Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник печінка — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Кажуть, що печінка уві сні часто означає близьку людину. Якщо Вам присниться, що Ви бачите, їсте або тримайте в руках чиюсь печінку, то сон пророкує Вам, що близька людина не пошкодує сил і засобів для того, щоб допомогти Вам. Ви бачите уві сні, що у Вас хвора печінка — Ви берете на кшталт по любові, але почуття швидко охолонуть. Ви виявите в своїй дружині те, чого не розгледіли в нареченій. Вам доведеться довгі роки жити під одним дахом з буркотливою, всім незадоволеною жінкою, часом вона буде переводити Вас дрібними причіпками.

Ви їсте блюдо, приготоване з печінки — після такого сну не вірте зізнань у коханні і запевненнями у дружбі. Клятви, дані Вам, також будуть помилкові. Будуть істинні тільки прохання, наступні за клятвами. Вирвати у кого-то печінку уві сні — знак того, що заради задоволення своїх амбіцій Ви будете нещадні до близьких людей, про що згодом будете гірко шкодувати. Якщо вона буде пошкоджена або має вади, то один обдурить Вас, а коханий змінить Вам.

Сонник Фрейда

Жінкам, печінку сниться як прогноз появи цікавого чоловіка в житті, а чоловікові пророкує набуття економною і скромної дівчини, яка буде прекрасною господинею і матір’ю. Сновидіння про смаженої печінки пророкує серйозний інтерес до вашої персони з боку протилежної статі. Чекайте багато романтичних знайомств і побачень, так як за вами почне ходити цілий натовп шанувальників. Не поспішайте зав’язувати роман з першим зустрічним — придивіться до кожного з потенційних наречених, знайдіть того, з ким вас зведе не тільки пристрасть, а й душевна схожість.

Сімейний Сонник

Кажуть, що печінка уві сні часто означає близьку людину. Якщо вам присниться, що ви бачите, берете або тримайте в руках чиюсь печінку, то сон пророкує вам, що близька людина не пошкодує сил і засобів для того, щоб допомогти вам. Вирвати у кого печінка уві сні — знак того, що заради задоволення своїх амбіцій ви будете нещадні до близьких людей, про що згодом будете гірко шкодувати. Якщо уві сні печінку буде пошкоджена або мати вади, то один обдурить вас, а коханий змінить вам. Хвору печінку мати уві сні — знак розбрату в сім’ї.

Сонник Менегетті

Нерідко побачене обіцяє неабиякі проблеми, пов’язані з придушенням виникли негативних почуттів. Ваш душевний стан не можна назвати гармонійним, ви прагнете позбутися неприємних відчуттів, які заважають вам адекватно сприймати реальність. Іноді пориви не варто тиснути — приховувані заздрість, гнів, образа, страх і злість згубно діють на психіку. Вас можуть захопити апатія, песимізм і депресія. Якщо потрібна психологічна розрядка — випустіть запал, тоді відразу відчуєте полегшення.

Сонник Лонго

Символізує проблеми і дрібні неприємності, які поволі отруюють вам життя. Побачити в своєму сновидінні, що у вас захворіла печінку: віщує сварку з близькими. Можливо, ви втомилися від чиїхось нескінченних причіпок і порожнього бурчання. Сон підказує, що вам необхідно або не звертати на дрібні неприємності уваги, або ж як-небудь виправити ситуацію, поки вона не привела до серйозних ускладнень. Яловича або свиняча печінка уві сні: знак переживань з приводу вашого добробуту.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви їли приготовану печінку — будьте обережні: серце вашої коханої людини намірилася підкорити якась брехлива і непорядна персона. Уві сні у вас була хвора печінка — значить, ваша друга половина буде буркотливою і вічно всім незадоволеною. Через це ваше життя буде сповнене причіпок і порожніх тривог.

Сонник Хассе

Побачити печінку — сон говорить про те, що надії втіляться; розрізати її — виграєте в лотереї; смажити — вас покличуть на урочистий прийом; їсти приготовану — попереду у вас благополучне життя; відчувати її запах — належить клопітна і безрезультатна біганина по справах.

Еротичний Сонник

Якщо чоловікові сниться, що у нього хвора печінка, значить, його дружина буде сварливою і дріб’язкової жінкою, нездатною на глибоке почуття. Є її — до брехливих суперникам, які спробують відібрати у вас вашу кохану.

Ісламський Сонник

Дивитися уві сні на сиру печінку і бачити в ній своє відображення — до смерті. Хто побачить уві сні смажену або варену — той знайде скарб або скарб. Рана або виразка на печінці — ознака закоханості.

Сонник Мандрівника

Печінка — близькі люди; турботи. Є — перемога над ворогом, суперницею; придбання таємних знань. Розпухла, в крові — гнів, дратівливість; алкоголізм.

Езотеричний Сонник

Сон про печінки говорить про те, щоб ми прислухалися до свого організму: або ми повинні міняти дієту, або ми шкодить нашій печінки, вживаючи алкоголь.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: