Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пісок — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні піщаний пляж — наяву ви схильні недооцінювати себе. Бути закопаною в пісок — відчуєте розчарування в своїй професії і вирішите знайти собі нове заняття. Опинитися в піщаному кар’єрі не в змозі вибратися з нього говорить про те, що досягнете своєї мети кружним шляхом. Сон, в якому ви тягаєте його носилками, віщує обман і важкі наслідки помилок, зроблених не з власної вини. Якщо бачите уві сні дитячу пісочницю, в якій грає ваша дитина, — це в реальності принесе вам виконання надії, успіх у справах і сімейне щастя. Перевертати уві сні пісочний годинник — в ваших любовних переживаннях буде порівну і радостей, і прикрощів.

Сімейний Сонник

Пісок уві сні означає бідність і грошові втрати. Вантажити його уві сні — передвісник марної трати часу і великі переживання. Йти по ньому — розчарування і перешкоди в справах. Але якщо уві сні ви отримуєте задоволення від прогулянки по теплому, дрібному піску, то вас чекають приємні зустрічі з близькими людьми. Якщо вам присниться, що пісок потрапив вам в очі, то чекайте прикрощів і розчарувань. Якщо пісок був золотим, то багатство засліпить вас.

Сонник Мандрівника

Пісок — емоційна «сухість»; хід часу, тлінність і марність зусиль (ідіоми: «пісочний годинник» символ часу, «пісочний замок» хиткість, ненадійність, марність, «сухий пісок», «пісок в очі», «золотий пісок»). Чистий, жовтий — до грошей. Сидіти, йти — зустріч з друзями. Пісочний годинник — смерть або розлука з близькою людиною; витрачати час даремно; очікування. Гарячий — любов, дружня підтримка.

Езотеричний Сонник

Пісок — знак мінливості, нестабільності. Йти по ньому — власна діяльність викликатиме в вас відчуття незадоволеності. Щось ліпити, будувати з піску — сновидіння говорить про те, що ви робите, справами, які приведуть до нестабільних, мало корисним результатами. Лежали на піску — значить, повноцінного відпочинку вам не бачити, поки в перспективі тільки короткочасна перепочинок.

Сонник Фрейда

Довелось в сновидінні полежати на піску — це свідчить про природність вашої натури. Поводитеся ви природно і в інтимному житті; ви не скуті і не затиснуті. Цим вашим станом впевненості «заражається» партнер, а тому сексуальні контакти з вами — це задоволення, яке складно забути. Сексуальні стосунки з вашої подачі стають злагодженими і гармонійними.

Сонник Ванги

Пісок уві сні є неоднозначним символом, який може принести як неприємності, так і радість у ваше життя. І так, сон, в якому ви побачили велику кількість піску, віщує вам радість, щастя і здійснення задуманого. Однак, якщо ви тонете в піску або зариті, вас чекає порушення здоров’я. Якщо вам вдасться вилізти — хвороба пройде легко і швидко.

Сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви пересипає пісок з одного місця в інше або він сиплеться у вас крізь пальці, то наяву це вказує, на зміцнення становища і відносин, яке приходить з часом. Побачити пісочний годинник, є несприятливим символом, який означає, що ви підкоряється впливу інших людей, вам потрібно переглянути сої погляди і мати особисту думку.

Сонник Лоффа

Сон про пісню, віщує нестійкість вашого становища і нестабільність ситуації, а також неприємні події. Якщо уві сні вас затягують хиткі піски, то наяву вас огорнула паніка, від наскочили неприємностей. Вам варто заспокоїтися і зробити зупинку, щоб обміркувати ваші вчинки, що були здійснені раніше. Адже немає такої ситуації, з якої немає виходу.

Англійська Сонник

Іти в сні по хитких пісках — це сон, що означає, що Вас оточує безліч спокус і Ви схильні до зла, навіть не підозрюючи про це. Бійтеся піддатися багатьох неприємностей через свій зухвалості або необачності, так як своєю поведінкою Ви ризикуєте зіпсувати свою бездоганну репутацію.

Ісламський Сонник

Його бачення уві сні вказує на поїздку. Можливо, що біг по піску вказує на кайдани, а ходити по ньому або сидіти на ньому-ознака турботи, печалі, ворожнечі і приниження.

Сонник Цветкова

Пісок сниться до багатства; йти по ньому або сидіти на ньому — такий сон пророкує, що ви зустрінетеся зі старим другом.

Сонник Хассе

Вас чекає візит, який принесе приємні емоції; розкидати пісок — сон до неясності в стосунках.

Французький Сонник

Це сон-попередження: сім’ї загрожує розорення через ваших легковажних вчинків.

Китайський Сонник

Річковий пісок і галька — додасться зовнішнього блиску, імпозантності.

Сонник Менегетті

Ходіння по піску вказує на життєву можливість.

Сонник Міллера

Пісок уві сні віщує голод і втрати.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: