Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник племінник, до чого сниться племінник уві сні

Родинні зв’язки — це незримі нитки, що зв’язують людей близьких не тільки по духу, але і по крові. Коли ми їдемо від своїх родичів далеко і надовго, ці нитки натягуються, завдаючи нам біль. Ми сумуємо за батьків, братів, сестер, ми розмовляємо з ними уві сні і мріємо скоріше побачитися. А що якщо раптом нам сняться не такі вже й близькі родичі?! Наприклад, племінник. До чого сниться подібне сновидіння? Давайте, як зазвичай заглянемо в сонник і дізнаємося тлумачення цього сну.

Спілкування з племяши

Бачити уві сні свого рідного племінника — знак дрібних проблем, прикрощів і суєти, саме так трактує сонник дане сновидіння.

Якщо приснилося, що племінник гарний і привітний, то чекайте хорошу грошову прибуток: позачергову премію або виграш в лотерею.

Сниться, що син брата або сестри хворий, похмурий і непривітний — підуть проблеми пов’язані з грошима. Бідність, звичайно, вам не загрожує, але виникнуть непередбачені витрати і збитки. А можливо, ви розчаруєтеся в тому способі заробляння грошей, яким ви користуєтеся зараз.

Бачити уві сні, що ви обіймаєте племінника — можливо, йому потрібна підтримка в реальному житті. Якщо племяшка обіймає вас — вам не вистачає в житті сімейного тепла і затишку. Сонник радить сімейним людям переглянути свої погляди на шлюб і внести у відносини нових фарб, одиноким — придивитися до того, хто поруч з вами, можливо, це ваша доля.

Сниться, що племінник старше вас — наяву ви переживаєте про в’янучої красу і про наближення старості.

Смерть племінника

Якщо вам приснилася смерть племінника — сонник попереджає, що наяву вас чекає затяжний хронічне захворювання. Однак цього можна уникнути, якщо під час вжити профілактичних заходів.

Якщо вам наснився живим і здоровим покійний в реальному житті племінник — це символ воскресіння звалилися надій. Те, що здавалося вам втраченим назавжди, знову дасть про себе знати (почуття, відносини, робота і т. п.)

Якщо уві сні вас образив племінник, і ви побажали йому, щоб він помер — бережіть гроші. Чим ближче кровну спорідненість з приснився, тим більшу суму можете втратити.

Бачити уві сні смерть уже покійного племінника — сонники трактують цей сон так: ви незадоволені чимось у своєму житті, і це «щось» дуже заважає вам насолоджуватися життям. Прокинувшись, приведіть в порядок свої думки, зрозумійте, що вас гнітить, і терміново вживайте заходів щодо усунення цієї напасті з вашого життя.

Далекий родич

Бути уві сні чиїмось двоюрідним або троюрідним племінником (племінницею) — хтось, чия думка для вас грає не останню роль, надасть вам недовіру. Будьте обачні у словах і вчинках, рекомендує сонник.

Якщо приснилося, що до вас в гості приїхав двоюрідний племінник, з яким у реальному житті ви ніколи не зустрічалися, але знаєте про його існування — чекайте несподіваних гостей. Сонник рекомендує згадати всіх тих, з ким давно вже не спілкувалися, і бути готовим до їх приїзду. Це трапиться несподівано.

Якщо ви спите і вам сниться бачення, в якому ви намагаєтеся обіймати свого далекого племяннічка, але він цьому противиться — на шляху до намічених цілей може несподівано вирости перешкода. Не пускайте все на самоплив, беріть ситуацію під контроль одразу після подібного сновидіння, дає пораду сонник.

Сонник племінник, до чого сниться племінник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: