Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піаніно, до чого сниться піаніно уві сні

Якщо сюжет уві сні пов’язаний з піаніно, значить, Ваше життя наповнене гармонією і умиротворенням. Багато сонники, то,, до чого сниться цей музичний інструмент, пояснюють сімейної ідилією, спокоєм і тихим затишком.

Вид і стан

Сонник Міллера приснилося фортепіано пов’язує з майбутніми подіями, які сильно потішать сплячої людини. Зламане або засмучене піаніно віщує неймовірний душевний дискомфорт через незадоволення власними успіхами, нездатності здобути повагу товаришів.

Згідно сонником доктора Фрейда, то, до чого сниться засмучений інструмент, говорить про невдачі в інтимному житті, які пов’язані з фізіологічними особливостями тіла сновидіння.

Приснилося старовинне піаніно нагадує про упущення. У минулому сновидец проігнорував цінні рекомендації та ті шанси, які випали на його шляху.

Бачити уві сні біле піаніно, віщує швидку зустріч з друзями або колишньою пасією. Ще одне тлумачення,, до чого сниться цей предмет, вказує на можливість зайняти в оточенні чільне місце. Рояль чорного кольору — досягнете визнання в якійсь сфері.

Клавіші

Чорно-білі клавіші рояля уві сні, за твердженням сонника Морозової, асоціюються з сильними враженнями і почуттями, які в майбутньому, будуть часто змінювати один одного. Життя стане схожа на забарвлення зебри.

Бачити музичний інструмент з відсутністю клавіш передрікає втрату інтересу до вибраного роду діяльності, коханій людині. Жінці, то,, до чого сниться піаніно з западаючою клавіатурою, свідчить про виникнення сумнівів у вірності обранця. Варто пам’ятати, що ревнощі — поганий порадник у сімейних розглядах.

Музикувати

Дівчина, якій довелося уві сні вчитися грати на піаніно складну і хвилюючу мелодію, за твердженням сонника Міллера, наяву змусить приятеля, що не відчував до неї закоханості, перетвориться в відданого і ніжного коханого.

Вчитися грати на роялі уві сні, свідчить про те, що в реальному житті сновідящій мало спілкується з важливими людьми. Слухати чужу гру на піаніно, віщує Загальним тлумачем, отримання догани через невмілих дій одного з близьких людей.

Те,, до чого сниться грати на піаніно, на думку сонника Стерво, говорить про наполегливість сплячого персонажа, яка допоможе підкорити кохану людину. Ще одне тлумачення приснився сновидіння обіцяє задоволення плотської пристрасті, прийдешні любовні забави.

Мелодія

Чути какофонію звуків, що доносяться з фортепіано завдяки грі невмілого музиканта, на думку Сучасного сонника, підказує про зміни, які відбудуться у багатьох людей з Вашого оточення.

Чути гру засмученого піаніно, свідчить про чиюсь нещирості. Можливо, Вас навмисно вводять в оману, приховуючи за улесливими фразами якийсь таємний умисел.

Солодка, важка мелодія уві сні, що доносить з піаніно є передвісником прекрасного здоров’я і запаморочливого успіху. Наснилося монотонна, тужлива музика обіцяє сумні новини, неприємні звістки. Дисонуючі, безладні звуки пророкують масу справ в реальному житті, які будуть дратувати сновидіння.

Інші дії

Довелось купити фортепіано уві сні — готуйтеся до сварки з коханим. Наснилося, що вийшло продати його — до гармонійним любовним стосункам.

Спостерігати уві сні, як вантажники несуть цей важкий інструмент — до важкої роботи наяву. Бачити, як вони упустили піаніно — остерігайтеся прорахунків на роботі, будь-який промах може викликати великі неприємності.

На думку Спільного сонника, сновидіння, в якому довелося купити піаніно, символізує виконання бажань, а також передрікає ситуацію, в якій вийде довести свою першість в певній сфері.

Сонник піаніно, до чого сниться піаніно уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: