Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пиво, до чого сниться пиво уві сні

Пиво — напій хоч і хмільний, але підбадьорливий. Люди навчилися варити його багато століть назад. Сучасні рецепти багато в чому відрізняються від класичних, однак, не дивлячись ні на що, пиво вже багато тисячоліть залишається одним з найбільш затребуваних напоїв в світі. На честь нього влаштовують свята, організовують фестивалі, відкривають музеї. Пивовари змагаються в майстерності приготування, а цінителі смаку — в швидкості і кількості вживання. Після таких заходів, не дивно, що пиво продовжує нас радувати навіть уві сні. А, до чого сниться подібне сновидіння? Які знаки посилає нам наша підсвідомість? Про щось попереджає або щось радить? Давайте заглянемо в сонник і дізнаємося все про «пивних» сновидіннях.

Повний асортимент

Бачити уві сні пиво — до розлуки з рідними і близькими людьми, пророкують сонники.

Світле пиво в пляшках — до приємних і добрим известиям, хорошими новинами, розмов.

Приснився портер в пляшках з темного скла — можете розраховувати на хороші доходи в найближчі дні, обіцяє сонник Міллера.

Сниться пиво в пивному бокалі — до тихого сімейного затишку. Ніякі проблеми в найближчому майбутньому не потривожать ваш спокій.

Приснився холодний ель — до нових знайомств або до відродження старих, давно забутих зв’язків, пророкує сонник.

Холодний портер з високою пінкою і гірким присмаком віщує сплячій людині розчарування в любові або в стосунках з друзями.

Безалкогольне пиво, побачене уві сні — знак обману. Хтось в реальному житті намагається ввести вас в оману. Будьте напоготові, попереджає Східний сонник.

«Пий пиво за столом…»

Пити пиво в пляшках — вас чекає приємне проведення часу в компанії друзів, віщує сонник.

Сниться, що ви смакуєте пивко біля барної стійки — вас чекає розчарування в своїй роботі. Ви зрозумієте, що занадто багато витрачаєте часу і старань, а натомість отримуєте зовсім мало грошей і задоволення.

Купувати уві сні пиво в магазині — до нової перспективної роботи, обіцяє Весняний сонник.

Бачити уві сні, як хтось купує хмільний напій — вам незабаром знадобиться допомога друзів.

Приснився сон, в якому ви п’єте пінний напій з друзями — до задоволення. Велика ймовірність того, що на роботі вам дадуть відпустку.

Розпивати уві сні брагу в компанії начальника — стережіться інтриг на роботі. Хтось в колективі вам заздрить і готує провокацію.

Раки, чіпси, горіхи…

Пити пиво з раками, креветками та іншими молюсками і членистоногими — не плануйте нічого важливого на найближчий час. Удача відвернеться від вас і буде задкувати, немов рак.

Сниться, що ви подаєте на закуску різноманітні сорти сирів — наяву ретельно стежте за тим, що ви їсте. Є ймовірність харчового отруєння, попереджає Місячний сонник.

Арахіс, фісташки, кешью та інші горіхові закуски віщують сплячому екстремальні і дуже активні розваги.

Бачити в якості закуски чіпси, сухарики, солоний крекер — до тихого і спокійного вечора з друзями за неспішними розмовами або спільним переглядом телевізора.

Якщо вам наснився стіл, заставлений різноманітними закусками — в реальному житті вам слід переглянути свої плани і чітко сформулювати цілі, інакше добитися бажаного буде дуже складно, дає пораду сонник.

«Губить людей не пиво…»

Наснилося, що ви облили пивом себе — до змін у житті, причому в кращу сторону. Облити когось уві сні — без сторонньої допомоги ваше життя не покращиться.

Сниться, що ви настільки п’яні, що не можете розлити пиво по келихах — в реальності вас чекає швидкоплинна зміна подій, яка вплине на ваше життя. Якими будуть зміни, залежить від вас.

Виливати уві сні недопите пивко або розлити його на стіл — в реальному житті ви дуже нерішуча людина, через що страждаєте.

Сонник пиво, до чого сниться пиво уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: