Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник петарда, до чого сниться петарда уві сні

Уві сні поряд гримнула петарда? Готуйтеся отримати звістку, яке повністю зіпсує настрій. Цей же образ має ряд зовсім інших тлумачень. Сонник допоможе точно зрозуміти,, до чого сниться це піротехнічний виріб.

Як тлумачити?

Наснилася петарда? Це ознака несподіванки, якогось сюрпризу або незначною спалаху гніву. Можливо, ви почуєте неприємні чутки з перевірених джерел.

З однаковою ймовірністю вас чекають порожні залякування або ж сімейні сварки. Сонник наполягає: точне тлумачення сну безпосередньо залежить від другорядних деталей.

Думка Міллера

Містер Міллер вважає, що петарда попереджає про помилкові дії. Можливо, причиною сильного роздратування і невдоволення стане дивну поведінку оточуючих або раптово виниклі складнощі в справах.

Що вибираєте?

До чого сниться вибух петарди? Якщо вона розірвалася поруч і уві сні налякала вас, то сонник впевнений: ворог, про який ви поки не знаєте, готується до рішучих дій.

Довелось бачити, що несподіваний вибух буквально змусив завмерти серце? Отримайте незвичайну пропозицію, яке обов’язково поліпшить життя. Але позитивну відповідь буде пов’язаний з нелегким вибором.

Обережніше!

Віддалений звук підірваної хлопавки уві сні означає хитрість або незначний обман.

Якщо ж вибух крихітної вертушки виявився настільки сильним, що буквально відкинув, то сонник радить проявити граничну обережність при виборі нових знайомих.

Наснилося, що гримнула одна єдина петарда? Гряде вкрай несподіване, але не особливо значимо подія. Якщо ж довелося чути і бачити підрив численних виробів, то готуйтеся до поганих змін.

Не ризикуйте!

До чого сниться, якщо хлопавку несподівано підривають поруч? Будьте готові до складнощів на службі або будинку. Цей же сюжет натякає на наближення якогось важливого події, яке ви явно недооцінюєте.

Сновидінню, зайнятому в реалі бізнесом, сонник радить проявити увагу при спілкуванні з новими діловими партнерами.

Взагалі, якщо довелося бачити, як вибухає уві сні петарда, то на деякий час варто відмовитися від будь-яких справ, які передбачають хоча б мінімальний ризик.

Не захоплюйтеся!

Наснилося, що ви самі граєтесь з петардами, розкидаючи їх під ноги перехожим? Це означає, що наяву потрапите в веселу компанію і відмінно відпочинете. Головне — не захоплюйтеся, інакше наживете неприємності!

До чого сниться, якщо хлопавка не вибухнула? Сонник вважає, що у вас не вистачить сил і здібностей, щоб втілити задумане.

Якщо ж ви постраждали уві сні від підірваної петарди, то в реальності невгамовна і недоречна балакучість стане причиною серйозних проблем.

Що робили?

Наостанок, сонник радить пригадати, що ще довелося робити уві сні з петардами.

 • Купувати — дізнаєтеся неприємні плітки, розчаруєтеся в друзях.
 • Продавати — отримаєте шанс нашкодити ворогові.
 • Розсипати — зберіться: вас чекає випробування.
 • Потрапити на склад — грядуть великі клопоти.
 • Наснилося багато піротехнічних дрібничок? Ви маєте хороші можливості, щоб втілити якийсь незвичайний проект.

  До чого сниться, якщо під час веселої гри петарди раптом закінчилися? Сюжет символізує раптовий творчий застій і відсутність свіжих ідей.

  Сонник петарда, до чого сниться петарда уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: