Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник побити людину, до чого сниться побити людину уві сні

Прояв насильства завжди розцінюється в сучасному суспільстві як негативний вчинок. Побити уві сні людини — знак, що в реальному житті слід бути напоготові. Сонник пророкує численні розбіжності і виникнення на життєвому шляху спірних ситуацій. Тільки не слід розуміти пояснення,, до чого сниться подібне, однозначно. Тлумачень безліч.

Осінній і Французький сонники

Самому побити людину уві сні — до скандалів в сім’ї і розбіжностей з близькими людьми. Якщо не хочете зіпсувати відносини на довгі місяці або навіть роки, намагайтеся не піддаватися на провокації рідних і спробуйте гасити будь-який виникає конфлікт. Присниться цей сон може і тоді, коли конфліктна ситуація вже сталася.

Бачити в нічних мареннях, як ви застосовуєте насильство по відношенню до будь-якого живої істоти — ознака відсутності у вас здатності стримувати свої емоційні пориви. Французький сонник радить бути обережнішим у вираженні власних почуттів. Велика небезпека нажити собі справжнісіньких ворогів.

Витяги з Сучасного тлумача

Бачити уві сні, що ви зважилися побити людину до крові — до переживання сильних негативних емоцій. Якщо присниться таке, постарайтеся заглянути вглиб себе і зрозуміти, від чого ви відчуваєте страх і ненависть. Сучасний сонник радить відшукати істинну причину і постаратися її усунути.

Якщо сниться, що довелося побити людину, і цією людиною був ваш коханець, то в дійсності він відчуває до вас сильні щирі почуття. Бачити таке — хороший знак. У взаємовідносинах пануватиме гармонія, а спільне проведення часу стане приносити тільки радість і відчуття щастя.

Тлумачення з сонника Міллера

Якщо сниться, що вас змусили побити людину, значить, наяву доведеться прийняти рішення під чиїмось тиском або через непростих обставин. Сонник Міллера рекомендує зважити всі за і проти і тільки після цього вирішувати, як все-таки потрібно вчинити, щоб не завдати шкоди ні собі, ні оточуючим людям.

Побити людину і сильно сумувати з цього приводу — до депресії. Тлумачення сну попереджає про непрості душевних переживаннях. Швидше за все, ви будете відчувати каяття через досконалого деякий час тому нехорошого вчинку. Якщо присниться такий сюжет, змініть обстановку. Зміна місця дозволить подивитися з боку на ситуацію і відшукати вірне рішення. Якщо присниться такий сюжет, беріть відпустку і вирушайте на батьківщину або за кордон.

Найрізноманітніші передбачення

 • Злочинці нанесли важкі каліцтва — остерігайтеся ворогів.
 • Мати або батько завдають ударів по голові — скоро захворієте.
 • Побити знайомої людини — до добрих стосунків з ним.
 • Спостерігати за бійкою уві сні — до спроб уникнути відповідальності. Якщо сниться таке, значить, ви не хочете в якомусь справі брати на себе відповідальність.
 • Сонник побити людину, до чого сниться побити людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: