Сонник плисти по річці, до чого сниться плисти по річці уві сні

Що означає уві сні плисти по річці? До чого сниться така подія і чого чекати в майбутньому? Сонник неодмінно відповість на ці питання, але доведеться згадати самі незначні деталі.

Символ життя

Сновидіння, в якому вам довелося плисти по річці вплав чи на судні, символізує сьогодення і майбутнє сновидіння. Тлумачення сну необхідно починати з водойми.

Сон про повноводною річкою відображає спокійну, але насичене життя. Подорож по бурхливій і навіть вируючої — куди гірше. Цей символ труднощів і проблем.

Якість води

Якщо вода уві сні була каламутною, то попереду чекають сварки і втрати. Йти по холодній протоці значить відчувати холодність навколишніх, а лід передає застій у справах і відносинах.

Наснилося, що вам довелося сплавлятися по каналу з білою водою? Вас чекає світ, гармонія і чисті стосунки. Річкове кільце завжди означає «ходіння по колу».

Бунтар або обиватель?

Дії сновидіння дають повну картину того,, до чого сниться сон. Йти вниз по потоку означає, що ви проживаєте свою долю, не прагнучи щось змінити. Плавання проти течії видає в вас бунтаря і активну особистість. Сонник вважає, що перепливати через річку — до успішного завершення справи. Якщо доводиться дуже швидко пересуватися, то життя настільки стрімка, що ви іноді за нею не встигають.

Як вибратися з труднощів?

Якщо приснилося, що ви заплуталися у водоростях, але зуміли виплисти, то в реалі виберетеся з неприємної ситуації. Якщо ж уві сні все відбувається вночі, то наяву ви змушені діяти буквально наосліп. Якщо ж наснилося, що весь цей час ви були голим, то сонник гарантує — наяву потрапите в незручне становище.

За Міллеру

Уві сні плисти по річці можна на різному транспорті і кожен має своє значення. Так сонник Міллера вважає, що подорож на кораблі сниться до пошани і підвищенню. Але для отримання повного тлумачення, необхідно врахувати вид судна. Він допоможе визначити,, до чого сниться сон.

Бажання здійсняться!

Так переміщення на кораблі піратів застерігає від ризикованих следок, а торгове судно, навпаки, обіцяє удачу в справах і прибуток.

Наснилося, що ви подорожували на теплоході красивого виду? Чекаєте здійснення мрій. Якщо ж плавання здійснювалося на кораблі типу яхти, то потрібно скористатися шансом.

Інші розшифровки

До речі, сонник вважає, що в нічних мареннях плисти по річці на катері — до швидкого подорожі, на плоту — до переїзду, на теплоході — до дружньої зустрічі. Якщо приснилося, що ви маневрували на катері, то легко обійде суперників.

А ось сплавлятися на плоту через річку — до небезпечного підприємству. Сонник попереджає, що плавання на плоту відображає нестійке становище і невпевненість.

Хто стане супутником?

До чого сняться, що плисти по річці доводиться з кимось.? З другом — до дружньої підтримки, з незнайомцем — до небезпеки.

Для жінки плавання з чоловіком завжди означає, що у неї є супутник. Якщо в нічних мареннях ви були з чоловіком, неодмінно запам’ятайте його обличчя. Сонник вважає, що це вказівка ​​на певну особу.

Інші персонажі

Уві сні плисти по річці можуть люди, машини, тварини і предмети. Бачити, як плаває людина — значить і наяву спостерігати за чужим життям. А ось дівчина пливе за течією обіцяє насолоди і споглядання прекрасного.

Наснилося, що повз курсують кішки? Вороги не зможуть заподіяти вам шкоди. Крокодил ж дає вказівку на небезпеку, яку можна уникнути.

Досить сидіти склавши руки!

Сонник вважає, що особливе значення мають пропливають машини. Вони символізують плани, яким не судилося здійснитися.

Бачити як машини пропливають повз — означає не діяти. Але тоді і в проблемах звинувачувати потрібно тільки себе! До речі, до чого сниться, що за течією сплавляють колоди? Сонник впевнений, це прибуток, що йде з ваших рук.

Відпустіть минуле!

Іноді можуть привидітися абсолютно дивовижні речі. До чого сниться труна, що пливе в потоці? Сонник вважає, що він символізує минулі надії і спогади, які давно пора відпустити.

А ось трупи, що пливуть по річці гарантують, що все погане піде з життя. Тому немає кращого сну, ніж стояти на березі і бачити, як трупи, що пливуть по річці зникають з поля зору.

Сонник плисти по річці, до чого сниться плисти по річці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: