Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник племінниця, до чого сниться племінниця уві сні

Перш ніж розгадати,, до чого сниться племінниця, досить пригадати, що родичі уві сні уособлюють дрібні негаразди, конфлікти і клопоти. Однак не всі сонники пов’язують приснився персонажа з передоднем проблем. У деяких випадках, подібний образ обіцяє успіх і процвітання.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Психолог Міллер вважає, що жінку, приснився маленька племінниця уві сні, застерігає про прикрощі, майбутні випробування, які потрібно з гідністю вистояти. Якщо маленька дівчинка сниться холостому чоловікові, значить, сновидцу варто задуматися про продовження роду.

Весілля племяшкі уві сні або особисту кризу наяву

В сонник Фрейда є своєрідне тлумачення,, до чого сниться весілля маленької дівчинки. Так, жінці, бачити свою рідну племінницю в весільній сукні, означає, що особисте життя сновідіци знаходиться на межі краху. Також приснилося сновидіння вважається символом незадоволеності своїм статусом або відносинами з протилежною статтю.

У Сучасному суміщеному сонник можна відшукати пояснення,, до чого сниться племяшка чоловіка у весільній сукні. Сновидіння вказує на переддень захоплюючих, перспективних справ і неймовірних життєвих змін. Бачити родичку чоловіка, що виходить заміж за ровесника, значить, в реальній дійсності доведеться відстоювати свою особисту позицію.

Вагітність або народження персонажа — до нових ідей

Вагітна племяшка уві сні, за версією більшості снотолкователей, віщає про отримання прибутку або винагороди. Молодим дівчатам примарилося бачення передбачає порожні переживання з приводу незапланованої вагітності. Чоловікові, вагітна племінниця обіцяє одержання приголомшуючих новин.

Якщо наснилася вагітна дівчина, яка наяву чекає появи малюка, значить, пологи пройдуть вдало і всі побоювання безпідставні. Побачити народження малятка або двоюрідної сестри — до вигідних і перспективним справах.

Смерть родички як закінчення важливої ​​справи

Незважаючи на те, що смерть племінниці, сновидіння не з приємних, даний образ віщає про завершення чогось важливого. Деякі сонники смерть людей, з якими сновидец знаходиться в родинних зв’язках, пов’язують з отриманням спадщини або несподіваного грошової винагороди.

Бачити покійну племінницю з довгим волоссям, віщує примирення з рідними по крові людьми. Якщо покійниця поводиться буйно, то, рішення конфліктного питання може затягнутися на кілька місяців.

Інші тлумачення

Тлумачачи подібні бачення, сонник приділяє пильну увагу поведінці і зовнішньому вигляду персонажа. так:

 • Племінниця з довгим волоссям віщує дорогу або несподіваних гостей;
 • НЕ народилася племінниця уві сні — до несподіваних новин;
 • Побачити дочку брата або сестри похмурою і непривітною — до фінансових проблем;
 • Якщо вона обіймає вас — в реальній дійсності вам не вистачає душевного тепла;
 • Схудла або бліда племінниця обіцяє занепокоєння, розчарування.
 • Дівчинка виявилася старшою вас — думки про в’янучої красу не дають вам спокою.
 • Сонник племінниця, до чого сниться племінниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: