Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плаче дитина, до чого сниться плаче дитина уві сні

Дитя уві сні, на думку сонника, символізує радість, успіх і благополуччя. Тому не дивно тлумачення, до чого сниться, як плаче дитина. Приснився образ передбачає перешкоди на роботі, складності на особистому фронті, відсутність розуміння в оточенні.

Остерігайтеся обману

Жінці, няньчити на руках маленького хлопчика чи дівчинку, що заливається сльозами, за версією Сучасного суміщеного сонника, обіцяє обман від людини, якій вона беззастережно довіряла. Душевні страждання і печаль — ось, до чого сниться носити на руках свого сильно плаче маленького крихітку.

Сонник Міллера про жалі

Наснилося, що маленька дитина плаче сильно, згідно твердженням психолога, обіцяє сновидцу проблеми із самопочуттям. Не виключено, що подібний сюжет віщує сновідящій розчарування.

Проявіть пильність

Бачити, як малюк уві сні б’ється на підлозі в істеричному нападі, сильно заливаючись слізьми, застерігає сонником про небезпеку влізти в неприємну історію через своє довгого і невгамовного мови. Постарайтеся не говорити з оточуючими на відверті теми, уникайте панібратського відносини.

Чоловікові, образ ребятенка уві сні, що розмазує великі слізки ручками по щічках і одязі, пророкує велику неприємність, пов’язану з великою сумою грошей. Незаміжньої дівчини, приснився плаче грудної малюк, обіцяє гірке розставання з коханим, що незмінно призведе до депресії сновідіци.

Готуйтеся до важким справах

В сонник Медеї є роз’яснення,, до чого сниться ревучий обкакался грудної малюк. Приснилося бачення означає наявність дрібних, але морочливих справ на роботі. Бачити, що малюк обкакался вас — до стабільного доходу.

Хто саме ридав?

Загальний сонник впевнено заявляє, що тлумачення сну залежить від того, який дитина плаче:

 • Грудний — на щастя, великої радості;
 • Хлопчик — означає, що справа, на яке витрачено багато сил, може стати збитковим;
 • Дівчинка — пророкує приємну несподіванку;
 • Підліток — до душевних переживань, любовних страждань.
 • Придивіться до себе

  Езотерики впевнено стверджують — то до чого сниться, як дитина плаче, відображає вашу невпевненість в собі, боязкість і нерішучість. Бачити гірко плаче ребятенка уві сні — застереження про ваших безповоротних упущення. Снотолкователь радить позбутися метушні і спокійно проаналізувати своє життя.

  Інтимні символи

  Образ дитини уві сні, на думку доктора Фрейда, вважається символом чоловічих і жіночих статевих органів. Ревуче дитя символізує оргазм. Якщо ж малюк був покараний, через що проливає сльози, значить, у сновидіння є велика тяга до самозадоволення.

  Заспокойте свого внутрішнього дитя

  Девід Лоффа в своєму снотолкователе, сновидіння, в якому плаче дитина, порівнює з неспокійним і нестабільним емоційним станом самого сновидіння. Ви, як немовля, чимось дуже налякані або засмучені.

  Спробуйте заспокоїтися, привести свої думки в порядок, а тіло в тонус. Рушайте в подорож по рідних місцях, відвідайте родичів і людей, яких ви цінуєте.

  Сонник плаче дитина, до чого сниться плаче дитина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: