Сонник печера, до чого сниться печера уві сні

Печера, в якій людина намагається сховатися уві сні, уособлює його внутрішній світ. Сонники стверджують: чим затишніше в ній було, тим глибше сновидец йде у власні ілюзії від реального життя. Грот в горі або крижане підземеллі сняться тим, хто в даний момент скутий і обмежений в можливостях. Щоб вникнути,, до чого сниться печера з водою, слід детально пригадати деталі і зіставити відчуття.

Грот в горі

Замкнуті простори сонником Міллера найчастіше визначаються, як застій, перешкода і навіть загроза. Але не все так сумно, якщо печера виступила в якості домашнього вогнища. У людини в пам’яті вона колись асоціювалася з житлом. Тому не дивно, якщо наснилося, що в маленькій кімнаті ви відчуваєте комфорт і захист.

Якщо уві сні не можна знайти вихід з печери, швидше за все, ви боїтеся бути відкинутим суспільством і замикається в собі. Прийшов час навчитися домовлятися з людьми, відчути гармонію з навколишнім світом. Тлумачі сновидінь рекомендують не замикатися в особистому просторі, а виходити частіше в світло.

На несвідомі страхи і приховані можливості особистісної сили вказує і сонник Фрейда. Людина, якій наснилося підземеллі, навмисне відмовляється від задоволень в спілкуванні з протилежною статтю, від сексу. Вражаючі своєю пишністю гроти уві сні, навпаки, свідчать про майбутній вигідному вступ в шлюб.

Печери з водою

Дуже добре бачити підземні палаци, які мають джерела. За сонником Міллера вони несуть прийняття спадщини, іншу легку фінансовий прибуток. Якщо озеро наснилося стоячим, значить, ви не поспішайте поки їм скористатися. Бурхливі гірські річки свідчать про марнотратства, непередбачених витратах.

Купатися удвох, перебуваючи уві сні в печері або ущелині, — хороший знак. Сни обіцяють такій парі довге спільне життя і декількох спільних дітей. Вгамовувати спрагу — до отримання нових духовних знань.

Крижане підземеллі

Сире, холодне приміщення сниться до тяжких переживань при розставанні з близькою людиною. Не поспішайте занурюватися в печаль і смуток: будь-розставання — це лише сходинка до нових відносин і сновидіння свідчить про те, що пора трохи охолонути перш, ніж зануритися в новий вир.

Сильний холод, крижані нарости на стінах, нереальна обстановка печери, яка приснилася, говорять про те, що організм відчуває наближення захворювання. Є ймовірність, що з вас вночі просто сповзло ковдру і надавати величезне значення таким снам сонники не радять.

Міфічні печери

Сняться казкові печери в горі з водою? Вас можна привітати — найближчим часом ви станете генератором успішних ідей і проектів. Тільки не забувайте порівнювати їх з дійсністю. Сонник Міллера пророкує тимчасовий відхід від реальності і поява ризику стати легкою здобиччю меркантильних людей.

Сонник печера, до чого сниться печера уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: