Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник персик — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Купувати — знак того, що незабаром досягнете матеріального достатку і тим забезпечите сімейне благополуччя. Добірні, великі і стиглі — віщують блискучий успіх в справах. Гнилі дрібні — говорять про те, що наяву неминуча сімейна сварка. Є уві сні персики віщує вимушену зміну роботи або місця проживання в самому найближчому майбутньому, пригощати ними — в ваш будинок може увійти новий член родини, якщо батьки не матимуть нічого проти вашого вибору.

Бачити персики ростуть на деревах — значить, в реальності належить доглядати за кимось, але це доставить вам радість спілкування з розумним і душевною людиною, чого вам якраз не вистачало до сих пір. Збирати персики означає, що вас чекають часті, але незначні радості. Сушені — говорять про те, що вас засудять за різкість і несправедливість, що з’явиться всього-на-всього наслідком втоми і неуважності. Готувати або пити компот з персиків — знак того, що наяву надасте привітний прийом людям, але опинитеся в замішанні, не в силах розпізнати, хто з них ваші справжні друзі, а хто вороги.

Сонник Лонго

Персики уві сні — символізують спокусу. Бачити їх — знак того, що якісь спокуси будуть відволікати і збивати вас з пантелику. Чим більш соковитим і стиглим є у вашому сновидінні фрукт — тим сильніше може виявитися ваше спокуса. Молодій жінці збір стиглих плодів — підказує, що вона незабаром може домогтися бажаного шляхом зваблювання, проте і сама при цьому ризикує стати жертвою спокус.

Є уві сні персики — означає, що радість і веселощі незабаром можуть змінитися сумом. Після такого сну вам слід бути більш стриманим у своїх бажаннях. Зелені і жорсткі персики — підказують, що вам не вдасться задовольнити свої бажання. Персикове дерево — віщує певний успіх ваших справ, однак погоня за життєвими, задоволеннями може привести до того, що ваш успіх обернеться розчаруваннями і втратами. Кісточка персика — знак неприємних переживань і роздумів. Можливо, незабаром вам доведеться переосмислити своє життя.

Сонник Ванги

Персики — символ хвороб, страхів, недовіри, розвитку, чарівності. Такі різні визначення цього знаку у снах Ванга дала тому, що все завжди залежить від обставин, при яких вони наснилися. Якщо людина їсть солодкі плоди або ж з обожнюванням дивиться на них, то такий сон є ознакою того, що найближчим часом діти можуть захворіти. Також це знак уповільнення розвитку бізнесу, коли рівень одержуваного прибутку знизиться. Якщо ж побачити сушені персики, які вже не придатні до вживання, то це знак наявності недоброзичливців навколо людини. Саме вони зможуть обійти його на останньому етапі змагань з чого-небудь. Тому варто зібрати всі свої сили для того, щоб запобігти такій образливий результат суперництва і виграти сутичку.

Сонник Міллера

Дивитися на персики або є їх уві сні — це поганий сон: доходи, одержувані від бізнесу, не потішать; очікувані радості так і не відбудуться; захворіють діти. Однак побачити їх серед листя на деревах — це значить, ви досягнете бажаного положення; справи налагодяться, коли ви докладете багато зусиль і ризикнете своїми грошима і здоров’ям.

Збирати зрілі, пахучі персики, що висять на деревах з рясною зеленню, — для молодої жінки це означає, що природна чарівність і інтелект допоможуть їй стати дружиною багатого і мудрого чоловіка. Якщо спробувавши їх на смак, вона зрозуміла, що ті зелені і жорсткі, — сон з таким сюжетом означає, що в прийдешньому її чекає жорстокість рідні або недуга, який відніме у неї привабливість.

Сонник Лоффа

Персик з одним листочком — древній символ «серця і мови», тобто щирою, серцевої мови. У такому вигляді він зображувався художниками Відродження як символ правдивості. Цей оксамитовий плід є ще й символом ніжності і хтивості, а в багатьох країнах Сходу він вважається благословенним деревом. Згадка про його плодах можна зустріти в різних легендах, що розповідають про щасливий порятунок від злих богів і чаклунства. Якщо ж вам уві сні привиділося персикове дерево, обліплене плодами, то це знак успіху і процвітання в бізнесі. Є персики або збирати їх — знак любові, аж ніяк не платонічної.

Еротичний Сонник

Їсти персик уві сні разом з коханою людиною (один на двох) — чудове прогнозом спільного подорожі, яке залишить зворушливі спогади. Дівчина, якій сниться збір соковитих і ароматних персиків, вийде заміж за багатого і добру людину. Якщо ж вона пробує їх, а вони виявляються жорсткими і несмачними, це означає, що вона захворіє і внаслідок цього втратить свою привабливість.

Англійська Сонник

Сон, в якому з’являються персики, вважається дуже хорошим. Підприємців після нього чекає багатство, селян — добрий урожай, мореплавців — вдале плавання. Закоханим сон обіцяє повернення коханої людини, одруження, кілька чарівних діточок і величезне щастя. Їли їх уві сні — захворієте, ненадовго, але сильно. Після швидкого одужання ви будете міцні і цілком впевнені в собі.

Сонник Хассе

Наснилося, що, йдучи по дорозі, ви побачили персики на деревах, — таке сновидіння означає, що вас мучить спокуса. Є їх — сон говорить про те, що ви прийдете до згоди з коханою людиною; зривати — до справ, які принесуть вам прибуток; роздавати людям — вас будуть добре приймати в самих різних компаніях; побачити кісточки — надасте потужний опір діям своїх недоброзичливців.

Сімейний Сонник

Бачити персики уві сні дозрілими на дереві означає, що вас чекає спокуса. Зірвати персик уві сні — знак успіху, задоволення або прибутку. Є його уві сні — знак насолоди (якщо він стиглий). Кісточка персика уві сні — передвісник перешкод у справах. Дивіться тлумачення: Плоди, Ягоди.

Езотеричний Сонник

Зривати червоні великі персики уві сні — до поступу, удачі. Купувати — до несправедливого ставлення з боку родичів. Є персик і наштовхнутися на кісточку — попередження про перешкоди в справах.

Ісламський Сонник

Є уві сні персики не в їх сезон — до важкого недугу, своєчасно — до вигоди. Є кислі або зниклі — значить, відчути страх.

Сонник Фрейда

Персик, як і більшість фруктів — символізують опуклості жіночої фігури, тобто грудей і сідниці.

Сонник Менегетті

Персик дерево, плід — відображення здоров’я і благополуччя (особливо дитячого).

Китайський Сонник

Їсти хурму і персики — розставання, після якого слід з’єднання.

Сонник Мандрівника

Персик — любовні задоволення; відносини; діти.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: