Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник півень — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Півень уособлює пильність, хоробрість, мужність, передбачення, надійність. Вісник зорі — символ Сонця і духовного відродження (в ті часи на шпилях будинків і церков встановлювали флюгера у вигляді півнів як символ готовності зустріти ранкову зорю). Ці його якості превалюють над гординею, зарозумілістю, хтивістю, також йому притаманними. Півень пов’язаний з зорею, Сонцем і світлом у всіх народів, за винятком кельтів і скандинавів, у яких він є посланником загробного світу: управляє душами, закликає мертвих на битву, попереджає богів про небезпеку.

У східному календарі цього птаха — єдиною з царства пернатих — належить дев’ятий рік в дванадцятирічному циклі. У Франції півень вважається символом незалежності і свободи, а також задерикуватості і зарозумілості. У східних слов’ян півень грав роль «двійника» господаря при вселенні в новий будинок. Якщо він благополучно проводив ніч, то можна було вселятися. Півень символізував стихію вогню, був оберегом від нечистої сили. Його зображення часто прикрашало шпиль покрівлі слов’янських жител.

Півень — популярний мотив орнаменту на ритуальних і весільних рушниках, а також символ неодруженого хлопця: в різдвяні святки дівчата ворожили «на півня» по колу: якщо півень підійде і клюне купку зерна, то наречений буде багатий і господарський. Побачити уві сні півня, який з поважним виглядом ходить по двору, означає, що ви вступите в пору виняткового везіння і зростання вашого престижу. Півняча бійка може говорити про сварки і суперництво. Півень, який кричить, може символізувати якусь несподівану звістку. А «доглядає» за курми може говорити про ваше бажання мати успіх у протилежної статі.

Сімейний Сонник

Півень уві сні — шанувальник для жінки, суперник для чоловіків і конкурент в справах. Іноді такий сон передвіщає вам зустріч з чванливим і марнославним людиною, яка буде вам неприємна. Зарізати його — знак розлади справ. Випустити його з дому — передвісник швидкого вступу вашої дитини в шлюб. Б’ються півні уві сні — знак сварок або чвар. Чути крик ранньої птахи уві сні віщує отримання звісток, які вкажуть вам, що настав момент, який ви не повинні втратити. Дивіться тлумачення: Крик.

Вважається також, що півень уві сні попереджає про зраду або обман, а також про те, що настав час для прийняття важливого рішення. Якщо уві сні ви почуєте його крики, то вам слід уникати сварок і розборок, які можуть зашкодити вам. Іноді він застерігає від помилок або попереджає про зраду. Дивіться тлумачення: Курка.

Якщо вам присниться, що півень зніс яйце, то вас чекають приємні несподіванки, під якими мається на увазі приїзд приємних гостей або отримання приємних звісток. Іноді такий сон пророкує несподіване отримання спадщини. Сон, в якому ви вищипує пір’я з півнячого хвоста, віщує нещастя. Яскраве оперення уві сні — знак швидкого радісної звістки про приїзд одного або коханого, якого ви давно не бачили. Дивіться тлумачення: Пір’я, Яйце.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні важливого, великого півня на чолі курей — в реальності це віщує щастя в особистому житті, але клюющій вас — до нещасного випадку. Б’ються молоді півники — незабаром отримаєте звістку від одного, яка вас засмутить. Злетів на паркан і кукурікати — сповіщає, що удача прийде на зміну нещасливою смузі у вашому житті.

Зарізаний півень, що носиться по двору без голови, віщує вам відчайдушну боротьбу за реалізацію своїх цілей і бажану перемогу в ній. Зарізаний відгодований жирний каплуна — смерть близького родича. Готувати уві сні або є петушатіну — до розставання з коханою людиною.

Сонник Міллера

Приснився півень означає, що скоро почнеться період, коли ви станете щасливчиком і підвищите свій статус в очах громадськості. Однак це щасливе піднесення не буде для вас корисним, оскільки додасть в ваш характер велику порцію чванливості, марнославства і зарозумілості. Півняча бійка сниться до майбутніх сварок і суперництва. Ранкове спів півня, почуте уві сні, — це хороший знак, який обіцяє молодим вдале одруження і життя в достатку. Вечірній і нічний спів — навпаки, погана прикмета, що обіцяє вам масу сліз. Це сон-застереження від помилок і помилок.

Ісламський Сонник

Хто побачить, що зарізав птицю, той не відповість на заклик муедзина до намазу. Також йдеться: хто побачить, що перетворився в півня, той стане муедзина або можливо помре. Півень вказує також на енергійного відомого і впливового людини з гарним голосом. Інша думка: побачений уві сні півень — провісник непотрібних розмов і сварки. Людина уві сні, якого заклювала ця Пріца, може незабаром постраждати від іноземця, а може і вбити.

Сонник Лонго

Півень символізує агресивність, бунтарство, непримиренність. Його спів чується до недобрим известиям здалеку, пов’язаним зі знайомими. Вони настільки вас шокують, що вам ще довго не вдасться повернутися до попереднього стану душевної рівноваги. Бій півнів означає, що ви приймете участь в примиренні посварилися друзів або посперечатися співробітників, і це у вас вийде на славу.

Сонник Ванги

Якщо півень приснився жінці, це означає, що в реальності у неї з’явився шанувальник. Чоловікові такий сон віщує суперника в життя або конкурента по бізнесу. Зарізати півня уві сні віщує проблеми в справах. Випустити його з дому — хтось із ваших дітей скоро вступить в вдалий шлюб. Крик півня віщує отримання хороших звісток, які ви давно чекали.

Сонник Нострадамуса

Побачити — до сварки та конфлікти. Сон, в якому на вас нападає півень — будьте уважні! Такий сон натякає на те, що хтось спробує втягнути вас в конфлікт, наслідки якого непередбачувані. Якщо уві сні ви спостерігаєте півнячі бої — станете свідком надзвичайної події.

Сонник Мандрівника

Півень — суперечка, гнів, дратівливість; зрада; запальна людина, гість. Червоний — небезпека пожежі, збиток від любовної пристрасті або бійка. Золотий — незвичайне щастя. Чорний — зіткнутися зі злою силою в собі або у поза. Кукурікає — важлива подія: будьте пильні!

Сонник Фрейда

Півень віщує вчинення вами помилки, винуватим в якій будете тільки ви. Почути його спів — належить зрада, вчинена через цікавість і бажання пережити ті відчуття, які характерні для кожної людини, який змінив постійному партнерові.

Езотеричний Сонник

Півень — це ваші амбіції, а деталі образу — це ступінь вираженості їх задоволення і справедливості. Так, півень був красивим — амбіції небезпідставні; щипаної — марно стараєтеся. Кукурікав захриплим голосом — самоствердження відніме у вас багато сил.

Еротичний Сонник

Півня з куркою побачити уві сні — до достатку і благополуччя в родині. Півень женеться за куркою, якщо сон побачила молода дівчина — до появи нав’язливого залицяльника, якщо сон приснився чоловіку — у нього з’явиться молода і пристрасна коханка.

Китайський Сонник

Чути крик півня — до благополуччя. Мити його пір’я — віщує словесну суперечку з чиновником. Сидить на дереві — віщує багатство, прибуток. Вбиваєш півня, гусака, качку — віщує щастя.

Сонник Цветкова

Побачити в мені півня це явна ознака зради або ж когось, хто принесе вам звістки. Його спів віщує розбіжності, або лихослів’я. Для молодих ж навпаки це символ раннього і успішного шлюбу.

Сонник Хассе

У вашому сні півень ніс яйця — значить, ви несподівано отримаєте спадщину; зловити — вас будуть дуже поважати; просто бачити — вас в чомусь будуть підозрювати; почути спів — вас люблять.

Французький Сонник

Приснилися півні обіцяють сприятливу новина. Співаючий — провісник радісним і щасливим життя в вашому домі. Билися уві сні — будете учасником якоїсь запеклої сутички.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: