Сонник пекти хліб, до чого сниться пекти хліб уві сні

Пекти хліб, який уособлює в народній свідомості саме насущне, означає зміцнення добробуту. Наскільки людина розбагатіє, якими працями, залежить від того, яку випічку він бачив уві сні. Сонники розкажуть,, до чого сниться пишний або пересушене батон, а також про перспективи розвитку особистих взаємин.

Житній і пшеничний батон

Спекти житнє буханець — уособлює уві сні володіння всім необхідним без надмірностей. Пекти хліб з житнього борошна означає, що наяву людина підтримує традиції гостинного будинку. Його чекає життя без розкоші, але в оточенні друзів. Іменинникам з травня по серпень сонники пророкують погіршення здоров’я, а народилися з вересня по грудень — брак грошей, якщо наснилися спекти житні булочки.

Інтерпретуючи,, до чого сниться пекти хліб з білої пшеничної муки, сонники одностайно пророкують багатство. Печена білий коровай символізує досягнення міцного достатку. Спекти здобні білі булочки уві сні знак, що багато матеріальні бажання тепер будуть здійсненні.

Сонник Міллера про випічці

Міллер протиставляє два образи — підсохлі або м’які свіжоспечені булки. Довелось тримати в руках печену підгорілу окраєць — належить пожинати плоди власної несумлінності, багато сухарів пророкує негаразди і нужду. Бачити апетитну печену булку, пригощати нею — досягти міцного матеріального достатку.

Різати або розламувати

В сонник Ванги пекти хліб і різати його інтерпретується, як смуга перешкод. Її необхідно буде подолати, після чого настане спокій і задоволення достатком. Фрейд інакше пояснює,, до чого сниться нарізати тільки що спечену хлібину. На думку психіатра, розрізати її навпіл символізує для чоловіка повноцінний статевий акт, на тонкі скибочки — ущербний секс, в якому партнер стурбований лише тим, щоб не надто втомитися.

Розламати уві сні спечену корж — до сварки, сімейного розладу. За езотеричних сонником, ламати випічку — доведеться віддавати борги. Якщо приснилося, ніби вона кришиться в руках, людина втратить джерело існування, доведеться дорожити кожною крихтою. До чого сниться, що батон зачерствів і не ламається: сновидец намір заволодіти тим, що йому не належить.

Частування

До чого сниться пекти хліб і ласувати їм уві сні «з пилу, з жару» на думку різних сонників? Болгарська пророчиця Ванга обіцяє легку вигоду. Тлумачення сну Фрейдом пророкує зустріч з настільки життєрадісним незнайомцем, від якого сновидец заразиться позитивною енергією, стане простіше ставитися до проблем. Бачити на столі випічку добрий знак:

 • Гарячий коровай добробут і продовження життя.
 • Милуватися їм уві сні повагу до традицій і добрі дитячі спогади.
 • Бажати спробувати добрі події.
 • Пригощати в будинку не переведеться достаток.
 • Трапезувати разом з близькими щедрість і дружнє оточення.
 • Якщо хтось інший уві сні дуже неохоче пригощав сновидіння, то сонники розцінюють це, як необхідність обмежувати свої бажання. Молодій жінці наснилося їсти куховарство на самоті — до розчарування у відносинах з чоловіком.

  Пекти хліб і бачити біля столу давно померлу бабусю відображає почуття провини перед нею. Наснилося, ніби померла бабуся просила поїсти людині не слід дорікати себе даремно.

  Сонник пекти хліб, до чого сниться пекти хліб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: