Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник петрушка, до чого сниться петрушка уві сні

Якщо вам приснилася петрушка, то будьте впевнені, для досягнення мети доведеться докласти масу сил і старань. До чого ще сниться цей різновид пряної трави? Сонник розкриє всі таємниці того, що трапилося бачити уві сні.

Легкість спілкування

Якщо привиділося дуже багато пряної трави, то це означає, що вас оточують приємні і енергійні люди.

Уві сні ви додали багато петрушки в салат? Сонник впевнений, ви легко знаходите спільну мову з людьми і часто блищить дотепністю.

Не хвилюйтеся!

До чого сниться зелена петрушка? Скоро вам випаде нагода виступити перед великим зібранням народу і це вас кілька хвилює.

Взагалі, бачити уві сні, як росте соковита зелена пряність — дуже добре. Сонник вважає це зазначенням на загальне благополуччя.

Сновидіння обіцяє міцне здоров’я і приємні турботи про сім’ю. Якщо ж приснилася зелена петрушка в великому пучку, то наяву знайдете доброчесних покровителів.

Інтерпретація по виду

Тлумачення сну необхідно робити з урахуванням зовнішнього вигляду петрушки.

 • Блідо-салатова символізує тимчасову невпевненість.
 • Жовтіюча — завершеність, прощення.
 • Пожухла — нездійснені надії.
 • Тільки з грядки — усунення перешкод.
 • У страві — ризиковане дільце.
 • Наснилося, що ви вживали для готування або в їжу коріння петрушки? Це неприємний знак труднощів, проблем, помилкових звинувачень.

  Якщо уві сні ви прикрашали страву гілочками петрушки, то сонник запевняє, що в реалі знайдете відмінний спосіб для самовираження.

  Скоро відпустка!

  До чого сниться кріп? Це символ швидкого, але такого довгоочікуваного відпустки. Молодим це бачення обіцяє зустріч з коханою людиною.

  В ночі довелося бачити кріп в городі? Впливові особи незабаром звернуть на вас увагу, і ви знайдете в їх особі підтримку. Кріп в пучку символізує вкрай несподівана подія.

  За Міллеру

  Пан Міллер стверджує, що молоденький цибулю означає, що ваші безумовні успіхи стануть предметом міцної заздрості.

  Як уникнути катастрофи?

  Приснився свіжа цибуля? ви зможете уникнути катастрофічного події, якщо будете більш уважні до деталей.

  Рвати перо з грядки — до брехні і вивертів оточуючих, їсти його — обставини складуться сприятливо.

  Всі окупиться!

  До чого взагалі сниться зелень? Це символ здоров’я і успіху. Якщо ж вам трапилося уві сні її їсти, то сонник думає, що почнеться захворювання, але воно швидко пройде.

  Красива, ароматна і міцна зелень знаменує надію на краще і добрі часи.

  Якщо ж наснилося, що ви використовуєте зелень для консервації, то внесок окупиться серйозною прибутком. Для жінок це знак відданості судженого.

  Хто вам винен?

  Купувати уві сні петрушку буквально означає, що вам повернуть борг, про який ви забули. Сонник думає, що незабаром ви отримаєте звістку від далеких родичів і воно вас засмутить.

  Якщо трапилося купувати петрушку, то наяву гряде доленосна зустріч. А ось продавати її — до ситуації, в якій ви доведете до сліз близької людини.

  Чи не базікайте!

  До чого сниться бачення, в якому довелося садити петрушку? На думку сонника, будь городництво уві сні є вказівкою на те, що належні клопоти принесуть відчутну прибуток.

  Наснилося, що хтось садив насіння петрушки? Вас можуть обмовити. Якщо вам довелося самому садити їх, то поменше базікайте, інакше наживете неприємності.

  Все налагодиться!

  Якщо уві сні довелося віддавати свіжу петрушку, то бажане не збудеться. Так як ви буквально віддали власне везіння.

  А ось віддавати або викидати мляву траву куди краще. Сонник стверджує, що це вірний знак того, що неприємності закінчаться.

  Сонник петрушка, до чого сниться петрушка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: