Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник п’явки — до чого сняться?

Сонник Лоффа

Незважаючи на те, що п’явки — це «лікувальні» істоти, у більшості людей сам вид п’явки викликає неприємні відчуття. П’явки були чаклунським атрибутом, символом темних і ворожих сил, втіленням вампіризму, в тому числі і енергетичного. Словом «п’явка» носить бридливий відтінок, їм називають лихварів, шантажистів, здирників, а також докучливих людей, які переслідують свої інтереси. Поява п’явок уві сні завжди попереджає про появу в житті сновидіння людей, які можуть заподіяти йому істотної шкоди.

П’явками в переносному сенсі часто називають тих, хто набрид, від кого важко відв’язатися, настирливих людей, постійно щось вимагають. В цьому випадку говорять: «присмоктався, як п’явка». Якщо вам привиділися п’явки, то цей сон говорить, що хтось прагне зіпсувати вам життя. Використовувати їх в медичних цілях означає серйозну хворобу когось із близьких. Якщо до вас присмокталися уві сні п’явки — придивіться до свого оточення в реальному житті і постарайтеся позбутися від злих, заздрісних і невдячних приятелів.

Сучасний Сонник

Бачити п’явок, плаваючих у водоймі, — до програшу, від якого ви прийдете в невимовне відчай. Якщо вони присмокталися до вас під час купання — це віщує життєві перипетії, з яких ви вийдете неабияк пошарпаної і деморалізованою, втративши віру в свої можливості.

Бачити п’явок в аптеці, що плавають у великій скляній банці, говорить про те, що вам доведеться поступитися частиною того, що належить вам цілком. Тиснути уві сні п’явок — знак того, що з вами чомусь несправедливо обійдуться люди, яких ви любите, завдавши вам глибоку душевну травму.

Сонник Фрейда

П’явки означають дітей. Маленьких дітей, оскільки п’явка сама досить невеликих розмірів. Коли жінці їх ставлять уві сні, це проекція її бажання стати матір’ю. Якщо п’явок чіпляють до чоловіка, то це говорить про його думці, що діти стануть перешкодою для інтимного життя. Якщо Ви намагалися зловити п’явку — сон означає Ваше бажання залучити у доросле життя людини, яка не досягла потрібного віку. Побачити їх в дрібному водоймі — Ви хочете розширити свою сім’ю. Коли Ви бачите п’явок в банці з водою або в акваріумі — надмірне піклування своїх дітей.

Еротичний Сонник

Якщо п’явки наснилися жінці — чекайте поповнення в сімействі, але тільки в тому випадку, якщо дівчина бажає виносити і народити здорову дитину. Незаміжньої дівчини сняться чорні п’явки на ногах або руках — нав’язливий прихильник, до якого варто придивитися для побудови щасливих і гармонійних відносин. Якщо вагітну жінку укусив паразит, чекайте недоброзичливців з боку оточуючих вас людей. Варто переглянути своє найближче оточення і менше обговорювати своє життя з іншими людьми.

Сонник Міллера

Побачені уві сні п’явки віщують ворогів, які прагнуть нашкодити Вашим інтересам. Якщо уві сні Ви використовуєте їх в медичних цілях — в Вашій родині хтось серйозно захворіє. Побачити, що інші вдаються до допомоги п’явок — це віщує тертя між друзями. Якщо паразити міцно присмокталися до Вашого тіла — це значить, що Вам загрожує якась небезпека, і Ви повинні звернути серйозну увагу на цей сон як на попередження.

Езотеричний Сонник

П’явки, що присмокталися до тіла — це невирішені проблеми, які немов висмоктують з вас енергію і витрачають дорогоцінні сили, які ви могли б витратити на досягнення цілей. Мертві кровососи сняться — до вирішення проблем незабаром. А ось якщо сплячій людині приснилася п’явка, яка призначена до вживання в їжу, то це сновидіння означає міцне здоров’я і благополуччя всієї родини.

Сонник Лонго

Побачити уві сні п’явок — знак того, що хтось із вашого оточення може спробувати використовувати вас в своїх корисливих інтересах. Якщо вони присмокталися до вашого тіла — сон підказує, що ваші сили безповоротно йдуть. Можливо, вас точить якась прихована хвороба або ж люди, яким ви довіряєте, непомітно розоряють вас.

Сонник Хассе

Якщо вам привиділася уві сні п’явка, то слід остерігатися тих, хто позичає гроші під відсотки. Паразити присмокталися до людського тіла — поганий знак: з вас висмокчуть всі гроші і сили, а потім залишать. Побачити їх неприродно жирними, великими — ваші втрати будуть дуже відчутними.

Сонник Менегетті

Сон, в якому ви бачите велику кількість п’явок, повідомляє про психологічної втоми від низинних емоцій і оточуючих вас неприємних людей. Це може бути прояв жадібності, заздрості чи незрозумілих, що не приносять нічого доброго, вчинків.

Англійська Сонник

Побачити кровососів, які присмокталися до тіла тяжкохворого, — хтось із друзів захворіє. Вас кусали п’явки — таке сновидіння означає, що нанесене кимось страшна образа стане причиною ваших тривалих страждань.

Сонник Мандрівника

П’явка — набридлива особа, людина, енергетичний вампір. Присмокталася з відчуттями в тілі — до хвороби (частіше, пов’язаної з цим місцем тіла), для хворого — до одужання.

Сімейний Сонник

Присмокталася до тіла п’явка — до прівязчівость людині, від якого вам з працею вдасться відбутися.

Китайський Сонник

П’явка — віщує втрату матеріальних цінностей для жінки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: