Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пиво — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Пиво відносять до найдавніших слабоалкогольних напоїв, які були відомі практично всім народам. Вживання пива в даний час є сформованою традицією і певним ритуалом, особливо в чоловічих компаніях. У той же час надмірне вживання цього напою тягне за собою дуже неприємні наслідки, а пивний алкоголізм вважається мало не більш небезпечним, ніж горілчаний. Можна стверджувати, що пиво уві сні відноситься до одних з найбільш суперечливих символів світу снів.

Для любителів пива позитивними є все сни, в яких ви в приємній обстановці насолоджуєтеся смаком якісного напою. Люди, які п’ють разом з вами — ваші друзі, яким можна довіряти. Якщо ж ви не п’єте куплене пиво, то такий сон говорить про змову і інтригах проти вас. Пригощати пивом когось — надавати йому допомогу в найближчому майбутньому. Якщо ж ви відмовляєтеся від запропонованого уві сні келиха пива, це означає, що ви намагаєтеся досягти всього власними зусиллями.

Варити пиво — до важким справах, які можуть окупитися сторицею. Результат цих справ буде відповідати якості звареного уві сні напою. Чим воно темніше і смачніше, тим вищі ваші шанси на успіх. Торгувати пивом — пускатися в сумнівні підприємства, які, втім, можуть бути і цілком успішними.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні пиво в пляшках віщує злодійство або пограбування, банкове пиво — викриєте таємного ворога, розливне — передвістя того, що займетеся сумнівною справою. Світле пиво віщує, що незабаром вам доведеться чимало поламати голову над тим, де роздобути грошей; темні сорти пива говорять про те, що наяву вдасться уникнути неприємного і принизливого в вашому положенні доручення.

Свіже пиво віщує вашу перевагу в чарівності і жіночності в порівнянні з усіма іншими жінками з числа запрошених гостей, серед яких ви будете зіркою першої величини. Видохлося або, що ще гірше, кисле пиво віщує сварку, яка сягнула істерик і рукоприкладства.

Якщо ви п’єте пиво вдома — такий сон віщує радість від успішного здійснення задуманого. Пиво в барі чи іншому подібному закладі — до хвороби і важким втрат. Якщо вас пригощають пивом на самому пивзаводі — це сон, який пророкує, що ваші справи підуть в гору.

Сонник Міллера

Якщо в житті ви любите пиво і в сновидінні п’єте цей напій в спокійній, котра володіє атмосфері, це означає, що у вашому майбутньому житті будуть присутні душевну рівновагу і мирні, гармонійні відносини з людьми. Темне пиво в пляшках — чекайте хорошого доходу, світле — приємні знайомства. Повна пляшка символізує подолання перешкод в любові.

Побачити себе в сні у величезній броварні — означає несправедливі переслідування з боку державних чиновників. Але Ви зможете довести свою невинність і підніметеся над своїми переслідувачами. Бачити уві сні що-небудь, що має відношення до пивоварению, обіцяє турботи, які благополучно закінчуються задоволенням і матеріальним достатком. Пити його у брудній барної стійки — сон до розчарування. Бачили, як це робили інші, — значить, ваші найпотаємніші сподівання будуть знищені з вини злісних інтриганів.

Сонник Фрейда

Пиво асоціюється з вагітністю та народженням дитини. Струмінь пива символізує сім’явиверження, а бурхлива піна говорить про його потужності. Пляшка пива символізує жіночі статеві органи, вагітність. Келих пива з піною символізує нормальний перебіг вагітності. Якщо ви наливаєте пиво, то ви прагнете до сексуального контакту. Якщо ж наливають вам, то ви стали об’єктом пильного інтересу. Якщо ви п’єте пиво, то це символізує для чоловіка прагнення до встановлення гармонійних сексуальних відносин з партнеркою, а для жінки — прагнення до одностатевого кохання.

Сонник Лонго

Пиво символізує неробство і розслаблення. Відвідати пивний бар: знак безцільного проведення часу. Липка гуртка або пляшка: підказують, що звичка до розслаблення може поглинути вас, і це погано відіб’ється на вашому становищі. Пролити пиво на стіл: віщує збитки, причиною яких може стати ваша лінощі і неробство. У той же час, якщо ви збираєтеся випити або з задоволенням п’єте приємне на смак пиво: такий сон підказує, що наяву ви втомилися, а тому вам дійсно не заважає відпочити і трохи розслабитися.

Англійська Сонник

Пиво з рибою означає, що найближчим часом вас чекає велика грошова прибуток, також може позначати перемогу над недоброзичливцями. Пити несмачне, несвіже пиво — в реальності у вас на шляху встане якась проблема, вирішити яку буде не так-то просто. Ви уникнете неприємну ситуацію в роботі або особистих відносинах, якщо уві сні будете пити темне пиво. Якщо ж уві сні ви випиваєте світле пиво, то в житті у вас з’являться проблеми, розібратися з якими вам допоможуть гроші.

Сімейний Сонник

Проливати пиво уві сні — до неприємностей, а пити його уві сні означає, що вас чекають радісні і приємні звістки. Іноді такий сон віщує нове знайомство. Варити пиво уві сні — до грошових клопотам, які увінчаються невеликим успіхом. Каламутне — віщує невдачі і розчарування. Опинитися в пивоварні уві сні — знак несправедливих звинувачень і виправдання. Дивіться тлумачення: Напій, Бочка.

Китайський Сонник

Якщо уві сні ви п’єте пиво — до неприємностей. Якщо п’є хтось інший — ворог копає вам яму, на жаль, надії ваші — мильні бульбашки. Якщо ви бачите людину, постійно п’є пиво — до продовження вільного життя.

Сонник Цветкова

Якщо у вашому сновидінні, ви продаєте пиво — це до розбратів. Пити одному — погані новини. Пригощати когось — до можливих похорону. Розливати пиво — до великої біди. Просто пити його — до радісного проведення часу.

Сонник Хассе

Пити пиво — виграєте в чомусь, отримаєте з чогось користь; розлити — це до неприємностей. Темне пиво сниться до того, що ви можете сподіватися на хороші доходи; світле — до листа; каламутне пиво — до переляку.

Еротичний Сонник

Пити уві сні пиво — до розчарування в коханні. Якщо його п’ють інші, наяву слід побоюватися інтриг. Не дозволяйте недоброзичливцям посварити вас з коханою або дружиною.

Езотеричний Сонник

Пити уві сні пиво — до радісної події або подив, розлити його — до прибутку, наливати його в стакани або фужери — до змін на краще.

Сонник Менегетті

Віщує порожні чутки і розмови, плітки.

Сонник Мандрівника

Пиво — погані справи.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: