Сонник п’яний улюблений, до чого сниться п’яний улюблений уві сні

Нетверезий чоловік уві сні зіставляється сонником з безвольною, слабкою і неприємною особою. Приснився п’яниця, говорить про нахабне вторгнення в життя сновідещего, а також попереджає про наслідки його марнотратства і легковажності. А, до чого сниться п’яний улюблений?

Тлумачення сну сонником Міллера

Жінці, якій приснився п’яний коханий чоловік, психолог Міллер сповіщає помітне охолодження у взаєминах з коханим. Бачити непристойну поведінку свого нетверезого молодика, означає швидке розставання з ним.

Готуйтеся вирішувати проблеми

Езоп, в своєму сонник, трактує,, до чого сниться людина в стані алкогольного сп’яніння, непередбаченими труднощами, які, якщо не вирішити відразу, можуть трансформуватися в великі проблеми.

Бачити колишнього чоловіка уві сні хмільним, валяються під парканом, сповіщає про несподівану зустріч з екс-коханим. Медея, пояснюючи нічне бачення, зумовлює труднощі і клопоти через минулих любовних відносин.

Попросіть про допомогу!

Сонник Лоффа вказує на ваше відчуття безпорадності і спроби перекласти на чужі плечі свої зобов’язання, роз’яснюючи,, до чого сниться п’яний коханий чоловік. Снотолкователь радить чесно зізнатися в своїх негараздах коханому і попросити допомоги.

А ось улюблена дівчина напідпитку, сповіщає про скупчилися негаразди в житті другої половинки. Бути може, сновидцу слід проявити ініціативу і запропонувати свою допомогу.

Позбавтеся від упереджень!

Бачити хмільного обранця уві сні, на думку Сучасного суміщеного сонника, означає, що ви неадекватно сприймаєте навколишню дійсність. Снотолкователь закликає тверезо оцінити ситуацію, що складається наяву, і подивитися на неї з різних сторін.

Настають зміни!

В сонник для стерви, приснився п’яний коханий хлопець, говорить про поганий вплив, який чиниться персонажем на сновидицей. Побачити його у великій компанії, що випили людей уві сні, передвіщає зміну трудової діяльності або звільнення з роботи.

Що приховує персонаж?

Якщо уві сні обранець не тільки хмільний, але і вусатий, то, як стверджують езотерики, в реальній дійсності він має від вас якусь таємницю. Побачити напідпитку і вусатого чоловіка, який наяву не носить вуса, говорить про можливу нещирості, зраді або проблеми на роботі.

Приділіть час любові

Наснилася улюблена жінка, яка перебуває в стані алкогольного сп’яніння? Сновидіння ознаменовує про незадоволення дівчата нинішніми відносинами з сновідящій. Вам варто відверто поговорити зі своєю другою половинкою, інакше розставання в майбутньому не уникнути.

Хассе розшифровує,, до чого сниться напідпитку колишній хлопець, неполадками і нерозумінням у взаєминах з нинішнім партнером. Сновидицей сама провокує скандали, дивлячись на свою другу половинку, через призму минулого досвіду.

Подробиці: поведінка персонажа

Загальний сонник, образ п’яного коханого хлопця, тлумачить виходячи з його поведінки уві сні:

 • Агресивний — до проступку з боку партнера, що помітно погіршить взаємини;
 • Спокійний — має намір позбутися від тягот питань, переклавши їх на вас;
 • Закоханий — зумовлює підлу брехню боку обранця;
 • Плаче — віщає про обурення, щирості партнера;
 • П’яний улюблений без свідомості — сповіщає про затяжної хвороби.
 • Сонник п'яний улюблений, до чого сниться п'яний улюблений уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: