Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плисти, до чого сниться плисти уві сні

Плавати уві сні є знаком того, що для досягнення бажаних цілей, людині доведеться сильно постаратися і докласти максимум зусиль. Щоб розібратися, до чого сниться, що пливеш уві сні, слід пригадати всі деталі сновидіння, власні почуття і емоції, сформувати побачене в один смисловий образ, зіставити з подіями і обставинами в реальному житті і тільки тогла звернеться за тлумаченням до сонником.

Можливість довести оточуючим свою правоту і продемонструвати здібності, ось, що значить плисти уві сні за сонником Міллера. Якщо людина рухається по брудній воді і не може ніяк доплисти до берега, то варто придивитися до власного здоров’я і самопочуття. Боротися з плином або хвилями — небезпека стати жертвою непередбачених обставин. Виплисти на берег — успішне закінчення трудомісткої роботи.

Для того щоб дізнатися,, до чого сниться і що означає плисти уві сні, слід пригадати зовнішній вигляд і стан води. Чисті водойми є провісниками доброго здоров’я і благополуччя сплячої людини. Брудні і каламутні хвилі, віщують сонником, неприємності, сварки і чвари з оточуючими, а також проблеми зі здоров’ям і самопочуттям. Спокійна і розмірене водна гладь говорить про те, що людина без перешкод прийде до планованого результату.

Пересуватися по воді на чимось

Плисти на плоту уві сні, є знаком того, що сплячій людині в інтересах загальної справи доведеться змінити місце проживання або переїхати в іншу країну.

Плисти на яхті уві сні, віщують поява в реальному житті обставин, в яких сновідящій відкриється справжнє обличчя людей, які тривалий час той вважав своїми друзями і союзниками.

Якщо людині довелося уві сні плисти на пароплаві, значить, як стверджує сонник, сновідящего чекають значні зміни в житті, які торкнуться робоче і сімейне сфери, а також вимагатимуть від людини прийняття важливих рішень і необхідності брати всю відповідальність на себе.

До чого сниться плисти на катері. Дане сновидіння говорить про те, що у людини все «горить в руках» і сперечатися, і той рухається до своєї мети великими темпами.

Згідно сонником, плисти на теплоході уві сні, тлумачиться, як можливість людини прославитися і стати відомим у вузьких колах. Сновидінню доведеться вчиться спілкуватися з різними людьми, намагаючись догодити і догодити їх.

Самостійно пересуватися по воді

Корисно знати,, до чого сниться плисти уві сні по хвилях. Сновидіння говорить про зіткнення з неприборканою вдачею персони, від рішень якої залежить сновидец. Подолавши цю стіну нерозуміння, і підкоривши цю людину, тому, хто вдасться взяти ситуацію в свої руки.

Плисти на спині, вказує сонником на те, що незабаром людина втратить колишню владу. Керівникам бачення говорить про зниження в посаді.

Плисти по озеру в сонячний день, тлумачиться сонником як наявність великих перспектив на роботі, можливість забезпечити гідне добробут своєї сім’ї.

Плисти в океані уві сні, розшифровується сонником як успіх і удачу у всіх починаннях. Неспокійний океан свідчить про прийдешні проблеми з фінансами.

Плисти до берега тлумачиться сонником як фінішна пряма, від якої залежать всі минулі зусилля сновидіння. Необхідно сконцентруватися і зробити останній ривок для досягнення поставлених цілей.

Людей, яким доводиться плисти в басейні уві сні, сонник характеризує як нерішучих осіб, що жахався відповідальності, життєвих труднощів і перешкод. Боязнь залишитися один на один з перешкодами, обмежує сновидіння і робить його мрії нездійсненними. Змагатися з кимось в басейні, тлумачиться як, моральна і фізична втома людини, необхідно на деякий період відійти від справ і трохи розслабитися.

Плисти проти течії уві сні, розшифровується сонником, як боротьба за місце під сонцем в реальному житті. Для досягнення поставлених завдань, сплячій людині слід добряче постаратися.

До чого сниться швидко плисти? Дане бачення володіє позитивним значенням, що сповіщає про те, що у людини є достатньо сил, умінь і навичок для досягнення задуманих результатів. Услі людині вдалося дістатися до берега, значить наближатися завершення важливого підприємства.

Якщо людині приснилося, що він пливе по морю, значить, в реальному житті його чекають круті зміни, здатні розладнати плани і відсунути у довгу шухляду виконання задуманого. Уміння пристосовуватися до умов, що змінилися ситуацій може допомогти сновидцу швидко вийти з невигідного становища.

До чого сниться пливе змія? Згідно сонником, дане бачення попереджає про те, що в майбутньому заході, де людина очікує веселощів і насолод, слід очікувати неприємних зустрічей і проблем, а можливо з’ясувань відносин і чвар. Бачити як змія пливе пливе по воді на тонкій гілочці, означає що в найближчому оточенні людини є персона, яка свідомо йде на страждання і неприємності сплячому.

Сонник плисти, до чого сниться плисти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: