Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плисти на кораблі, до чого сниться плисти на кораблі уві сні

Людям, яким уві сні доводиться плисти на кораблі, сонник обіцяє нові враження, захоплюючі подорожі, цікаві знайомства. Детальніше,, до чого сниться це дія, можна дізнатися за допомогою деталей приснився сюжету: погоди, стану води і самого судна.

Будьте впевнені, мрії здійснюватися

Поїздка на великому красивому теплоході по річці в штиль і сонячну погоду, обіцяє сонником хороші перспективи в особистому та діловому житті. Детальний значення,, до чого сниться пливе по річці катер, є в сучасному суміщеному сонник. Так, водну подорож на великій судні уві сні, віщує про здійснення заповітної мрії і далекосяжних планів.

Найбільш вдалим вважається сновидіння, коли доводиться плавати на великому кораблі по річці в шторм, який різко змінюється штилем. Це знак прихильності долі. А ось стоячи на суші спостерігати за пливли в шторм катером, підказує про проблеми, які пройдуть повз, не торкнувшись сплячої людини.

Трактування Міллера

Тлумачення сну про водній подорожі по сонником Міллера залежить від погодних факторів в сновидінні. Так, плисти на кораблі:

 • В шторм, обіцяє неприємності;
 • В сонячну, спокійну погоду — до вдалому збігу обставин, пошани, підвищенню по службі;
 • При сильному вітрі — непередбачені обставини;
 • В нічний час — до пригод, невиправданий ризик.
 • Еротичний підтекст бачення

  Сонник Фрейда детально роз’яснює,, до чого сниться стояти на носі відпливаючого теплохода. Приснився сюжет означає, що в інтимному житті сновідящего настає період осмислення взаємин з партнером. Стоячи на носі відпливаючого катера бачити, що хтось проводжає вас на суші — до розлуки або закінчення нинішніх інтимних відносин.

  Бачити уві сні як спливає з порту теплохід, за версією еротичного снотолкователя, віщує про зраду партнера або його незадоволеності зв’язком. А ось що рухається назустріч судно уві сні, означає нові інтимні пригоди.

  Курс човна або напрямок в житті

  Заданий курс плавання уві сні, дає можливість ширше розтлумачити,, до чого сниться плисти на кораблі. Так, рухатися на кораблику проти течії, каже про активну, трохи бунтарської позиції сновидіння. Наснилося, що довелося йти вниз по потоку, значить, наяву у вас не вистачає духу жити і чинити так, як хочете. Бачити, як спливає кораблик і причалює до іншого берега, означає швидку зміну в роботі або особистому житті.

  Не хвилюйтеся, успіх близько!

  Англійська снотолкователь вважає, що сновидіння, в якому довелося плисти на кораблі, особливо, якщо він красивий і багатий, обіцяє успіх у справах, збільшення прибутку і добробуту. Вагітну дівчину, бачити уві сні плаваючий кораблик з вітрилами, сповіщає сонником про народження сина.

  Наснилося, що довелося плисти на кораблі в нічний час доби, значить, в реальній дійсності вам належить приймати рішення, грунтуючись на своїй інтуїції і інформації сторонніх людей. Досить хорошим тлумаченням є сюжет, в якому ви на кораблі потрапили в бурю і вистояли. Цей образ говорить про залізній волі і рішучості сновідящего. Якщо ви зазнали корабельної аварії, сонник радить задуматися над своїми цілями і способами їх реалізації.

  Сонник плисти на кораблі, до чого сниться плисти на кораблі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: