Сонник плисти на човні, до чого сниться плисти на човні уві сні

Плисти на човні — символ того, що перед сновидцем встануть якісь питання, які потребують негайного розгляду та вирішення, пророкують сонники. Але тлумачачи, до чого сняться такі мрії, слід враховувати нюанси: хто сидів поруч з вами, по гладі чого ви пливли, і чи не сталося якоїсь біди уві сні.

Сонник Міллера

Вирішивши трактувати своє сновидіння по сонником Міллера, ви виявите такі тлумачення сну. Наснилося, що ви перебуваєте в шлюпці в компанії інших веслярів — до веселого дозвілля.

До чого сниться мрія, в якій ви пливли на човні за течією і перекинулися? Бійтеся витрачати надто великі суми грошей, так як бачення означає банкрутство. А ось, якщо уві сні ви бачите себе в рибальській шаланді разом зі своїм обранцем, то це означає або ранній шлюб, або щасливе сімейне життя.

Що за плавзасіб

Якщо уві сні вам трапилося плисти на човні, придивіться, що саме за плавзасіб приснилося, радять сонники. Ось, до чого сняться конкретні човники:

 • Моторна — до швидкоплинності всього, як радощів, так і проблем;
 • Байдарка — обіцяє міцне фізичне здоров’я;
 • Підводний — ви намагаєтеся приховати щось від оточуючих;
 • Каное — отримаєте відповідальне завдання;
 • Надувна — стережіться неприємностей, інакше удача «лопне».
 • За яким водойми плавали — Глибина почуттів і відповідальності в вашому житті

  Плисти на човні по морю — ознака того, що дуже скоро ви будете надані самому собі. Бачите уві сні, що ви катаєтеся на катері з мотором по морю або по океану? Бачення пророкує різке кар’єрний стрибок — вас зведуть в нову посаду і ви будете самостійно приймати рішення, що робити, а з чим почекати, підказує сонник Мандрівника. Особливо, якщо по морю ви стрімко мчали.

  Наснилося переправа через річку позначає бажання сновидіння покінчити з невизначеністю. А ось, якщо уві сні ви плавали по озеру, то пригадайте, наскільки глибоким воно було: прогулянка по дрібному озера обіцяє швидкоплинні стосунки, а ось, бездонний водойму символізує глибину бажань, підказує сонник Феломена.

  Спокійна чи була вода — Від радості до печалі

  Беручись за тлумачення сновидінь, в якому ви пливете на човні, звертайте увагу на спокій води.

  Якщо вам приснилося плавання в шторм — це сигнал про пристрасть до впертому і норовливому людині. Погано, якщо під час прогулянки в шторм суденце перекинулося — коханий змусить страждати. Ну, а якщо ви бачите, що прогулюється по спокійній воді, будьте готові до витівок друзів.

  З ким ви вирушили в плавання — Любов і самодостатність

  Важливим фактором у тлумаченні,, до чого сниться мрія, що ви пливете на човні, грає компанія. Так, наприклад, сонник Лонго обіцяє низку удач дівчині, що катається на човнику з подругою. Поплисти однієї уві сні — знак самодостатності сновідіци. А ось, плавання з дитиною — символ дрібних життєвих радостей. Особливо, якщо уві сні з дитиною ви плавали на підводному човні.

  А ось, якщо ви ходили під вітрилом з коханим чоловіком, то це говорить про щасливих подружніх стосунках. З коханим чоловіком ви каталися на підводному човні? До любовний зв’язок з одруженим хлопцем. Ну, а прогулянки уві сні з незнайомим чоловіком — ознака любовних авантюр.

  Водні заходи з небіжчиком — Бійтеся неприємностей

  Досить точні і чіткі пояснення,, до чого сниться плисти на човні з померлим чоловіком, дає сонник пастора Лоффа: будьте обережні з чужими секретами, інакше наживете проблеми.

  Дещо відрізняється трактування, якщо вам приснилося, що ви пливли з покійним батьком — вам слід прислухатися до порад більш досвідчених людей, а так само шанувати традиції предків, пророкує сонник Ванги.

  Сонник плисти на човні, до чого сниться плисти на човні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: