Сонник плювати, до чого сниться плювати уві сні

Плювати — неестетично і некультурне заняття, однак воно необхідне всім без винятку людям. Як інакше очистити рот від потрапив сміття або поточної слини? Але бувають моменти, коли ця дія викликає у нас подив. Знаєте коли? Коли нам доводиться плювати уві сні. До чого сниться це неприємне дійство і чого нам чекати від такого сну, як зазвичай, підкаже сонник.

Плювати в разі потреби

Якщо вам сниться, що у вас в роті стільки слини, що її просто необхідно сплюнути — це знак того, що у вашій голові народжується безліч геніальних ідей, які ви з незрозумілої причини не хочете реалізувати, і вони пропадають. Сонник попереджає, що не розкидайтеся думками, вони так швидкоплинні.

Сон, в якому ви приходите до стоматолога з хворими зубами, але лікар нічого не може зробити з-за того, що ваш рот повен крові, і ви постійно її плюєте на підлогу, означає, що в реальному житті вам потрібно бути готовим до того, що не всі навколишні приймуть ваші плани «на ура».

Якщо вам наснився сон, в якому вам необхідно спльовувати кров — побережіть своє здоров’я, сонник підказує, що ви можете захворіти, якщо не приймете відповідні заходи.

Наснилося, що задихається від того, що не можете плюнути — в житті відбудеться яка-то дуже неоднозначна подія, на яку ви не будете знати, як реагувати, таке тлумачення даного сновидіння в сонник.

Плювати чим попало

Сниться, що ви плюєте, і зі слиною вилітають зуби — почуєте погані новини про знайомих, а якщо зуби випадають з кров’ю — це говорить про кровну спорідненість з тим, про кого повідомлять погані звістки. Попередьте своїх близьких і рідних, щоб вони побереглі себе і своє здоров’я, радить сонник.

Якщо приснився кошмарний сон, в якому вам доводилося плювати хробаками — будьте уважні до того, що вимовляєте. Навколишні можуть неправильно розтлумачити якісь двозначні слова і фрази, вимовлені вами, і є ймовірність, що вибухне скандал. Якщо хробаками плюється хтось поруч — почуєте про себе далеко не втішні відгуки, можливо навіть плітки.

Якщо приснилося, що ви впали на березі водойми і тепер вам доводиться плюватися піском — побережіть час, ви витрачаєте його даремно. Саме таке тлумачення даного сновидіння дає нам більшість сонників.

Плюнути, щоб образити

Якщо сниться, що поріг будинку неабияк заплювали — наяву доведеться зіткнутися з нерозумінням і зневажливим ставленням оточуючих.

Бачити уві сні, що вам плюють в обличчя — хтось затаїв на вас образу і тепер жадає помсти. Проаналізуйте свою поведінку з оточуючими найближчим часом, згадайте, не образили ви кого-небудь випадково або навмисно. Згадали — попросіть вибачення, рекомендує сонник.

Наснилося, що ви плюєте комусь в обличчя піском, дрібними камінчиками або іншим сміттям — наяву означає, що ви потребуєте допомоги цієї людини, але замість того, щоб попросити допомогти, робите дурні необдумані вчинки, щоб привернути його увагу до своєї проблеми. Не варто цього робити. Краще скажіть прямо, чого ви хочете.

Побачити уві сні, що вам в обличчя плює кохана людина — знак недалекій сварки, незлагоди або навіть охолодження почуттів.

Сонник плювати, до чого сниться плювати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: