Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пістолет — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Побачений уві сні пістолет — знак нещасть, газовий пістолет — до сліз. Револьвер в руках вашого коханого, яким він хоче вбити вас або застрелитися — означає конфлікт між вами в реальному житті, що може привести до розставання назавжди. Бачити уві сні кольт означає, що візьмете участь у свідомо приреченому на невдачу справі. Маузер — до достатку і благополуччя. Браунінг — удача після довгих негараздів. Парабелум (люгер) — до втрати грошей і поваги оточуючих. Вальтер — любовну пригоду. Наган — подружня невірність.

Якщо ви бачите старовинний кремінний пістолет — це на превеликий жаль чи безглуздої смерті. Дуельний пістолет — до смішного непорозуміння. Якщо ви стріляти з кимось або бачите дуелянтів, ціляться один в одного — такий сон віщує загрозу нападу або пограбування. Іменний пістолет з дарчим написом на прикріпленій до нього металевої платівці — передвістя, що наяву вступите в конфлікт, якого можна уникнути. Убити в сні з пістолета людину — до сімейних розбірок.

Заряджати пістолет — до отримання прикрі новин, розбирати або збирати — піддастеся серйозної небезпеки, чистити і змащувати — засмучення від дітей. Грати уві сні в російську рулетку — відчуєте задоволення від спілкування з веселими і ризиковими людьми. Якщо ви натискаєте на курок і відбувається осічка — вам належить змінити свою попередню думку про відомого лише з чуток людину.

Сонник Фрейда

Пістолет — є чоловічим символом. Якщо у чоловіка багато пістолетів в хорошому стані — він веде активне статеве життя з великою кількістю сексуальних партнерів, але якщо він одночасно бере з собою кілька пістолетів, то це свідчить про його комплекс неповноцінності і невпевненості в своїх сексуальних здібностях. Якщо чоловік стріляє в кого-небудь з пістолета — він хоче вступити з ним в статевий контакт. Якщо в чоловіка стріляють з пістолета — він може піддатися гомосексуальним домаганням. Якщо жінка стріляє в кого-небудь з пістолета — вона хоче займатися лесбійської любов’ю. Якщо в жінку стріляють з пістолета — вона смакує швидкий сексуальний контакт.

Якщо ви заряджаєте пістолет — ви готуєтеся до майбутнього або можливого сексуального контакту. Якщо ви милуєтеся своїм пістолетом, доглядаєте за ним або змащуєте його — ви вважаєте за краще займатися самозадоволенням. Якщо ви вибираєте собі пістолет — у вас багато потенційних сексуальних партнерів, але ви прагнете вибрати собі найбільш гідного з них. Якщо ваша зброя знаходиться в поганому вигляді або несправне — це говорить про можливі захворювання статевих органів або імпотенції. Осічка при стрільбі — говорить про невдалий сексуальному контакті або про імпотенцію.

Сонник Лоффа

Тлумачення снів, в яких присутня пістолет, багато в чому залежить від вашого особистого ставлення до зброї. Деякі люди не бояться його вбивчою СИЛИ, оскільки часто проводять вільний час на полюванні або в тирі. Для цієї частини людей сни про зброю навряд чи варто наділяти доленосною значимістю, правда, якщо не враховувати, в кого стріляють і хто полює поруч.

Однак інші побоюються мати справу зі зброєю — і для них воно є забороненою символом, символом табу. Якщо ви ставитеся до цієї частини людей, то для вас бачити уві сні пістолет — ознака загрози з боку оточення або з боку інших персонажів сну. Зброя символізує відчайдушні спроби взяти ситуацію під контроль або встановити авторитарні стосунки з оточуючими.

Езотеричний Сонник

Бачити — далекі мандри, пов’язані з небезпеками. Тримати в руках самому, цілитися — ваша цілеспрямованість буде винагороджена. В чужих руках — хтось хоче зайняти ваше місце. Загроза пістолетом з боку чоловіка або дружини сниться до зради. Значення сну посилюється, якщо ця людина приставив вам пістолет до голови. Приснився іграшковий пістолет — відбудеться смішне непорозуміння. Старовинний пістолет і патрони сняться до безглуздої смерті когось із близьких людей. Знайти пістолет з дарчим іменним написом — передвістя великого конфлікту, якого поки що можна уникнути.

Сонник Лонго

На відміну від рушниці, пістолет уві сні: символізує нерозсудливість і небезпечну запальність. Бачити в своєму сновидінні людини, озброєного пістолетом: є попередженням. Після такого сну вам слід контролювати свої емоції і не давати оточуючим будь-яких приводів для конфлікту. В іншому випадку наслідки конфлікту можуть бути вкрай важкими. Самому мати пістолет: означає, що ви готові піддатися негативним емоціям і піти на нерозсудливість. Навряд чи такий характер допоможе вам досягти щастя і успіху.

Французький Сонник

Стріляти з пістолета в людини уві сні — причиною накопичується всередині вас негативу є конкретна особа, це може бути зовсім не та людина, в якого ви стріляли в сновидінні. Знайдіть корінь своєї неприязні, спробуйте його усунути або якимось чином змиритися з ним, інакше неминуче відкрите і дуже жорстке протистояння. Промах при пострілі з пістолета є поганим провісником в справах в будь-якому випадку.

Сонник Міллера

Пістолет уві сні — нещасливий знак. Він належить Вам — в житті над Вами візьме верх низинна і суєтне природа. Якщо уві сні Ви почули розмову про якийсь пістолеті — значить, Вам вдасться засмутити чиїсь плани, спрямовані проти Вас. Якщо Вам сниться, що Ви стріляєте з нього — позавідуете якийсь нехитрий душі і багато чого досягнете, щоб помститися за передбачуване зло.

Еротичний Сонник

Пістолет, що з’явився у вашому сновидінні, означає, що для вас характерно насильно схиляти партнера до сексуального контакту тоді, коли він ніяк не розташований до постільною утіх. Стріляли з нього — значить, для збереження союзу з дорогим вашому серцю людиною ви вже скоро будете щось активно робити, навіть якщо рішучість в цілому вам невластива.

Англійська Сонник

Якщо уві сні ви почули звук пістолетного пострілу, це до якогось лиха. Самому стріляти — якщо ви чоловік, то вам такий сон пророкує, що скоро одружитеся на дівчині запальною, але при цьому працьовитою і чарівною. Ваше сімейне життя буде вас цілком влаштовувати. Ваш перший дитина може досягти дуже багато чого завдяки праці і природним якостям.

Сімейний Сонник

Вогнепальна зброя уві сні віщує велику небезпеку або попереджає про неї. Носити пістолет уві сні — знак того, що хтось не довіряє вам. Влучний постріл — знак успіху в задуманому справі. Дивіться тлумачення: Зброя, Постріл.

Сонник Менегетті

Бачите револьвер — заподієте комусь шкоду. Якщо ви вийняли з кишені пістолет — ваші вороги відчувають себе впевнено, а ви безсилі перед ним. Якщо ви вистрілили з пістолета в людини — вам потрібно бути обережним.

Сонник Мандрівника

Пістолет — впевненість, сила, здатність до досягнення чого-небудь; для жінок — чоловічий сексуальний символ, потенційні можливості чоловіки. Застрелити — досягти мети.

Сонник Хассе

Приснився пістолет — це уособлення антипатії і гніву; стріляти з нього — це означає, що ви отримаєте в чомусь хороші результати.

Сонник Нострадамуса

Вистрілити з пістолета — можлива сварка в родині. Вистрілили в вас — образа і розчарування в близькій людині.

Ісламський Сонник

Пістолет — це перемога і допомогу від Аллаха, перевагу і талановитість, а також захист від хвороб.

Китайський Сонник

Ви можете незабаром образити кого то вам близького і будете про це дуже шкодувати.

Сонник Цветкова

Якщо бачить жінка у кого-то пістолет — завершення відносин.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: