Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піщана буря, до чого сниться піщана буря уві сні

Піщана буря, побачена уві сні, не завжди означають небезпеку. Іноді таке сновидіння — це підказка до того, на що саме в своєму житті потрібно звернути увагу. Популярні сонники рекомендують не впадати в паніку після подібних нічних сюжетів, а зосередитися на своїх відчуттях і згадати подробиці сну. Вони допоможуть дати точне тлумачення,, до чого сниться буря в пустелі.

Коротко про головне

Буває, що сни обриваються відразу, і людина, прокинувшись, пам’ятає лише маленький фрагмент сновидіння. Чи не турбуйтеся, іноді зовсім трохи вистачає, щоб зрозуміти, до чого воно приснилося.

 • Піщана буря вирує на безпечній відстані — небезпека мине стороною.
 • Потрапити в «пісочний» полон — бути учасником неприємних подій.
 • Допомагати комусь в боротьбі з піщаними вихорами — в реальності також надасте комусь допомога.
 • Піщана буря травмувала вас — бережіть репутацію.
 • Спостерігати за вщухає стихією — до перемоги і процвітання.
 • Сонник Міллера

  Тому, кому уві сні довелося випробувати жах від того, що піщана буря оточила його, тлумач обіцяє не дуже просте спілкування з близькими людьми. Зовсім погано, якщо буря завдала вам каліцтва — це до пліток. Краще, якщо по закінченню стихійного лиха, ви залишилися неушкодженим — все пройде «як пісок крізь пальці».

  Бачити з боку — вас ніщо не потривожить

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як на вас насувається піщана буря, попереджає: хочете уникнути проблем — дотримуйтесь нейтралітет.

  Східний, Жіночий та Місячний сонники вважають: якщо вам приснилося, що ви спостерігаєте за піщаним неподобством з безпечної відстані, а то і зовсім через вікно будівлі або автомобіля, то вам можна не турбуватися ні про що — проблеми не торкнутися вас нітрохи.

  Сниться, що ви спостерігаєте за злиттям піску і вітру з висоти — то, що буде турбувати вас найближчим часом, виявиться дрібним і не вартим уваги, заспокоює сонник Цвєткова.

  Перебувати в центрі урагану — стережіться, небезпека не дрімає

  До чого сниться сон, в якому піщана буря вирує навколо вас, заліплюючи пилом очі, ніс і рот? Сонник міс Хассе дає вичерпну відповідь: ви заплуталися в своїх любовних зв’язках, зробіть вибір — стане простіше жити.

  А ось якщо вам приснилося, що ви стоїте в центрі пилового бурану, але піщинки не стосуються вас, немов ви стоїте під прозорим ковпаком — врахуйте: то, що в даний період життя вам вдається уникати проблем — це не ваша заслуга. Будьте пильні, протекція «впливових зв’язків» може обірватися в будь-який момент.

  Наснилося, що сильні пориви вітру рвуть на вас одяг і збивають з ніг — якщо не прийміть ніяких заходів для власної безпеки, наслідки можуть бути плачевні. Це стосується будь-якої сфери життя.

  Вирватися з пісочного полону, або Неприємності не вічні…

  Вдалося вирватися з епіцентру бурі — радійте, скоро ваші біду відійдуть від вас, поступившись місцем радості, обнадіює сонник пастора Лоффа.

  Допомогти комусь впоратися з насувається стіною пісочної пилу — «сон-дежавю». У реальності ви також прийдете на допомогу другові.

  А якщо ви хочете дізнатися,, до чого сниться стихає піщана буря, загляньте в сонник Нострадамуса. Він дасть приблизно таке тлумачення: стихія вітру і піску, вкладається до ваших ніг, немов грізний лев перед гордою левицею, обіцяють людині, що спить і сни бачить, перемогу і процвітання.

  Сонник піщана буря, до чого сниться піщана буря уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: