіти або навіть померти.

Приснився колишній чоловік зі слідами побоїв обіцяє жінці неприємності. Можлива хвороба дітей або теперішнього коханого, ускладнення фінансових справ.

Бачити уві сні померлого чоловіка побитим — до несподіваних витрат. Постарайтеся все-таки їх мінімізувати, оскільки вони можуть перекрити доходи.

Інші ознаки

Побити коханку уві сні чоловікові віщує: ця таємна зв’язок незабаром стане відома всім.

Бачити колишнього чоловіка побитим і надавати йому допомогу уві сні. Якщо промивали рани, змащували їх антисептиком — ви все ще небайдужі до нього. Можливо, варто задуматися про те, щоб помиритися?

До чого сниться побити коханку свого чоловіка або коханої людини? Сонник стверджує: будете успішно боротися проти власних підозрілості і невпевненості.

Сонник побитий чоловік, до чого сниться побитий чоловік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: