Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник печера — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви раптово провалюєтесь під землю і опиняєтеся в похмурої, таємничої печері — такий сон віщує, що намічене на найближчі вихідні культурний захід зірветься через вашого раптового нездужання.

Бродити темними лабіринтами уві сні говорить про те, що будете шкодувати про ненароком вирвалися несправедливих словах, в серцях висловлених своєму коханому. Копати в печері завалений вихід назовні — знак незадоволення сімейною атмосферою, в якій ви змушені існувати.

Виявити в печері скарб із золотими монетами та іншими коштовностями віщує вам майбутнє без тривог і турбот про хліб насущний за спиною ділового та разворотливости чоловіка. Бути замурованою в печері — взявшись не за свою справу, ви зганьбили і будете висміяна навіть тими з колег, яких завжди вважали своїми вірними друзями. Вибратися на світ Божий після довгих поневірянь в темряві — вас легко візьмуть в новому суспільстві, куди потрапите за рекомендацією своїх нових друзів. Заточити себе в печері добровільно віщує погіршення самопочуття в найближчі дні, а також сварку з друзями.

Якщо снилося, що ви увійшли в печеру, то для вас починається смуга неприємностей і бід. Сон, в якому ви виходите з неї, обрадує, так як він пророкує, що смуга невезіння незабаром закінчиться. Сниться, що ви заблукали в печері і раптом побачили яскраве світло, — значить, насправді ви зможете вибратися зі скрутного становища без сторонньої допомоги.

Сонник Лоффа

Печера є архетипових місцем, де виробляється ініціація (посвячення). Саме це місце служило першим таємним житлом для людини, тому не дивно, що в своїх сновидіннях людям властиво відчувати до них первісне потяг. Печери завжди представлялися людині священним притулком, де можна сховатися від небезпек зовнішнього світу; місцем, де сильна влада окремо взятого індивіда перед обличчям неясних перспектив.

Печера втратила статус центрального образу людських снів, але, незважаючи на це, у неї з’явилися нові втілення. Це маленькі і затишні кімнати, спальні або кабінети, обставлені дорогими нашому серцю речами, а також будь-які інші місця, де людина може усамітнитися і прийти в стан умиротворення. Це замкнутий простір може стати місцем, де сновидец стикається з перешкодою — необов’язково загрозливого властивості, але цілком реальною. Дана нав’язана реальність — це «заслуга» внутрішнього світу, і перебувати в мирних відносинах з предметом цієї реальності — це значить зробити акт ініціації.

Чи бачили ви свій вихід з печери? Може вийти, що ви відразу відчуєте гармонію, єдність з навколишнім світом. Блаженне, спокійний стан, пережите вами, виникає з того, що ви відчуваєте свою повну причетність до всього живого на Землі і до космосу.

Езотеричний Сонник

Печера символізує наше несвідоме, де ховаються наші страхи і прихована сила. Якщо гора — відкритий, видимий знак, то печера — це щось жіноче, заховане і закрите. Свідомість сторожить вхід до печери, де знаходиться скарб — цінні спогади. Подорожувати по красивих печер, гротів — належить заміжжя, одруження. Опинитися в темній, таємничої печері — прийняття спадщини, прибуток, щасливі зміни в житті.

Печера уособлює внутрішньо езотеричне знання, а також місце нового народження. У печері, як відомо, народився Ісус Христос і багато інших Боги. З іншого боку печери часто служили місцем поховання, поховань. Це подвійне призначення печери ще раз відображає ту думку, що кожному відродженню передує духовна смерть.

Проходження через печеру символізує поглиблення в осягненні суті речей. У сучасній психотерапії бачення печери пов’язано з входженням в несвідому область. Здатність побачити, жахнутися якимось своїм якостям, визнати їх, є першим ступенем внутрішнього звільнення людини. Часто сни про печери (підвалах) піднімають з дна підсвідомості трагічні переживання, травми, а то і щасливі миті, засипані пилом часу. У цих снах людина знаходить опору для сьогоднішнього життя.

Сонник Нострадамуса

Печера — символ таємниці, втечі, аскетизму. Перебувати в ній і знати, що вихід завалений — знак того, що через рік ви зіткнетеся з проблемою, про яку забули десять років тому, і сприймете її як удар. Рити землю в печері і викликати обвал — цей сон говорить про те, що вам судилося втратити те, що дістанеться з великими труднощами, і все доведеться починати спочатку. Чути голоси, що доносяться з темної печери — означає, що страхи минулого зіпсують життя, коли прийде грудень.

Заблукати в печері — символ несподіваного щастя, яке прийде під час дуже важкого і безпросвітного періоду життя. Зустрітися з невідомим плем’ям аборигенів, де проходить екскурсія — очікувана поїздка в країну, яка планувалася заздалегідь, не відбудеться, але доведеться почати спілкування з народом, про який до цього було відомо дуже мало. Чернець, що молиться біля входу — символ тяжких гріхів, за які доведеться отримати відплата і принести каяття, якщо покарання не буде смертельним.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, як ви ховалися в печері — це говорить про те, що в реальному житті ви намагаєтеся відгородитися від сексуальної сторони життя всіма можливими способами. Причиною цього є страх знову допустити помилку зі свого далекого минулого. Однак врахуйте, що, по-перше, ви самі не розумієте, чого себе позбавляєте. А по-друге, люблячий і тактовний партнер не заподіє вам фізичного і душевного болю.

Печера — є символом жіночих статевих органів. Якщо чоловік входить в печеру або подорожує по ній — це говорить про його прихильності до своєї партнерки і гармонії в їх сексуальних відносинах. Якщо ж там є вода — чоловік хоче завести з нею дітей. Якщо жінка заходить в неї — вона хоче вступити в любовний контакт з іншою жінкою. Якщо жінка тягне чоловіка в печеру — вона хоче займатися з ним сексом. Багаття в підземному гроті символізує статевий акт. Річка або озеро — символізують вагітність.

Сонник Ванги

Сон про печеру пророкує зміни в житті або виняткові події. Закоханим сновидіння про те, що вони знаходяться там разом, пророкує їм розчарування і розкаяння про те, що, піддавшись потягу Пристрасть, вони не подумали про результати. Опинитися одному в печері в сновидінні — знак самотності або недуги, успішно вибратися з темного лабіринту уві сні — знак перемоги над ворогами і поліпшення становища. Шукати і не знайти виходу з печери — знак безнадійності.

Добре осяяна і облаштована печера в сновидінні означає, що Ви ведете малообщітельний спосіб життя, і це Вас цілком і повністю влаштовує. Якщо зайшовши в неї, Ви там виявили ведмедя або якого-небудь іншого звіра, остерігайтеся зради або зради. Якщо сон налякав Вас, то бійтеся неприємностей, які можуть погано відбитися на Вашому способі життя.

Сімейний Сонник

Сон про неї передвіщає зміни або незвичайні події. Закоханим сон про те, що вони знаходяться разом в печері, віщує їм розчарування і жалю про те, що, піддавшись пристрасті, вони не подумали про наслідки. Опинитися одному в темряві — знак самотності або хвороби, вибратися з неї уві сні — знак перемоги над негараздами і поліпшення становища. Шукати і не знаходити виходу — знак безвиході. Добре освітлена і облаштована печера уві сні означає, що ви ведете замкнутий спосіб життя і це вас цілком влаштовує. Якщо сон про печеру налякав вас, то остерігайтеся неприємностей, які можуть негативно позначитися на вашому способі життя.

Сонник Цветкова

Печера служить знаком труднощів перед наміченими цілями. Якщо Ви перебуваєте всередині, то швидше за все, в найближчому майбутньому Ваше оточення суттєво зміниться. Коли Вам сниться, що всередині незатишно й холодно, то це знак майбутніх сумних думок, з якими доведеться впоратися самому. Якщо звідти немає виходу — вона закрита, то це застереження до невдачі в якійсь справі, крах якого викличе насмішки і докори навіть найрідніших Вам людей. Вам сниться печера наповнена чарами дитинства — коли летіла в свої мрії, контролюйте те, що відбувається навколо Вас.

Еротичний Сонник

Якщо Вам сниться, що Ви зі страхом входите в темну печеру, сон говорить про те, що Ваш партнер заподіє Вам чимало клопоту і неприємностей, які приведуть до повного розриву відносин. Але це не означає, що Ви залишитеся на самоті, тому що в самий найближчий час Вас чекає зустріч з людиною, яка визнається в давньої і палкої любові до Вас. Якщо Вам сниться, що Ви виходите з печери, Ви не відповісте цій людині взаємністю, хоча і проведете з ним кілька пам’ятних ночей.

Сонник Міллера

Побачити уві сні печеру, що відкривається перед Вами в таємничому місячному світлі, означає, що у Вас виникне безліч труднощів і успіхи Ваші будуть незначні через перешкоди, які чинить ворогами. З’явиться загроза здоров’я. Перебувати в печері — передвіщає зміни. Можливо, Ви віддалитеся від тих, хто Вам дуже дорогий. Для молодої жінки сидіти в печері зі своїм коханим або іншому — означає, що вона полюбить непорядної людини і втратить справжніх друзів.

Сонник Менегетті

Позначення прихованого або таємного аспекту, який використовується «над-я» з метою придушення людини. Образ печери — це порожнеча, позбавлена ​​життєвої реальності. Крім того, це символ материнської матриці, черева, в якому таїться щось темне, схоже на вагиной. Це відображення ідеї, що лежить в основі всіх проявів будь-якого психічного вампіризму.

Сонник Лонго

Печера сниться до переїзду на нове місце проживання або купівлі нової квартири. Її розміри вказують на параметри майбутніх апартаментів: чим більше в ній місця, то більша розміри придбаної вами нерухомості.

Сонник Мандрівника

Печера — підсвідоме, минулий досвід, спогади, психічні травми; таємниця, тайнознаніе; пастка; дружин. Підлога. Органи, внутрішньоутробні стану, процеси народження. Для жінки — особиста, інтимна життя.

Ісламський Сонник

Печера для того, хто знаходиться в страху, вона означає безпеку. Деякі ж вважають, що бачити його уві сні-обіцяє Вам в майбутньому значний стан.

Китайський Сонник

Чоловік бачить печеру — до одруження на хорошій жінці. Жінка бачить її — до весілля з грамотним, заможною людиною.

Сонник Хассе

Купіть або іншим чином придбаєте нерухомість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: