Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пліт, до чого сниться пліт уві сні

Щоб отримати підказку про майбутнє, не обов’язково шукати ворожку. Потрібно лише давати правильні розшифровки того, що довелося бачити уві сні. Наприклад,, до чого сниться пліт? Сонник поділиться кращими тлумаченнями.

Основні значення

Самому елементу сонник дає кілька трактувань. Бачити уві сні пліт на воді:

 • До захоплюючого подорожі і приємного відпочинку.
 • До ризикованої вчинку з серйозними наслідками.
 • До спокусі, яке принесе вигоду і втрату репутації.
 • До хиткому становищу і небезпеки.
 • Вибирати потрібне тлумачення необхідно з урахуванням поточного стану справ і власної інтуїції.

  Сонник Міллера

  Сонник Міллера пропонує таке тлумачення сну. Якщо приснилося, що ви сплавлялися на плоту і досягли пункту призначення, то в реальності поміняєте місце проживання для участі в якомусь підприємстві і неодмінно досягнете успіху.

  До підвищення

  Що ще означає пліт в нічних мареннях? Сонник вважає, що це залежить від ваших дій уві сні. Так бачити дерев’яний пліт на воді — до труднощів, які можна подолати тільки разом з близькими людьми.

  Плисти на ньому — до нової справи, яке принесе прибуток і успіх. Якщо ж під час плавання пліт розвалився прямо на воді, то є ймовірність нещасного випадку з рідною людиною. Уві сні ви особисто в’язали пліт з колод? Це гарантує просування по службі.

  Щастя або переживання?

  Зрозуміти,, до чого сниться пліт, допоможе водойму, де вам довелося плавати і його стан. Якщо ви сплавлялися по річці, неодмінно згадайте, якою вона була.

  Спокійна і чиста річка віщує щастя і велику любов, хворим — одужання, а сімейним — достаток. А ось каламутна річка обіцяє сварки і розбіжності, втрати і погіршення здоров’я. Занадто бурхливий потік передає швидкоплинність життя, а дрібний — обіцяє переживання.

  Символ життєвих обставин

  Якщо приснилося, що вам пощастило плисти океаном, то потрібно врахувати розшифровку цього елемента. Океан символізує життя сновидіння. Однак щоб більш точно розшифрувати, до чого сниться такий сон, сонник рекомендує врахувати, кому він приснився.

  Так бізнесменам океан обіцяє вигідні угоди, творчим людям — славу, закоханим — взаємність, сімейним — благополуччя і злагода, а містиків — отримання знань. Але все це актуально, якщо водна поверхня була виключно тихою і спокійною.

  Свобода після розлучення!

  Таким же чином сонник радить вчинити, якщо наснилося, що плисти на плоту вам довелося в море. Спокійна морська гладь сниться до радості, бурхлива — до тривог.

  Якщо ж уві сні ви ризикнули плавати в морі на плоту в сильний шторм, то ви отримаєте свободу після галасливого шлюборозлучного процесу.

  Ви надійно захищені!

  І наостанок сонник дає можливість розібратися, до чого сниться платина. Трактувати цей елемент можна як в прямому, так і в символічному сенсі.

  Якщо приснилося, що гребля мимовільно зруйнувалася, то наяву слід чекати як повені, так і сплеску довго стримуваних емоцій. Такий сон часто означає будь-яку небезпеку, яка прийде ззовні.

  З іншого боку гребля знаменує перешкоди для закоханих, а для жінок навіть поява суперниці. А ось особисто будувати греблю в нічних мареннях — дуже добре. Це означає, що ви захищені від неприємностей і бід.

  Сонник пліт, до чого сниться пліт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: