Сонник півень, до чого сниться півень уві сні

Людині, якій уві сні з’явився півник, загрожує швидка суперечка. Більш детально визначити, до чого сниться цей птах, можна за допомогою тлумача. Сонник радить пригадати сновидіння в деталях і обов’язково відтворити в думках його емоційне навантаження, сенс і закінчення.

Клює зерно

Сновидіння, в якому півень клює зерно, віщує несподівану фінансову прибуток. Якщо уві сні вас клюнули, це означає, що пам’ять послужить погану службу, і ви забудете про важливу зустріч або справі. Такий стан справ може загрожувати звільненням з роботи. Універсальний сонник радить бути гранично уважним найближчим часом. Це допоможе запобігти зриву серйозного контракту.

Півень з куркою

Приснилися кури і півень означають, що настають сімейні розбіжності, що виникли в результаті легковажності одного з подружжя.

Сучасний сонник вважає цих птахів символами сім’ї. Приснилися півень і кури показують характер подружжя, передають їх ставлення до побуту і своїм близьким. Якщо уві сні петя топче курку, значить, між молодим чоловіком і дівчиною спалахнуть романтичні почуття, які швидко переростуть в щось більше.

Агресія і напад

Опис,, до чого сниться подібне, є і у Гришиной. Цей провісник вважає, що бачити уві сні як півень нападає на чоловіка, що ввійшов у двір, означає, що не варто довіряти чужим обіцянкам. Дане слово стримано не буде. Ще одне тлумачення даного сну — на горизонті з’явилася людина, здатний зруйнувати ваші взаємини з коханою.

Якщо сниться, що перната клюється, значить, з’явиться загроза бути втягнутим в серйозні розборки. Сонник Езопа впевнений, що розборок можна уникнути, володіючи залізної силою волі і вмінням переконувати співрозмовника.

Колір оперення

Детальніше визначити,, до чого сниться півник, можна, звернувши увагу на колір пір’я. Приснився білий півень передрікає сварку, яка незабаром закінчиться примиренням з противником. Згодом він стане хорошим другом.

Сонник мандрівників повідомляє, що птах з чорною оперенням обіцяє суперечку з людиною, який живить до вас негативні почуття. До того ж саме ця людина плете інтриги проти вас і розпускає плітки.

Червоний півень символізує людину протилежної статі, сутичка з яким може привести до народження інтересу до нього. Таким чином, при можливому примирення може наступити інша крайність — пристрасні любовні відносини.

Побачити мертвого, вбивати

Якщо півень був мертвим, то вас чекає в реальному житті якесь захворювання і тривале лікування. Сучасний сонник впевнений, що таке сновидіння здатне бути певним «Стопом», що нагадує про те, що слід зробити перерву в роботі.

Сюжет, в якому доводиться вбити перната створення, обіцяє везіння в тільки що розпочатій справі. Також примарилося уві сні віщує швидке підвищення на посаді. Хлопцеві Універсальний сонник віщує завоювання серця популярної і неприступною дівчини.

Якщо приснилося, що зарізаний півень без голови носиться по двору, це означає відчайдушну боротьбу за здійснення своїх задуманих планів і цілей. Якщо його вдалося зловити, вас чекає нова робота, зробивши яку ви отримаєте шану і повагу серед оточуючих.

Пояснення сну Міллером

Міллер вважає, що побачити уві сні півня — до пошани і поваги. В результаті такого доброго ставлення до вас оточують людей ви можете перетворитися в чванливого, легковажного і зарозумілого зануду.

Сонник Міллера попереджає, що примарилося півняча бійка пророкує сварку і вимушене суперництво.

Сонник півень, до чого сниться півень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: