Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плач, до чого сниться плач уві сні

Чужі сльози завжди викликають неоднозначні емоції, і часто викликають сум’яття, заважають тверезо розібратися в ситуації. Приблизно такі ж почуття викликає плач уві сні, але те,, до чого сниться такий сюжет практично завжди є передвістям радості, щастя і везіння. Однак, різні сонники кілька різна інтерпретує це сновидіння в залежності від деталей.

Сновидіння з власними переживаннями, коли ви реально відчуваєте, як в горлі встає кому від стримуваних ридань, зазвичай мають позитивне тлумачення. А ось бачити, як плаче інша людина, або ж почути схлипи і стогони — завжди інтерпретується неоднозначно.

Плач уві сні: тлумачення різних сонників

За сонником Міллера плач самого сновидіння уві сні — добрий знак. Таке сновидіння зазвичай передує доленосним для розслідування обставин, які змінять життя на краще. Для незаміжньої жінки, бачити людину, що ридає — передвістя сварки з коханим аж до розриву відносин.

Що значить плач уві сні за сонником XXI століття? Якщо ви, проридала, витирав хусточкою сльози з обличчя, то в складній ситуації вас утішить людина, від якого ви цього ніколи не очікували. Якщо ж ви смієтеся, бачачи засмученого людини, то незабаром зустрінете свою любов, і взаємини швидше за все закінчаться весіллям.

Дуже цікаві тлумачення дає сонник Тафлісі про те, що означає плач уві сні. Якщо ви як би оплакує свої гріхи, благаючи про прощення у вищих сил, то воно вам обов’язково дарується, ви відчуєте полегшення, совість перестане мучити вас.

Свої і чужі сльози

Про те,, до чого сниться власний плач, сонники сходяться в єдиній думці — такий сон не віщує нічого поганого. Лише від причини розладу можуть залежати нюанси інтерпретацій. Якщо ви ридаєте, але при цьому сльозинки не виступають, то ви нарешті досягнете своєї мети.

Якщо ви в дзеркалі побачили на своєму обличчі сльози, але плач уві сні був ледве чуємо, то в реальності це передрікає вам винагороду за всі добрі справи, які ви зробили раніше.

До чого сниться плач жінки? Для закоханої дівчини це передвістя виникнення дилеми: на одній шальці терезів буде гармонія у відносинах, а на інший особисті непорушні принципи, тільки при порушенні яких вдасться зберегти любов.

Крайні вираження негативних емоцій

Чути плач і ридання уві сні — багатогранний символ, що залежить як від особистості сновидіння, так і від особливості почутих ридань. Якщо сновидець — молодий успішний чоловік, то сонник пророкує йому підставу від людей, яких він вважав друзями.

Люди, положення яких залишає бажати кращого, можуть не хвилюватися про те,, до чого сниться плач ридма. Найближчим часом відбудеться несподівана ситуація, яка допоможе повернути життя в правильному напрямку, ви отримаєте підказку від долі, про те, як жити далі.

До чого сниться істеричний плач? Якщо таке сновидіння прийшло до вас після розставання з коханим, то таке неприємне явище насправді несе за собою нові, більш гармонійні взаємини, з іншою людиною.

Сльози немовлят

Якщо недавно народила жінка почула плач немовляти уві сні, то це є підсвідомим відображенням психоемоційного напруження, пов’язаного з післяпологовий депресією.

В інших випадках, плач немовлят уві сні є досить несприятливим символом. Сонник стверджує, що холостяк, який почув плачуть немовлят, може не сподіватися на несприятливий результат започаткованого раніше справи.

Для дівчини, яка мріє про дітей, чути уві сні плач немовляти — знак того, що вона незабаром завагітніє. Однак, сонник говорить, що для статевого партнера вагітність виявиться небажаною, і можливо їй доведеться ростити малюка поодинці.

До чого сниться плач немовляти? Якщо ви були присутні при пологах, і взяли плаче дитинку до себе на руки, то настають великі зміни на краще.

До чого сниться, якщо дитя плаче?

Сльози немовляти, по тлумаченню сонника, мають абсолютно інше трактування, ніж ридання більш дорослої особи. Для немовляти вираз таким способом емоцій — цілком фізіологічно, а ось для більш дорослого — може бути і якимось шантажем. Тому чути плач дитини уві сні — не дуже хороше передвістя.

За трактуванні сонника, чути уві сні дитячий плач — поганий знак для тих, хто активно займається своїм бізнесом. Вам належить стати жертвою нещадних маніпуляторів, які приведуть справа всього життя до руйнування або повного краху.

Якщо вам наснився плач дитини напередодні важливої ​​події, пов’язаного з сімейними відносинами, то не сумнівайтеся, що будь-яка відбулася ситуація закінчиться далеко не на вашу користь — ви відчуєте розчарування.

Горе родичів

Якщо в сновидінні ви відчуваєте плач сина, але не бачите його самого, то сонник передрікає вам відмінні події, які приведуть до поліпшення добробуту, і до відходу від повсякденності і суєти.

До чого сниться плач мами? Якщо мами вже давно немає в живих, то сонник передрікає руйнування сімейних уз. Також, такий сюжет може символізувати неправедні справи сновидіння, які засмучують мати навіть на небесах.

З іншого боку, плач матері, яка ще жива, може тлумачитися як докори сумління, підсвідоме розуміння неправильності і неточності власних справ і суджень.

Сонник плач, до чого сниться плач уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: