Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плащ, до чого сниться плащ уві сні

Плащ — це дуже потрібна річ в гардеробі. Прийшовши до нас з глибокої давнини, він і зараз є необхідним елементом одягу. І від дощу вкриє, і від холоду захистить. А скільки радості гарний плащ приносить модницям і модникам! Одним словом, без плаща в нашому світі нікуди. Деякі його навіть уві сні бачать. А, до чого сниться подібне сновидіння, давайте запитаємо у всезнаючого сонника.

Колір плаща

Бачити уві сні чоловіка в чорному елегантному плащі — для молодої жінки — це знак, що у неї скоро з’явиться наречений з відмінним смаком, для жінки середнього віку — знайомство з людиною, яка в недалекому майбутньому зіграє в її житті важливу роль.

Приснився новий червоний плащ — чекайте романтичної пригоди. Якщо накидка стара настільки, що вже не розібрати, червоного чи вона кольору чи якогось іншого — повернуться давно згаслі почуття, про які ви навіть забули, обіцяє сонник.

Побачити уві сні смерть в чорному плащі — не лякайтеся, сонник підкаже, що це до довгої і безтурботного життя. А якщо смерть в чорній хламиді у вас на очах перетворюється в юну дівчинку в білій сукні — чекайте поповнення в сімействі.

Наснилася молода красива жінка в новому білому плащику — можете пакувати валізи, скоро вам випаде можливість поїхати в подорож.

Синій плащ символізує мрії і бажання. Якщо в ваш сон прийшов молодий чоловік у синьому макінтоші, то планам судилося збутися найближчим часом, якщо літня — збудуться, але не дуже скоро.

Здійснювати якісь дії

Купувати уві сні новий плащ в магазині — вас щось гнітить, ви хочете сховатися від усіх. Сонник радить не впадати в зневіру, а зрозуміти, що вас турбує і спробувати вирішити проблему. Якщо річ, яку ви купили, була старою, заношеного до дірок — найближчим часом ви станете для кого-то «жилеткою». Сонник підказує: не відмовте в допомозі іншому, вислухайте його, дайте пораду і вам незабаром за це воздасться.

Сниться, що ви тікаєте від людини в чорному шкіряному плащі, який женеться за вами в темному провулку — за передбаченням сонника, ваші таємниці і секрети можуть стати надбанням гласності. Будьте розбірливі в своїх одкровеннях, не довіряйте людям, в яких ви не впевнені.

Якщо приснилося, що у вас вкрали плащ — сонник пророкує, що ви несподівано для себе самого позбудетеся від своїх страхів і фобій.

Сниться, що ви одягаєте на себе чужий плащ — в реальному житті ви візьмете на себе чиїсь клопоти і турботи. Якщо уві сні одяг буде вам мала або велика — допомогти людині ви зможете, але з великими труднощами.

Кутатися в великий теплий плед, намагаючись захистити себе від дощу, снігу або холоду, — наяву символізує ваше прагнення до усамітнення. Вам хочеться побути наодинці зі своїми думками і бажаннями.

Незвичайні накидки

Бачити, як ви приміряєте червону королівську мантію — до визнання вашого авторитету, до пошани і поваги оточуючих.

Сниться, що ви знайшли плащ-невидимку і наділи його на себе — зіткнутися з холодним нерозумінням і осудом в колективі.

Наснилося, що вас оточує безліч людей в чорних бурках — чекайте сумних новин. Можливо, вам повідомлять про хвороби близького знайомого або смерті людини, з яким знайомі тільки заочно.

Приміряти на себе суддівську мантію — як уві сні, так і наяву символізує засудження кого-то або чогось. Не будьте занадто суворим суддею, будьте терпимими до людей.

Побачити уві сні смерть в чорному пончо і сомбреро — до несподіванки, тлумачить це сновидіння сонник. Хтось або щось дуже здивує вас в найближчі дні.

Якщо вам наснився старий дід-грибник в мокрому дощовику — чекайте приїзду далеких родичів.

Сниться молодий священнослужитель в темній чернечій рясі — до несподіваних клопотам, які спутають всі плани.

Сонник плащ, до чого сниться плащ уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: