Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піжама, до чого сниться піжама уві сні

Піжама — звичний аксесуар для сну. Він асоціюється з відпочинком, спокоєм і безтурботністю. Але, до чого сниться ця деталь нічного гардероба? Сонник розповість, як слід інтерпретувати те, що довелося бачити уві сні.

Символ ліні

Відразу ж потрібно розглянути основні значення, якими сонник наділяє спальний комплект. В першу чергу це символ безпечності, ліні і безтурботного ставлення до долі. Бути в піжамі, значить по життю займатися марними нічого не вартими справами.

За Міллеру

З іншого боку бачити на собі смугасту спальну одяг, означає постійно перебувати в стресовому стані. В цьому випадку смугаста двійка натякає на можливу госпіталізацію через хворобу.

Курйозна ситуація

Вам ніколи не доводилося ходити в піжамі і раптом наснилася, що ви опинилися в рожевій двійці серед людного місця? Сонник стверджує, що ви потрапите в курйозну ситуацію.

Бізнесменам слід проявити обережність у справах, якщо їм подарували безглуздий комплект. А от жінкам красива рожева одяг обіцяє вдале заміжжя і безтурботне життя.

Потрібен відпочинок

Якщо уві сні дитина не бажає спати в байковому костюмчику, то в реалі ви занадто наполегливі і намагаєтеся втілити те, що не має сенсу.

До чого ще сниться піжама? Сонник стверджує, що вона передає необхідність сновидіння негайного відпочинку. І якщо вам приснилася мама в нічному вбранні, то дайте їй відпочити, взявши на себе частину обов’язків.

Не пропустіть шанс!

У цьому світлі легко дати інтерпретацію різних дій уві сні. Наприклад, купувати піжаму означає, що ви докладете чимало сил, щоб заслужити відпустку.

Якщо вам її дарують, то ви буквально скористаєтеся тим, що належить іншому. Наснилося, що вам подарували непотрібну річ? Наяву з’явиться випадковий вихідний. А ось знайти піжаму, значить отримати шанс, який не можна упустити.

За кольором і видом

Щоб зрозуміти,, до чого сниться сон, неодмінно потрібно врахувати стан і колір нічного одягу. Так рожева піжама транслює ідеалізоване ставлення до світу, нова символізує починання і плани, а стара — душевний стан сновидіння.

До речі, якщо уві сні вам довелося купувати занадто яскравий спальний комплект, то в реалі належить спілкування з неприємною людиною.

Якщо ж у великому магазині ви вибирали собі подарунок, але отримати вдалося тільки дивного вигляду пеньюар, то і наяву будете розчаровані.

Причини і наслідки

До чого ще сниться піжама? Сонник вважає, що дуже часто таке бачення можна трактувати як причини поточних обставин. І тут важливо врахувати яким саме способом одяг потрапила до вас.

Спочатку бути в ній — ви перебуваєте в ситуації вже давно. Самому купувати — це був ваш вибір, отримати від кого-то в дар — винних треба шукати на стороні.

Зателефонуйте мамі!

За деякими тлумаченнями сонника піжама для жінки символізує появу нового шанувальника. А ось жіноча піжама на чоловіка не обіцяє нічого хорошого. Якщо вам трапилося уві сні бачити це явище, то можна не сумніватися — чоловік завів коханку.

А от для чоловіка такий сон швидше означає визнання у власних комплексах, часто не зовсім обгрунтованих. Якщо ж приснилася мама в піжамі або інший родич, то сонник вважає, що саме час подзвонити їм і впоратися про здоров’я.

Сонник піжама, до чого сниться піжама уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: