Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник петрушка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Петрушка трактується як символ процвітання, гідних вчинків і самовдосконалення. Уві сні вона передбачається як успішне завершення справ. Якщо уві сні ви бачили, як хтось садить петрушку, акуратно засіваючи лунки на грядці, — це означає, що зараз ви повинні добре попрацювати, щоб через кілька років була можливість зібрати плоди роботи. У цій справі вам допоможуть досвідчені колеги, які дадуть добру пораду в спірній ситуації. А ось якщо уві сні ви побачили, як петрушку зрізають ножем, — це обіцяє несподіване приємне знайомство з особою протилежної статі.

Петрушка в салаті, який ви їсте з великим апетитом — обіцяє сплячому міцне здоров’я і надійних друзів навколо. Якщо такий сон приснився молодій дівчині — незабаром хтось із подруг запросить її стати подружкою нареченої на весіллі. Чоловікові вона передрікає появу шансу на просування по кар’єрних сходах. Якщо ви бачили уві сні, як кухар додає петрушку в суп — це віщує швидке подорож далеко від будинку. У поїздці у вас з’являться нові знайомі, які відкриють для вас недосяжні раніше можливості. Якщо ж ви самостійно дрібно різали її для салату — значить, вас чекає зустріч з майбутнім наставником і покровителем.

Езотеричний Сонник

Петрушка є символом перешкод, перепон, завзяття та наполегливості. На своєму шляху до заповітних цілям належить зіткнутися з численними проблемами і труднощами. Однак якщо їх подолаєте, знайдете те, до чого завжди прагнули і зможете залишок життя провести в абсолютному спокої і гармонії. Зелена петрушка свідчить про те, що ви поки не готові до втілення своїх планів у життя. Навіть якщо вирішите приступити до негайного втілення в життя своїх задумів, потерпіть нищівної поразки.

Сонник Хассе

Якщо вам приснилося таке рослина, як петрушка, це знак того, що багато людей будуть вам протегувати. Особливо гарний цей сон, коли її листя зелені, свіжі і яскраві: це означає, що ваші благодійники ще довго залишатимуться в силі і ставитися до вас по-доброму. Рвати її — це сон до розриву відносин з покровителем; сушити — такий сон віщує, що вас візьмуть в свій солодкий полон любовні спогади.

Сучасний Сонник

Прикрашати блюдо петрушкою — це знак, що всі прагнення до самовираження будуть успішними. Є коріння петрушки — попередження сновидіння про наклеп в його сторону, переслідуванні і неприємності. Побачити рослина на грядці — успішне усунення всіх перешкод і перешкод. Варена — обіцяє ризиковані заходи.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилися свіжі або сушені листя, то вам слід бути обережним у виборі друзів і розваг. Не виключено, що ваша репутація істотно постраждає через непомірних розваг і випивки.

Сонник Міллера

Бачити — успіх, досягнутий великими труднощами, здоров’я і гарне оточення; є петрушку — у Вас буде велика сім’я і багато приємних турбот, пов’язаних з нею.

Сонник Фрейда

Петрушка — до зниження статевого потягу. Буде потрібно урізноманітнити ваші стосунки з партнером, внести яскравих емоцій і новизни.

Сонник Ванги

Петрушка — набуття піклувальників та покровителів.

Сонник Цветкова

До захворювання, до проблем зі здоров’ям.

Ісламський Сонник

Петрушка — знак неприємності.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: